Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 1 час, emmi написа:

вила Терес

:) Виждам, че си се спуснала в полето от планината. :) Как са цените, а ... по логика след като купуват промишлени количества месо = знъчи ниски ... :)

п.п. Ба ..... По другия дявол (ТВ) по канал дискъвърЪии пък се говори за рибъъъъ :) сьомгъ некъкфа ... :) 

Протестиръм ... оставка на всички рибари ... :) и търговци на моооорски дъровееее :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

:) Виждам, че си се спуснала в полето от планината. :) Как са цените, а ... по логика след като купуват промишлени количества месо = знъчи ниски ... :)

Даже не съм ги и поглеждала. По-скоро  са качествени нещата защото пазаруващите преди мен искаха от точните кебапчета, които са били яли предната вечер в комплекса. 

Вече сме на Етъра. Изтървахме президентина на Шипка за няма и два часа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Maleficient написа:

@bornofash виж това по-долу и после ми кажи мнение :bubblegum:

imagesHD.jpg

Хм... Пише че е отменено след един сезон. Да не завърши интригуващо и да остана с пръст фостата? :D

Аз прочетох за един друг сериал, който препоръчаха в темата за викингите. Само това трябваше да чуя:

Screenshot_2020-08-22-17-22-03.thumb.png.212437e251329918235a6f358fb10712.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Maleficient написа:

Но автентичността на историята, дали е така.? Някакъв отворко хитро решил да се възползва от изчезването на неоткрит популярен, малко от тук и там- не е като да няма други филми и сериали за мафия и италианци, а и вече достъпно за кой с колко куршума е застреляна, и ето ти история, че и книга написал, по реално вече доста употребен сюжет. Но ....евър.

продусер е на Уейуърд Пайнс- сериал и хич не е лош- а по-якото е, че там са двама-трима участващи, които впоследствие правят СтрейнджърТингс и любимият ми The OA- та, ако ти е интересно, виж.

Лека-втори път.

Ами не знам да ти кажа.Книгата уж е базирана на признанията на Франк Шийрън,ама не е ясно дали истината за смъртта на Хофа е точно такава реално.

От подобен сюжет винаги могат да се изстискат "и още малко пари" в киното-връзката на италианската мафия с профсъюзите и правителството на Кенеди вълнуват не малко зрители.

"Уейуърд Пайнс" за момента ще го прескоча,но виж на ОА няма да му се размине тази вечер-едно,че отдавна не съм гледал сериал второ,че попада в жанровете които ми допадат много и трето,че сезоните са ми спретнато подредени по серии в два 8-часови маратона..

nSyObWm.jpg

Здрасти първи път :) 

преди 13 часа, darkterminal написа:

Бой по крятуната с чирпак Уишоуу! Удри и не го жали!

100Й! Той това чака да го погониш малко!

Електриката не струва! Не си праи труда! Сара на нафта, работи най-дубре! Ку няма нафта - карай на светилна гас, мас и оцед!

Tи на чужда страна се състезаваш май,а:giggle1:

Здрасти :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bornofash написа:

Хм... Пише че е отменено след един сезон. Да не завърши интригуващо и да остана с пръст фостата? :D

Аз прочетох за един друг сериал, който препоръчаха в темата за викингите. Само това трябваше да чуя:

Screenshot_2020-08-22-17-22-03.thumb.png.212437e251329918235a6f358fb10712.png

Ами, аз още съм в началото, но както и да свършва по-добре да съм изгледала и това, което има, отколкото нихт.

Сладко е за пиратите лесбийки :D 

преди 59 минути, Василе-е-е написа:

Ами не знам да ти кажа.Книгата уж е базирана на признанията на Франк Шийрън,ама не е ясно дали истината за смъртта на Хофа е точно такава реално.

От подобен сюжет винаги могат да се изстискат "и още малко пари" в киното-връзката на италианската мафия с профсъюзите и правителството на Кенеди вълнуват не малко зрители.

"Уейуърд Пайнс" за момента ще го прескоча,но виж на ОА няма да му се размине тази вечер-едно,че отдавна не съм гледал сериал второ,че попада в жанровете които ми допадат много и трето,че сезоните са ми спретнато подредени по серии в два 8-часови маратона..

nSyObWm.jpg

Здрасти първи път :) 

Втория му сезон е връх!!! и е ултражалко, че Нетфликс са им отказали трети,  и ме е яд, защо HBO или Showtime, не са им предложили възможност...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

Втория му сезон е връх!!! и е ултражалко, че Нетфликс са им отказали трети,  и ме е яд, защо HBO или Showtime, не са им предложили възможност...

Да видим,имам едни "Черни небеса" за довършване и захапвам сериала.

преди 1 час, franchesko написа:

Наздраве!

За здраве!

:cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, darkterminal написа:

Ади! Идни бес нидички и ут мени...

IMG-20200820-130056.jpg

IMG-20200820-191153.jpg

Неска джапахме у дълбокото и червеното филтър даже не помогна...

и боблаците си обрал.. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Maleficient написа:

Ами, аз още съм в началото, но както и да свършва по-добре да съм изгледала и това, което има, отколкото нихт.

Като гледам във всеки епизод ще разнищват различен случай и това ще е най-интересното. Не една история, разделена на серии. Което означава, че не е важно как ще свърши сезона.

Иначе го бива. Задържа вниманието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

Днес си полях розата. Утре пак ще е полея.

Расте ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Расте ли?

Става. Чакам да цъфне. Да не ядосаме само хората, които се радват на чуждото нещастие.

rose flower GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, bornofash написа:

Като гледам във всеки епизод ще разнищват различен случай и това ще е най-интересното. Не една история, разделена на серии. Което означава, че не е важно как ще свърши сезона.

Иначе го бива. Задържа вниманието.

Черпя с нещо новичко от вчера ❤️

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, bornofash написа:

Вчера почнах това Британия. И то също е яко.

Песента отначало е добро попадение

Ха! запомнил си

Аз помислих, че си го забравил ... момичето е страшно сладко! и са много яки съспенсите 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Василе-е-е написа:

...

Ас съм дубро! И много мразя да се настезавам! Карзм го агаля агаля... Когато може....

преди 2 часа, Уиш... написа:

и боблаците си обрал.. 

Ината е рано зарантъ... Другата е късн вечертъ... Нат Карипско Море ако няма облаци наче нешо не нарет...

преди 17 часа, дръндю написа:

в тоя форум, що няма тема "моите подводни снимки"

...

Ми защото мераклиите не са създали тема...

...
тея рибоци създават илюзия за аквариум...готени са

...

Под водата празно няма! Всеки един момент е готин! От всякъде бълва един вид, неподправена -  натурална естетика...

...

просто намалих червения цвят, че ми идва в повече и дигнах малко наситеността на цветовете

Добре си направил... Подводните снимки са бамбашкка история... На различни дълбочини едни и същи настройки дават различни резултати... Както и промяната в естествената осветеност (минал е облак или е паднала сянка)... Номера е да е запечатан момента и да има червено... Щото червеното когато го има може да се намали, а когато го няма - лошо... Добре си се справил, щом ти харесва Дрънди!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След снощното къпане във бурята... Днес не посмяха да изкарат лодките в морето... За това... Наместо гмуркане по живите рифове... Се гмуркахме из пещерите на отдавна забравените рифове... Пещерно гмуркане из юкатанските сеноти... С разрешение на жреците на маите...

Untitled-11.png

Untitled-12.png

Untitled-13.png

Untitled-14.png

Untitled-15.png

Untitled-16.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Mediterranean написа:

Стига дразни бе тоз!

...

Извинявай... Ако наитина те дразнят, ще публикувам така, че ти да не виждаш...

преди 13 минути, Mediterranean написа:

...

Това в коя държава ги снимаш тия !

...

Мексико...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, darkterminal написа:

След снощното къпане във бурята... Днес не посмяха да изкарат лодките в морето... За това... Наместо гмуркане по живите рифове... Се гмуркахме из пещерите на отдавна забравените рифове... Пещерно гмуркане из юкатанските сеноти... С разрешение на жреците на маите..

.....

....

Untitled-16.png

прилича на сбъдната мечта 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, darkterminal написа:

Под водата празно няма! Всеки един момент е готин! От всякъде бълва един вид, неподправена -  натурална естетика...

... Подводните снимки са бамбашкка история... На различни дълбочини едни и същи настройки дават различни резултати... Както и промяната в естествената осветеност (минал е облак или е паднала сянка)... Номера е да е запечатан момента и да има червено... Щото червеното когато го има може да се намали, а когато го няма - лошо... 

Твоята оригинална ми харесва повече и създава усещане за по-близка и реална аква-уна :)

От хубавата страна на Мехико си, значи, и с тези красоти ...ммм

една нощна пеперуда някак е влетяла и от два дни бръжди наоколо- отварям й вратата на терасата да излезе, но тя не ще ... само по ъглите и около светлината на монитора...как да я излъжа да се самоосвободи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Maleficient написа:

една нощна пеперуда някак е влетяла и от два дни бръжди наоколо- отварям й вратата на терасата да излезе, но тя не ще ... само по ъглите и около светлината на монитора...как да я излъжа да се самоосвободи

ако имаш тераса към стаята, светни отввън, светлината ще я примами

офф,писала си че има те.аса,голям съм шмат.явно половината ми мозг спи

тъкмо щях да се хваля чепочнах да спя като нормялните хора и тази нощ избухлях

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Уиш... написа:

прилича на сбъдната мечта

Наче, забравих да добавя коментар...  Това е отвора на сенотето, ама зяпан изотдоле...

Така, рибите виждат нашия свят...

Разни размазани зелени петна от палмите в джунглата, които им ховорят точно нищо...

А като си помисли човек, че сенотите са били коралови рифове... А после са били скални масиви, в които киселинните дъждове са копали пещери милиони години преди да е имало дори и намек за хора...

След това хиляди години преди нас, маите са ги смятали за врати към Другия Свят и са хвърляли вътре хора, злато и посуда за да омилостивят неспокойните духове на Отвъдното...

А днес ние, безгрижно се цамбуркаме в тях и ги смятаме за собственост, за даденост, за чудо, за паметник... А те ни гледат с огледалната си повърхност и ни мислят за създания по-преходни и от мравки...

Пи-суетни и от Луната...

Ей тй се гледаме и се мислим един друг...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

Стига дразни бе тоз!

Това в коя държава ги снимаш тия работи?

@Maleficient Ти лесбийка ли ще излезеш, а А?😁

Чудя се понякога- но много рядко и много бързо почти мигновено- опитваш се да ме предизвикаш, дразниш ...заядеш, или просто ти е скучно и нищо друго не може да се сетиш или с кой на каква тема да си гукаш, щото от много взиране в корейски пееерасчета клетият ти светоглед се е свил свил до една точица, която всеки момент ще изчезне съвсем. 

Отвори някоя книга, цъкни на някой сайт с интересни факти, изненадай и разцепи статуквото с нещо наистина забавно, не се превръщай в малко мишле, което се прибира в дупчицата си и тъжно заспива след поредния тъп ден.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, darkterminal написа:

Наче, забравих да добавя коментар...  Това е отвора на сенотето, ама зяпан изотдоле...

Така, рибите виждат нашия свят...

Разни размазани зелени петна от палмите в джунглата, които им ховорят точно нищо...

дори от телехона си личи че е рибешки изглед. много яко фото.

преди 5 минути, darkterminal написа:

А като си помисли човек, че сенотите са били коралови рифове... А после са били скални масиви, в които киселинните дъждове са копали пещери милиони години преди да е имало дори и намек за хора...

След това хиляди години преди нас, маите са ги смятали за врати към Другия Свят и са хвърляли вътре хора, злато и посуда за да омилостивят неспокойните духове на Отвъдното...

А днес ние, безгрижно се цамбуркаме в тях и ги смятаме за собственост, за даденост, за чудо, за паметник... А те ни гледат с огледалната си повърхност и ни мислят за създания по-преходни и от мравки...

Пи-суетни и от Луната...

Ей тй се гледаме и се мислим един друг...

вдъхновен си, личи ти... ламята е доволна от изминалия ден.. вчера уишито преплува половината  дължина на плажа,че и малко отгоре без да се измори  и постави първия си рекорд .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване