Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 1 час, Вaсил написа:

Наздраве Франчо,амааа...къде е на Бонапарт писалището бре?!? 

Що снимаш на кухненския плот?

IW8qQgZ.gif

Наздраве Васко, не спиш ли ве? Поне плащат ли извънредно за нощния труд?  Иначе, ако не знаеш кухнята е любимото място на българина.Там са манджите, хладилника с пиенето, телевизора с чалгата, бурканите със зимнината, остъклената тераса, къде може се покажеш по потник и да напсуваш някой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Публикувани изображения

Уишковаааа, Даркииии, мойто море фчера беше зелено и с пуфкави вълнички на бели рюшчета

IMG_20200913_085128_686.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро

Днес бях/ме като един кукуряк-двукрак, а с кучето кукуряци-шестокраци...в седемитриесе се излюпихме, при положение, че си легнахме след 1:00!

Но е готино, защото отиваш в магазина и няма хора и опашка.

Вчера филма беше екстра, ще го отбележа в съответната тема.

Днес ми изглежда като един такъв спокоен ден, който ще приключи с розенце, защото си закупих сирене Бри.

Чакам вече с нетърпение работната седмица ...за да видя може би ...Боби :lipstick: а, и утре взимам авансче и мисля да си купя една книжка "Любовниците на  юстиция", на някакъв украинец.

От както съм на работа там в близост има книжарница и тази книга или корица просто ме привлече от първи поглед.

За закуска хапнах мюсли с портокалчета и шоколад, много ароматно и вкусно- сега едно кафенце и реших да го видя този хвален 100

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Змийска мас
https://apteka.framar.bg/30026069/тианде-профилактичен-крем-със-змийска-мас-30-гр-

Не знаех, че змиите имат мас.

Много се харчи тази мас. Всичко е изкупено.

преди 8 часа, franchesko написа:

Наздраве Васко, не спиш ли ве? Поне плащат ли извънредно за нощния труд?  Иначе, ако не знаеш кухнята е любимото място на българина.Там са манджите, хладилника с пиенето, телевизора с чалгата, бурканите със зимнината, остъклената тераса, къде може се покажеш по потник и да напсуваш някой.

Аз съм виждал и диван в кухнята. Примерно ъглов диван. Може да се сложи и една тоалетна чиния. Като едно време аристократите, които са ползвали подвижно позлатено цукало и са сядали върху него, докато вечерят и обсъждат колко злато, да изземат от бедните.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Maleficient написа:

добро утро

Днес бях/ме като един кукуряк-двукрак, а с кучето кукуряци-шестокраци...в седемитриесе се излюпихме, при положение, че си легнахме след 1:00!

Но е готино, защото отиваш в магазина и няма хора и опашка.

Вчера филма беше екстра, ще го отбележа в съответната тема.

Днес ми изглежда като един такъв спокоен ден, който ще приключи с розенце, защото си закупих сирене Бри.

Чакам вече с нетърпение работната седмица ...за да видя може би ...Боби :lipstick: а, и утре взимам авансче и мисля да си купя една книжка "Любовниците на  юстиция", на някакъв украинец.

От както съм на работа там в близост има книжарница и тази книга или корица просто ме привлече от първи поглед.

За закуска хапнах мюсли с портокалчета и шоколад, много ароматно и вкусно- сега едно кафенце и реших да го видя този хвален 100

Разходи ли се из Алеята на книгите? Имало много интересни заглавия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

Разходи ли се из Алеята на книгите? Имало много интересни заглавия

Не съъм ...и може би нямаа да е сега, защото последния път няма да обяснявам колко се изръсих, а сега чисто финансово имам други планове. 

За това лекичко само една книжчица, а към Коледа, живи здрави, може да се отпусна повече :bubblegum:

Къде е това зИлено моренце? много поздрави да МУ предадеш и да не тъжи за мен...скоро ще го посетя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Уишковаааа, Даркииии, мойто море фчера беше зелено и с пуфкави вълнички на бели рюшчета

IMG_20200913_085128_686.jpg

Кра-сота! Красота!

Гушнахте ли се с морето? Погалихте ли се?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, JKirilov написа:

Ми пробвай в холандско...

Еми пробваам, ама кухните са проектирани само за кухни.Ни остъклена тераса, дори прозорците не се отварят.

преди 1 час, acnekt написа:

Аз съм виждал и диван в кухнята. Примерно ъглов диван. 

Бай Тошовите панелки така са проектирани, че спокойно се събира едно ъглово като тапицирана пейка, четири човека се събирахме спокойно.И два стола от среща шест.Нашата даже се надигаше и отваряше и вътре беше пълна с лекарства.Бащата шпаклова на времето една аптека, и не му бяха платили и я беше обрал.Някой като са разболееше в нас или се пореже или изгори, какъвто и да в здравословен проблем, пейката са отваряше и всичко без рецепта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, emmi написа:

чудно е!

1023423505_...jpg.6bae445f3e5e21f1a5584fb6b86a5283.jpg

този чичо всяка сутрин черпи птиците с дребен улов, а една баба влиза в морето до колене и  храни рибите с хляб...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, franchesko написа:

Поне плащат ли извънредно за нощния труд?

Пфф,овце,крави и извънредно заплащане...няма такъв сценарий,всичко е на добра воля :) 

(ебаси версията на IPB дето вкараха)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Вaсил написа:

(ебаси версията на IPB дето вкараха)

ама работи бързо
никви забавяния...за сега

аве нещо не виждам моите постове в страницата за активност
нямам опция за анонимен вход, а ми дава че съм анонимен
:shock11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, дръндю написа:

нямам опция за анонимен вход, а ми дава че съм анонимен
:shock11:

И аз съм така,ей ся излязох и се логнах пак-нямам опция за анон вход,направо ма блъсна анонимен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Maleficient написа:

Не съъм ...и може би нямаа да е сега, защото последния път няма да обяснявам колко се изръсих, а сега чисто финансово имам други планове. 

За това лекичко само една книжчица, а към Коледа, живи здрави, може да се отпусна повече :bubblegum:

Къде е това зИлено моренце? много поздрави да МУ предадеш и да не тъжи за мен...скоро ще го посетя

Вярно е това. Докяато се усетиш и бохчичката пълна с книшчици

Моренцето е на къмпинга на Крапец. Емчето си пада по дивото и истенското

преди 5 часа, darkterminal написа:

Кра-сота! Красота!

Гушнахте ли се с морето? Погалихте ли се?

Абе, не даваше много да го гушкаш... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яко е!!! 

На мен много ми харесва този нов облик.

Мерси на положилите усилие за това ❤️

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Уиш... написа:

чудно е!

този чичо всяка сутрин черпи птиците с дребен улов, а една баба влиза в морето до колене и  храни рибите с хляб...

Добри хора

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Яко е!!! 

На мен много ми харесва този нов облик.

Мерси на положилите усилие за това ❤️

Къде го видяхте тоа облик? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Вaсил написа:

И аз съм така,ей ся излязох и се логнах пак-нямам опция за анон вход,направо ма блъсна анонимен

ти как се ориентираш във форума, щот аз съм кът слепец
ако не вляза специално в темата, не мога да видя какво съм написал
и в активността ме няма
всъщност страницата с активността изобщо не се обновява откакто направиха промяната
белким го оправят

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Къде го видяхте тоа облик? 

ако си от телефон, не знам дали се вижда, но през компютър е супер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

Наздраве с розенце и сиренце бри... :cheers:

Камембер

И смокини

И розе

преди 2 минути, Maleficient написа:

ако си от телефон,

Да, ве. Видях. По-прибраничко е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване