Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

току-що, M.Николов написа:

Защо ми се струва, че маршрута е познат.

А, няма начин. До тук се оказва че всички са го минавали. Само Емчето не е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Уишковаааа, Даркииии, мойто море фчера беше зелено и с пуфкави вълнички на бели рюшчета    

Публикувани изображения

ДУ Ку

M$ мъ изненадъхЪ ... :) 

Веч на 7-цЪ имам новия браузЪр ... :) и то автоматуч актуализирЪну ... :) 

Докато се чудех дъл да го инсталвъм ... те ми го сложихЪ ... :) 

Мда .... тоя ко-19 нещ развил политикътъ на вид корпорация към ту убаво ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Докато се чудех дъл да го инсталвъм ... те ми го сложихЪ ... :)

Мда .... тоя ко-19 нещ развил политикътъ на вид корпорация към ту убаво ... :)

Мда, докат мигнеш и..... 

Гутенморген! 

Имаме цял ден да вършим каквото си поискаме

Първо мислим да си поисками закуска ш кафе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Имаме цял ден да вършим каквото си поискаме

Аз днес съм гид из местния Балкан. Имам гости. Чакам да се събудят и цял ден ще сме из местния Балкан. 

Е-бектъ = за понеделник. 

Докато се събудят гледам как малките лястовички излитат от гнездото и :newspaper:. :) Котки почерпени и не досаждат на новите хвъркати същества. :) 

Времето е божествено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така... От днешното хойкане... Днес се забавлявахме с дребния народ по скалите...

Най-вече различни ракообразни и охлюви... Не е истина, че във всяко от белезникаво/зеленикавите жълъдчета (acorn barnacles) има по едно миниатюрно ракообразно, което се показва под вода, изважда ветрилообразно наресничени педипалпи (крака-пипала) и почва да събира микроорганизми и да ги бута в устата... Ония белите гадости, дето приличат на стърчащи от цепките бели нокти са друг вид ракообразни (goose barnacles) дето продават същите магарии... Конусообразните "мидички" (File Limpets) се оказват всъщност черупките на охлювчета... Забавно...

IMG-20200703-112419.jpg

IMG-20200703-112427.jpg

IMG-20200703-112438.jpg

IMG-20200703-112449.jpg

IMG-20200703-112541.jpg

IMG-20200703-112550.jpg

IMG-20200703-112550.jpg
IMG-20200703-112556.jpg

IMG-20200703-112627.jpg

И една захвърлена в майонезата морска вратовръзка - водорасло ламинария (келп) най-бързо растящото растение на света... Расте с по около 2.5 сантиметра на час, докато не достигне повърхността... Стеблото достига до височина от 30 и повече метра... Образува огромни полета, наречени келпови гори (kelp forests), които са роден дом на много живинки... Тази вратовръзка морето я беше изхвърлило съвсем близо до плажа, та успях да я снимам... Някой ден ще събера кураж да се цамбурна в някоя келпова гора,... Казват, че било приказно...

IMG-20200703-105018.jpg

IMG-20200703-105026.jpg

Лека нощ банда

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а тия раци защо са без маски?

започнаха да пробиват улицата в 7 часа

чудесен начин да започнеш деня, бързо се разсъних

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, barbuncela написа:

Мислиш ли, че ако можех нямаше да го направя? Хайде убеди един блок с 8 етажа и половината под наем от провинцията да си сложат газ. Един да не иска и не става! То на приказки лесно!

Проблематиката е в ново излюпилите се рентиери, а не в наемателите. 

Единствения проблем на даден наемател е, че не си е избрал правилно сградата в която да живее поради вид какво, а?!

Дори да е сгрешил в избора на жилището, то може да го освободи и си наеме друго с подходящите комшии. 

В повечето случаи има вид противопоставяне на собственици и наематели. И изхода е само един = Собственика е с по-големи права!!! Ако собственика на жилището което си наел не може да се разбере с друг и не те уважи като клиент = това си е негов проблем и се махаш от там. Имаш договор с наемодателя и в същия сте си декларирали своите користни цели. Те, нямат нищо общо с вид правителствена политика, вид държавност и други неща, а са свързани до колко си се поддал на вид манипулация от наемодателя. 

Човешко е да сгрешиш, но твоята дума като на наемател във вид етажна собственост = Нула!!!

Отдавна умните не наемат апартаменти, а си взимат такива на изплащане. Друга тема. ;) 

п.п. Закуската е сервирана. Преставам да мисля и .... нека времето на без мисленето ми да започне .... Сега! :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, морфин написа:

@Перверзна гугутка с пагони ,идея си нямам кого искаш да трепеш,още по-малко защо ти трябва живак...

:giggle1:

Квоо?? Да не съм говорил нещо насън

Good Morning GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

awoken wake up GIF by Star Wars

много ме мързи днес...

тази торта с кайсии и бишкоти много добре изглежда, която непрекъснато изскача отгоре, отдолу, по средата...

Също така, мисля, че Мегуми и Синбад пишат с други никове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имахме час по трудово обучение. Д2 сам си монтира колелцата, сряза металните профили с ъглошлайфа, мина срязовете с пилата и сглоби етажерката за стаята. Аз само го напътствах и държах дъските докато той завиваше болтовете. Утре ще избера подходящи кутии да се подредят на рафтовете и там да си складира покъщината

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ейй, днес брат'чедката русенлийка имигрирала в Канада, има рожден ден. Помни се покрай този ден на американосите.

Вие иначе, какво си правите? Спите, почивате, лентяйствате...

аз си организирах да ми почва ремонта от другата седмица като изляза отпуск.

После нещо Вселената ми намекна, дали да не разгледам за конна езда опции. Разгледах. И е по горски пътеки на Витоша. И Безценното може да офертирам. Много обичам кончета :)

преди 12 минути, emmi написа:

Имахме час по трудово обучение. Д2 сам си монтира колелцата, сряза металните профили с ъглошлайфа, мина срязовете с пилата и сглоби етажерката за стаята. Аз само го напътствах и държах дъските докато той завиваше болтовете. Утре ще избера подходящи кутии да се подредят на рафтовете и там да си складира покъщината

Бравус!! следващия път- ...лятна баня в двора :D

някакво ново с Чарлийз (много ме е яд че не се намери с накой готин тази мацка да си предаде гените- като Александър - Сашо - Сасгард)

на 2.07.2020 г. в 20:57, lightshadowmaker написа:

Вече съм почетен потребител. Искам комисионна за всяко свое мнение оттук нататък.

Лесно им е. Общо взето това е. В днешно време човек да е бял мъж с правилна сексуална ориентация е възможно най-автодискриминиращото нещо.

Честито! За останали претенции, червени звезди, ламиниране на ценни мнения и т.н. по-долу има раздел. Може да се отвори и тема: Желания всякакви изпълняваме.

А, иначе, за леснотата, с която си носим битието, е така, но не исках от мен да излиза, да не ни завидят сезифовците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Maleficient написа:

А, иначе, за леснотата, с която си носим битието,

Обличаш се и вече някой лапнал и ти изпълнява желанията. Айде, айде...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lightshadowmaker написа:

Обличаш се и вече някой лапнал и ти изпълнява желанията. Айде, айде...

Каква е разликата да е обратното?

Жените са по-емоционални и наивни, да "лапнат"(кофти дума) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

Каква е разликата да е обратното? Жените са по-емоционални и наивни, да "лапнат"(кофти дума) 

По-трудно е. Мъже лесно се ловят, защото не са сметкаджии и обикновено нямат проблем да се издържат сами.
Малко нежност, една вкусна супа и мъжът доволен. Почти като животинче. И ти дава цялата си заплата.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е толкова сладко... все едно гледам екранизирана приказка :D

Мисля, че мъжете са с повече предразсъдъци и чисто психологически поставят повече "бариери", от някакъв страх или чисто природен инстинкт за самосъхранение.

Но ... бих могла да не споря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване