Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 46 минути, Василе-е-е написа:

Маркетинга е важен бат' Цар Кольо  :D 

Праф си. Ама що ма бачаш, ти не си ли по-дрът от мене?

преди 47 минути, Василе-е-е написа:

Още ли ловиш попчета на морето бре?

Сега съм си дома. Тъс година тактиката е друга. Заради тъс корона Кукон не ще в чужбина (само аз си фъркам по работа от време на ереме) и са топкаме по нащо море. За по 3-5-7 дена-на различни места. Другата седмица пак ша джиткаме малко и те така.

Ся бъркам джибрите. Ти искаш ли рикия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Публикувани изображения

преди 12 часа, bornofash написа:

Значи е време да се скараме малко, за да не хлътнеш твърде много прекалено, че посе не можем те извадим цяла

Ти започвай, аз ще го доразвия ...

Късно ееее, пее Данчо Караджов, но пък як и ползотворен ден беше. Ако заизброявам, ще се изморя, но съм много доволна от днешния ден, особено с непредвидения край, и си имам нов номер и нов телефон....Наздраве!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, skalata_73 написа:

Праф си. Ама що ма бачаш, ти не си ли по-дрът от мене?

Сега съм си дома. Тъс година тактиката е друга. Заради тъс корона Кукон не ще в чужбина (само аз си фъркам по работа от време на ереме) и са топкаме по нащо море. За по 3-5-7 дена-на различни места. Другата седмица пак ша джиткаме малко и те така.

Ся бъркам джибрите. Ти искаш ли рикия?

Не съм по-дърт,скоро навърших 27 

За морето-ок,разбирам...

Огнена вода не пия аз,виж ако можеше да превръщаш зелени ябълки в сайдер...:help:

преди 15 минути, Maleficient написа:

Наздраве!

Наздраве :cheers:

Със здраве да си ползваш придобивката

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Василе-е-е написа:

Не съм по-дърт,скоро навърших 27 

о, кюрпе:D

черпя на патерица

за на Даркулин пикането в гащите само дигам вежди и мълчъ:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Василе-е-е написа:

Наздраве :cheers:

Със здраве да си ползваш придобивката

Мерсиииииииии

Вика човека: Един хуайУей на промоция- Не щъ!- ама на промоция е!- Не щъ дее, с това име, баси асоциациите, давай ми самсунг-чето и да се свършва!

И ми избра супер номер с петички, който за него си го бил избрал ...много беше готин и любезен, а аз в края на работното време му се изтърсих.

Преди това ме направиха красива на фризьор... :lipstick:фръцфръц- може и за това да беше толко отзивчив 

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Уиш... написа:

о, кюрпе:D

черпя

Ихаа,тва кюрпе винаги ми звучи като торпедо някакси :) 

преди 5 минути, Maleficient написа:

Мерсиииииииии

Вика човека: Един хуайУей на промоция- Не щъ!- ама на промоция е!- Не щъ дее, с това име, беси асоциациите, давай ми самсунг-чето и да се свършва!

И ми избра супер номер с петички, който за него си го бил избрал ...много беше готин и любезен, а аз в края на работното време му се изтърсих.

Преди това ме направиха красива на фризьор... :lipstick:фръцфръц- може и за това да беше толко отзивчив 

Моляяя 

Значи ако не се бъркам онзи вчерашният със сините езера ти е предложил на промоция "нещоси-Уей" понеже си се появила красива на края на работното време...охоо охооо :) 

ПС:Мааму стара,такъв тип постове като тия двата много ме затрудняват с реакцията-хем ми смешно,хем ме кефят та туй човече ми се явява компромисен вариант.Туй за протокола.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Василе-е-е написа:

Ихаа,тва кюрпе винаги ми звучи като торпедо някакси :) 

с един куршум два комплимента отнесе 😛

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

Снайпериз си пада Васе'то.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Уиш... написа:

3! 

Дори си се постарала да изпишеш "конплимент" правилно в моя чест...ах Уишкеее доживях :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Василе-е-е написа:

3! 

Дори си се постарала да изпишеш "конплимент" правилно в моя чест...ах Уишкеее доживях :D 

увих със сезал кокошия крак да не трепери много :lol6:

тая вечер не смея да се пофаля, че серенадата е много умряла.. контрабас и две китари се мъчат по -бързо да ме приспят

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

увих със сезал кокошия крак да не трепери много :lol6:

Лелейй,и крачетата ти се подкосяват значи ... машалаа :D 

За кое на патерица почерпи? Ей,да не си бутнала още една година бре?!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Василе-е-е написа:

Лелейй,и крачетата ти се подкосяват значи ... машалаа :D 

сал кокошото че ми е  дъртичко:ph34r:

преди 2 минути, Василе-е-е написа:

За кое на патерица почерпи? Ей,да не си бутнала още една година бре?!?

чунка и кратунка... събрахме се, няма само аз да съм шматка:biggrin: кой се изпацорчи че скоро е  навършил 27?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сал кокошото че ми е  дъртичко:ph34r:

чунка и кратунка... събрахме се, няма само аз да съм шматка:biggrin: кой се изпацорчи че скоро е  навършил 27?

Ха! 

Ами Честит Рожден Ден със закъснение! Да си жива,здрава и все така жизнерадостна! 

Понеже не знам коя повече ти допада,та чувствай се поздравена и с двете :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Василе-е-е написа:

Ха! 

Ами Честит Рожден Ден със закъснение! Да си жива,здрава и все така жизнерадостна! 

Понеже не знам коя повече ти допада,та чувствай се поздравена и с двете :) 

зодия лъф чудно ще ми ходи:biggrin: жизнерадостна- политкоректно формулиш отклоненията ми, записвам си :ph34r:

иначе и двете са ми различно силно любими.. праиш се че н езнаеш

пп избирам Лана, заради червената рокля... в момента ми цели вибрациите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зодия лъф чудно ще ми ходи:biggrin: жизнерадостна- политкоректно формулиш отклоненията ми, записвам си :ph34r:

иначе и двете са ми различно силно любими.. праиш се че н езнаеш

Ходи обяснявай ся,че си нямала РД вчера :D 

Знам,че са ти-ама коя от коя по нямам идея 

И ето-запомни кой първи ти е честитил,ако е минал вече тва да се брои за следващата година...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Василе-е-е написа:

Ходи обяснявай ся,че си нямала РД вчера :D 

Знам,че са ти-ама коя от коя по нямам идея 

И ето-запомни кой първи ти е честитил,ако е минал вече тва да се брои за следващата година...

няма по. според различните ми шизо настроения се сменят класациите.

вадя тефтера .  парче торта  и оранджада за Васил...:D  ей , разляхме се от простотии и тази вечер, хората избягаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма по. според различните ми шизо настроения се сменят класациите.

вадя тефтера .  парче торта  и оранджада за Васил...:D  ей , разляхме се от простотии и тази вечер, хората избягаха

Вярно,вярно-понякога забравям,че си си натурално би-полярна :D 

Благодаря за определената среща,не съм претенциозен да знаеш-заведението няма значение не се притеснявай 

Е кво сме им направили на хората-съвсем другарски си се ръчкаме без да пречим мислим...:speak:

ооо какви хора бе,то минало 12 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тамън се заприказвахте и грабнахте метлата :( ми некак си трябваше малко да има ...разгръщане на поантата за лимонада с торта, балони, някой оркестър ....

аз не смея сега да си легна на възглавницата с тази прекрасна коса къде ми я направиха днес ...ше взема си сложа някоя шапозабрадка като по тия филми с нощните шапчици, да не ми се разроши много

и БоФиша Чухалов някъде задрема...а щяхме да се караме, абе несериозна работа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Maleficient написа:

и БоФиша Чухалов някъде задрема...а щяхме да се караме, абе несериозна работа...

Изпълнителен човек. Докато кажа само че трябва, ти си вече екипирана и готова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, darkterminal написа:

Ас от извесно време съм с 2 часа по към вас... За ивесно време :)

Наче... Вчера забравих старото водоласко поверие, че ако си пикаеш в неопрена под водат,  ше изплуваш на дъшт... Е... Верно е... Изплувах на порой... Тая сутрин вълни... Ше побъркат лотката... Моткат бая дълбоко, шото вятъра ги праи сечени... Уш нишо и никакви вълни по няма и метър и половина амплитуда, ама до десет метра са дигнали сичката мътилка от дъното... Наче, добре, че се сетих та напраих контра магията... Пиках си ф другия крачол пут вудата та исплувахме на слънце и с утихващ вятър...

Това абаче, не попречи на черноволосата девойка да блъвне на лотката на 3 преди пристанището.. Наче, тая кака като една Василиса Прекрасна, блъвна с апломб.. Ма по ино време я хвана срам и рече да изсипва в морето, та се извъртя и ни оля и нас... От там хахо хихи... А тя бяла като на Биляна от песентъ платното... Капитана акостира на кея, ние се хилим, от кея ни пръскат с вода да ни отмият, ас обеснявам, че ако не бях направил контра магията сега щеше да е по-зле... Получи се като въф филн на Паратино...

На втория заход бяхме останали само трима, ас бъдито от Канада и мома Дашка... Тая дашка се оказа железна и мошна кат Съвецкия Съйус... Не стига, сутринта и беше първо потапяне, ами не разкисна като видя как дтугата кака нахрани рибите, не се уплаши от вълните, ами засрами и мъжагите дет се отказаха от второто топване, че много им клатело...

Даялдисваме с пълна пара, м? Одобрям, одобрям... Стой под вода да не те вали дъждъ. 

Ае, Лаурата да не ви закачи нещо? 

преди 10 часа, Maleficient написа:

Ти започвай, аз ще го доразвия ...

Късно ееее, пее Данчо Караджов, но пък як и ползотворен ден беше. Ако заизброявам, ще се изморя, но съм много доволна от днешния ден, особено с непредвидения край, и си имам нов номер и нов телефон....Наздраве!

Ъм, аз оняй номер да го трия тогас? 

преди 10 часа, Maleficient написа:

Мерсиииииииии

Вика човека: Един хуайУей на промоция- Не щъ!- ама на промоция е!- Не щъ дее, с това име, баси асоциациите, давай ми самсунг-чето и да се свършва!

Чи аз за Вея само добри думи мога да кажа. Ама квото и да е - важното е да те кефи и да ти върше работа. 

И ся причесона? Да не ти разгънаха къдриците? 

преди 10 часа, Уиш... написа:

тая вечер не смея да се пофаля, че серенадата е много умряла.. контрабас и две китари се мъчат по -бързо да ме приспят

Е, ти не я ли поля оняй ден!? 

Хе! 

Нацетирах ва! 

Добрютру

Какво ще си прайкаме днес? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, emmi написа:

Какво ще си прайкаме днес? 

Не виждам изложен дневния егжън план!
Ас съм сателит на Енерго Про. Б@си чакането...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Ас съм сателит на Енерго Про. Б@си чакането...

Щоооуууу? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване