Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 35 минути, bornofash написа:

Таман щях да питам дали днес Жизел не я е събудил някой носорог или динозавър, и докато си обърна палачинката...

аз много се впечатлих от това име на потребителя Жозеф ...чудя се, дали да не си взема хамстер и да си го кръстя така или плюшена играчка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Публикувани изображения

преди 4 минути, цър-вул написа:

И не  вкъщи, да?

Нямам такава глетка фкъжтиту

Затова се наложи.... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Maleficient написа:

аз много се впечатлих от това име на потребителя Жозеф ...чудя се, дали да не си взема хамстер и да си го кръстя така или плюшена играчка...

Абе... По-скоро име на пудел ми се струва.... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пуделът е много френско и въобще фръцливо, ноооооо на мен ми звучи поетично и красиво- ако си имах конюшня, някой от конете ми щеше така да се нарича ;)

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Maleficient написа:

Аз си мислех за тази Жизел, ама после се сетих, че на котката викаше така и може да е станало малко объркване

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash написа:

Аз си мислех за тази Жизел, ама после се сетих, че на котката викаше така и може да е станало малко объркване

да де, аз правилно те разбрах, защото няма как котката да е събудена от скорпион, но коментирах името, още повече, че е "натоварено" с много романтика покрай популярния балет :wub:

а си помислих: ех, кога ли някой мъж, ще се обърне към мен с това ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, emmi написа:

Аз имам шоколадова торта с кафето ляляляляля

животът е прекрасен

преди 21 минути, bornofash написа:

бъркайте ми в раните, бъркайте

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес е ден за кино. Не сме го посещавали от половин година. Въпреки другите източници за достъп до филми, изпитвам радост, защото много обичам да ходя на кино. Ще гледаме Тенет на Кристофър Нолан- и съм още по-доволна, защото Безценното изяви желание заедно да го гледаме. Почти се запримирявах, че е достатъчно голям и едва ли ще отиде скоро на кино с майка си, нооо ето че се случва.

Закусих си мекички с топено сиренце и кашкавал. Времето е приятно. И, днес мисля да почета книжка, докато дойде време за кино.

Приятна ви събота.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Уиш... написа:

животът е прекрасен

Кадя да се потпиша? 

преди 46 минути, Maleficient написа:

Днес е ден за кино. Не сме го посещавали от половин година. Въпреки другите източници за достъп до филми, изпитвам радост, защото много обичам да ходя на кино. Ще гледаме Тенет на Кристофър Нолан- и съм още по-доволна, защото Безценното изяви желание заедно да го гледаме. Почти се запримирявах, че е достатъчно голям и едва ли ще отиде скоро на кино с майка си, нооо ето че се случва.

Закусих си мекички с топено сиренце и кашкавал. Времето е приятно. И, днес мисля да почета книжка, докато дойде време за кино.

Приятна ви събота.

Много хвалят Бащата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

? какъв Баща? Има някакъв Войната с дядо д Робърт де Ниро, но спокойно може да се гледа в домашна обстановка ...от другите предложения Мулан сигурно ще е ефектно, но и него мога да си го изчакам по HBO. Оказа се, че и ще шопингуваме преди киното и за първия учебен ден.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

? какъв Баща? Има някакъв Войната с дядо д Робърт де Ниро, но спокойно може да се гледа в домашна обстановка ...от другите предложения Мулан сигурно ще е ефектно, но и него мога да си го изчакам по HBO. Оказа се, че и ще шопингуваме преди киното и за първия учебен ден.

Български някакъв

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да- сега видях, но го нямаше в програмите, които аз разгледах. Ще проверя в Дом на киното или някъде другаде, ако не по други канали, ако го пуснат, щом е с Иван Бърнев, а и този режисьор Петър Вълчанов, ми звучи, като разбира се, роднина на Рангел Вълчанов ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес било събота ... хм ... 

Ако знаех, че вчера е било петък ... щях да се налюскъм ... :) 

Както и да е ... отивам и ми скажуват ... и след обстоен анализ установявам, че ми липсва вторника ... :) Да, деня на очакване на дървата за огрев .... :) 

Одих до Балкана но не по ръптъ, а за кеф ... Ба ... убаво бе, но ме хвана глада ... и кът виден политих смених концепцията ... дадох си свободно, на ремък ... 

Та ...мина 12:00 и Наздраве! :beer:

п.п. Тоя липсващ вторник ми провали плана за другата седмица ... хм ... няма да пътувам в Понеделник, а фъф фторник, за да мога да запомня поне дъдещия орник .. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Днес било събота

за мен от вчера още е събота

значи стават две съботи и една неделя или една голяма събота от два дена и една неделя, зависи от гледната точка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Пилешка Завист написа:

за мен от вчера още е събота

значи стават две съботи и една неделя или една голяма събота от два дена и една неделя, зависи от гледната точка

За мен всеки ден е божи, а останалите е неделя, та затова и съм на седмично разписание. ;) 

Проблема бе, че съчетах две неща на куп и ... вторник изчезна.. :) 

Затова не съчетавай в един и същ ден две неща. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

ей Бушон, не ми се прави на овца...не ти приляга

Гледаш ли дуела във фермата 

%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%B0%20Gif%20(15).gi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Гледаш ли дуела във фермата 

не, от доста време гледам само новините и нищо друго

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

не, от доста време гледам само новините и нищо друго

Забавна е играта има и какво да се научи от алманаха има какво да се види също 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Забавна е играта има и какво да се научи от алманаха има какво да се види също 

ти за това ли си сложи тая уфсъ за аватар
гледам в темата цяло стадо вече сте заформили
лека нощ мили овчици

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дръндю написа:

ти за това ли си сложи тая уфсъ за аватар
гледам в темата цяло стадо вече сте заформили
лека нощ мили овчици

Да, вчера направих откриването на фермата и явно съм се превъзбудил повече :D

ще се върна към своя първообраз сега

Лека нощ дрънди

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пробваме нещо сицилиянско, да видими жабарите да ли са се постара ли. Наздраве:cheers:

744198CD-265C-4710-AD07-70F4BBA8653D.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Myanmar написа:

Защото нямаш вишу.

Аз и средно нямам ако става въпрос,също така нямам и болезнена нужда от внимание-не съм егоцентрично грандоманче за разлика ;) 

преди 58 минути, franchesko написа:

Да пробваме нещо сицилиянско, да видими жабарите да ли са се постара ли. Наздраве:cheers:

Наздраве Франчо,амааа...къде е на Бонапарт писалището бре?!? 

Що снимаш на кухненския плот?

IW8qQgZ.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване