Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

Малко шарени облаци...

IMG-20200822-190321.jpg

IMG-20200822-190715.jpg

IMG-20200822-191343.jpg

IMG-20200822-191943.jpg

П.П. До Медитеренката: Специално проверих... Форумът не предоставя функционалност да се ограничи представянето на отделни части от постове, към определени потребители... Но! Форумът предоставя функционалност, с която отделен потребител, може да ограничи видимостта си към съдържанието на избран потребител. С две думи, ако те дразня - блокирай ме... Аз няма да се разсърдя...

преди 1 час, Уиш... написа:

...

вдъхновен си, личи ти... ламята е доволна от изминалия ден.. вчера уишито преплува половината  дължина на плажа,че и малко отгоре без да се измори  и постави първия си рекорд .

Брава! Плуването е ноу яко нещо (ня да казвам спорт щото спорта не е яко нещо!)! Колкото мош повече плувай а ден - толкус по-добре ше чустваш!

За неска... Освен двете потапяния от опщо 92 минути имам още 60 минути плаване за разстояние... Ток не броим неизвесно колко мминути плаване за кеф, които фитбита не е отчел...

Дерзай!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

Ехеее... Напълнили сте две страници с клясоти! Радост за очетата на Емчето

Добрютру

Какви са плановете? 

преди 8 часа, acnekt написа:

Днес си полях розата. Утре пак ще е полея.

Ти внимавай да не я преполееш. Изчакай да поизпръхне почвата и тогава поливай. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, emmi написа:

Ти внимавай да не я преполееш. Изчакай да поизпръхне почвата и тогава поливай. 

ДУ Ку ...

Той хубаво е полял розата си, ама да бе си разчистил вулканчето си ... ;) а не да стоварва в нашето чужда жупел и пепел ... 

Ох ... моята роза има днес рожден ден ... След консултация с нея ... мани, мани ... не е за поливане ... Най-много да одя до моето вулканче да го нагледам ... ей тъй ... да мисля какво още да го разчиствам и прочие ... Придобива вид, но нещо работата по кариерата ме е изморила ... а и ох ... двор за разчистване ме чака ... 

Та, така .... за мен планово за деня е размисли за другата седмица ... хм ... Трябва да съм подготвен за бъдещата седмица от понеделници ... :) 

Това е разликата .... за мен всеки ден от делниците е понеделник, а не вторник ... :) А всеки знае, че в понеделник цъфтят нещата които не зависят от теб ... :) 

Добре, че съм ги ограничил до минимум и съм се смирил, че  план графика за годината ще е на минимум ... мда ... До Димитров ден требе поне да изляза от земята ... 

Абе какво ли ви занимавам с мои тролски неща от недрата на земята ... :) 

п.п. Във вторник ша имам високопоставено посещение на почиващи в момента на морето ... :) Трябва да има фасон е-бектъ ми ... :) иначе не ще получа финансиране и/или помощ от пенкилер на, за, същия ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

за мен всеки ден от делниците е понеделник, а не вторник ...

Според някои (А.Хейли) баш делникът е сряда.
Ай, честита неделна утрин.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

ДУ Ку ...

Той хубаво е полял розата си, ама да бе си разчистил вулканчето си ... ;) а не да стоварва в нашето чужда жупел и пепел ... 

Ох ... моята роза има днес рожден ден ... След консултация с нея ... мани, мани ... не е за поливане ... Най-много да одя до моето вулканче да го нагледам ... ей тъй ... да мисля какво още да го разчиствам и прочие ... Придобива вид, но нещо работата по кариерата ме е изморила ... а и ох ... двор за разчистване ме чака ... 

Та, така .... за мен планово за деня е размисли за другата седмица ... хм ... Трябва да съм подготвен за бъдещата седмица от понеделници ... :) 

Това е разликата .... за мен всеки ден от делниците е понеделник, а не вторник ... :) А всеки знае, че в понеделник цъфтят нещата които не зависят от теб ... :) 

Добре, че съм ги ограничил до минимум и съм се смирил, че  план графика за годината ще е на минимум ... мда ... До Димитров ден требе поне да изляза от земята ... 

Абе какво ли ви занимавам с мои тролски неща от недрата на земята ... :) 

п.п. Във вторник ша имам високопоставено посещение на почиващи в момента на морето ... :) Трябва да има фасон е-бектъ ми ... :) иначе не ще получа финансиране на същия ... :) 

От прочетеното установявам, че нещата вървят по план. По твой план. Което е удовлетворително. Имате налична концепция, Уважаеми. Похвално и достойно за пример. 

След като вчера доволно попазарувах по пазарите на Якоруда и Юндола днес закупената стока ще се преработи и разсипе в бурканчета да има за зимата. 

Четири тави боровинки ме очакват. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

делникът е сряда.

Ази го знам по србски  ... :) Мъ се ... всякъ срядъ ли ще се налага да радим ... :) Не мой ли от време на време дъ имаме свободнъ сръдъ ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Четири тави боровинки ме очакват

И твойта почивка върви по план гледам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

Имате налична концепция, Уважаеми.

А .... ази само се правя на трол ... иначе съм идиот ... :) Имам и лична концепция и други за целия регион вокрук меня, но ... хм ... младите не сакат да ме чуят на де да одят ... кът са се хванали за АйТи ту и производни ... тъ ... ке видя до де ще ги доведе тоя стремеж за изкуствен интелект ... 

Хм ... обяснявам им за вид харт неща, аме те не тъ не .... софтъ бил с приоритет ... харъ можел да е под наем ... абе не мъ настъпфай по мазола моля ... :) 

Малкото пък .... мани, мани, .... за боди билдинг сам му е ф устата ... викам ела да тренираш со истински тежести, мъ йок ... камъните разваляли фигурата ... :) 

Споко ... твърдоглову животну съм и не се оплаквам ... :) Останали са ми някоя и друга магарешка силица ... е, не съм Ат, но не нося Ад из тези земи ... ;) 

Наслука със зимнината!!! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Mediterranean написа:

@Maleficient Ти лесбийка ли ще излезеш, а А?😁

На жените ви е позволено. Можете да се прегръщате и целувате дори и пак да си запазите нормалната сексуална ориентация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, bornofash написа:

На жените ви е позволено. Можете да се прегръщате и целувате дори и пак да си запазите нормалната сексуална ориентация.

Знаеш ли, защо на мъжете им е забранено?!

Щото се стига до разкакване на уред. ;) 

Прегръдки и целувки довеждат до скрити помисли чадо ... ;) 

На определени мъже им е все едно де си/се завиръ уредъ, мъ къ ти го ... хм ... и вземе, че ти хареса е кофти ... губиш сексуалната си ориентация ... ;) 

Така е драги ... за определени неща жените имат привилегии ... не им завиждай ... ;) 

п.п. Дръж се нормално, а не естествено .... т.е. модно .... ;) Модата е до време, а класиката вечна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

де го туй кифте да го питам има ли нещо интересно при бгмама

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

И твойта почивка върви по план гледам

Нещата са под контрол

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Така е драги ... за определени неща жените имат привилегии ... не им завиждай ... ;) 

Не мога. Въргаля ми се с космат мечок.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bornofash написа:

Се .... глей се .... обърни се към оная, където спаси мечките от циганите .... 

Те са под нейна защита .... ;) Ако се разбереш с нея мой и да имаш космат мечок ... :)  

Но определено ще се наложи да си във вид резерват ... тъ не знам до колко си пригоден за живот в природата .... мда ... усещам вид нежност в тебе, която определено не е подходяща за резерват със закони единствено свързани с джунглата ... а ... хм ... Определено е голем проблема с големите домашни питомци в цивилизацията ... Мечките, Тигрите, Лъвовете им трябва по-голям ареал и хабитат, а България е малка ... изход = уви извън България ... съжалявам ... 

п.п. Котка не може да я научиш сама да си пазарува от магазина храна. Голямо куче (вълк особено) може да дресираш, но определено хората са страхливи и не е културно да ти пазарува от магазина независимо, че имаш уговорка с търговеца. ;) 

Уви цивилизацията си има и вид несъвършенства ... Та, така ... казах ти към кого да се обърнеш ... Успех!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

не е културно да ти пазарува от магазина

Историята казва, че има такива случаи. А това е много полезно, особено за хора с проблеми в придвижването.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Се .... глей се .... обърни се към оная, където спаси мечките от циганите .... 

Те са под нейна защита .... ;) Ако се разбереш с нея мой и да имаш космат мечок ... :)  

Но определено ще се наложи да си във вид резерват ... тъ не знам до колко си пригоден за живот в природата .... мда ... усещам вид нежност в тебе, която определено не е подходяща за резерват със закони единствено свързани с джунглата ... а ... хм ... Определено е голем проблема с големите домашни питомци в цивилизацията ... Мечките, Тигрите, Лъвовете им трябва по-голям ареал и хабитат, а България е малка ... изход = уви извън България ... съжалявам ... 

п.п. Котка не може да я научиш сама да си пазарува от магазина храна. Голямо куче (вълк особено) може да дресираш, но определено хората са страхливи и не е културно да ти пазарува от магазина независимо, че имаш уговорка с търговеца. ;) 

Уви цивилизацията си има и вид несъвършенства ... Та, така ... казах ти към кого да се обърнеш ... Успех!!!

Абсолютно нищичко не вдявам

Как от мечки стигна до вълци в магазина

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, bornofash написа:

Funny Face Wow GIF

преди 2 минути, bornofash написа:

Абсолютно нищичко не вдявам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bornofash написа:

Логика, бате

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Пилешка Завист написа:

де го туй кифте да го питам има ли нещо интересно при бгмама

те тука е по-големо шоу ут бгмамата ве
аз скоро не съм ходил там да се похиля, щот тоа форум мий достатъчен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Историята казва, че има такива случаи. А това е много полезно, особено за хора с проблеми в придвижването.

Ох .... не ми се говори .... навремето щях да нацеля един където не се съобрази с куче-водач на сляп човек ... 

Каквото и да говорим предразсъдъците на някои хора, че голям хищник не може да се възпита довежда до това, че не може и космат мечок да ползваш за доставка на провизии ... ;) Трябвало да са дресирани, с предпазни неща по устата и кът ги риташ или налагаш с пръчка да не реагират ...

Ха сега да видим до къде им стига на някои хора културата по отношение на едрите хищни животните ....  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, bornofash написа:

сещаш ли се за такъв мечок у форума
щот ас съ сещам за един, ама ней мечок

пп
голема четкай

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sittin' here, eatin' my heart out waitin'
Waitin' for some lover to call
Dialed about a thousand numbers lately
Almost rang the phone off the wall

Седя си тука и чакай мечката да дойде,

чакам обаждане, набирам хиляди номера, но мечка няма..

Ох, чакам нещо горещо парче тази вечер..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

ся ако пуснеш клип на Прешъс Уилсън щи кажа браво

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, дръндю написа:

сещаш ли се за такъв мечок у форума
щот ас съ сещам за един, ама ней мечок

пп
голема четкай

Направо ми го води

Няма време за гатанки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване