Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

А най-якото е, че няма дразнещи реклами по средата- не знам дали има значение VIP-a, но уж и преди бях, а редовно ми се пречкаха. Сега ...все едно съм на прекрасна полянка с красиви цветя...

сори, мрънкащи мъже, аз си го харесвам!

Това за смокините е идея, но ...ако още веднъж отида до магазина днес- ще го отложа за друг път. Записвам си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 40 минути, emmi написа:

Абе, не даваше много да го гушкаш... 

лошо муре

преди 39 минути, emmi написа:

Добри хора

местните ,особено старите хора имат друго общуване с морето. интересни са за наблюдаване

пп и са пълни догоре с истории.

сетих се  за бабата с хляба. каза че докато се топне във водата и рибите  идват при нея..  веднага направих паралел с любима моя фотография на дядото със засуканите мустаци който години наред храни гълъбите пред Нотрдам. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, щастливо ми е! Може да ми се смеете за каква дреболия, или да решите, че съвсем ме е напекло слънцето, но Факт!

Защо ще попитате, тази женица реши да е щастлива?

Вчера като отидохме на кино- между другото супер мерки, в цялата огромна зала бяхме шест човека- питам преди това Безценното какво е ял, щото нали вече в Младежкия по волейбол трябва да има сили, и той някак виновно обяви, че само е закусвал, защото баба му го мързяла да готви ...леко се подразних, защо не се е обадил да ми каже аз да сготвя нещо, след киното всичко беше затворено, и обещах днес да му направя нещо, което иска. Той си поръча гъбена супа и пълнени чушки.

Преди малко му занесох гъбената супа и сега ми обяви, че е най-вкусната на света!!! тайната ми, между другото е, че гъбите ги задушавам в масло и накрая ги добавям...

за сведение на посрещачите :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, дръндю написа:

ти как се ориентираш във форума, щот аз съм кът слепец

тоя форум да не е картоф? щеше веднага да се ориентираш :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

Ами, щастливо ми е! Може да ми се смеете за каква дреболия, или да решите, че съвсем ме е напекло слънцето, но Факт!

Защо ще попитате, тази женица реши да е щастлива?

че за какво да ти се смеем,съвсем нормално ти е щастливото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Пилешка Завист написа:

тоя форум да не е картоф? щеше веднага да се ориентираш :lol6:

512107108_Bitmap.jpg.77ef4989c4fed832f83db361fc8d5d50.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Вярата в измислици носи утеха на човешкия ум,

Те са негов плод, а и вярата движи развитието на човечеството.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, дръндю написа:

512107108_Bitmap.jpg.77ef4989c4fed832f83db361fc8d5d50.jpg

да разбирам ли тогава, че и с картофите не се оправяш? как може бе, цял живот си на тех :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, skalata_73 написа:

Добре, че няма статискита колко се пие.  Ша счупите брояча :D

макар и индиректно и ти се включи към хора Бодра смяна, какво още или по ...може и се иска

няма угодия...

От друга страна Ти си един прекрасен Статистик. Сигурна съм, че някъде си водиш записки за изпита на месец-тримесечие-шестмесечие и година- после правиш сметките, поглеждаш астрокартите и би могъл една прогноза за следващ период

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако не ви водя статистика няма кой. И от NАSA още не са измислили такъв софтуер да може да смята толкова бързо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Пилешка Завист написа:

как може бе, цял живот си на тех

това ми  осмисля живота

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, skalata_73 написа:

Аз ако не ви водя статистика няма кой. И от NАSA още не са измислили такъв софтуер да може да смята толкова бързо.

Разкарай го това "единакът" и си сложи "СтистикМен"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Разкарай го това "единакът" и си сложи "СтистикМен"

Ще си помисля по въпроса, но не обещавам. Пишман станах последния път като ти обещах нещо-да не се дракам с Реджеп-а.

Ся ма е яд и съм се зарекъл да не обещавам прибързано разни раути. Скука е кат не го тровя по темите, ама...

А беше токова забавно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, skalata_73 написа:

Ще си помисля по въпроса, но не обещавам. Пишман станах последния път като ти обещах нещо-да не се дракам с Реджеп-а.

Ся ма е яд и съм се зарекъл да не обещавам прибързано разни раути. Скука е кат не го тровя по темите, ама...

А беше токова забавно.

Ах, че си Душичка :* това с Обещанията и на мен ми е доста проблемен елемент и не знам навремето тия монаси и монахини, как са давали обети!

Ама ти не се тревожи за глупости. Важно е, че имаш желание ...останалото един ден като помъдреем, демек съвсем изкуфеем, за да не ни пука и да забравяме какво сме казали на сутринта ;)

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

...останалото един ден като помъдреем, демек съвсем изкуфеем, за да не ни пука и да забравяме какво сме казали на сутринта...

Или ако Карабойчев един ден вкара някакъв AI във форума и се оправдая, че ми е изтрил паметта и не помня какво съм обещал :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И днес се цамбурнах...

В Балчик беше облачно, но водата е +25..

Айде :cheers:

Spoiler

bLRSnvwju7U.jpg

V8yhlJz-6A8.jpg

Редактирано от Богатир (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Уиш... написа:

...

този чичо всяка сутрин черпи птиците с дребен улов, а една баба влиза в морето до колене и  храни рибите с хляб...

Наче, на плажа имаше две костенурки, малки - още непораснали... Най-дългото на корубата им около 40 - 50 сантиметра... Щом се създаде малко суматоха и те са там... Показват клюнестите си глави да видят какво става... Всяка година са различни... Но, винаги номера е един и същ... Едно по-голямо хлебче в ръката, един банан в джоба на банцкия и бац във водата... От там, с разперена китка и въртеливи движения се пляска с пръстите по водата докато дойдат рибите... Те сами си дават сигнал, че са там... А аз ги чакам с накъсан хляб и ги храня... Парченце по парченце, за да има състезание... Почва се луда надпревара за хляба... Демонстрират се скокове, отъркване в краката и припляскване с опашките... Хлапетата наколо са във възторг и направо пищят от радост... Раздавам къшеи хляб на дечурлигата и суматохата нараства... Удвоява се и се утроява... И всичкото това упражнение, защото този тип шум привлича костенурките... Показва се една глава над лазурното огледало на водата... После още една... Все едно са се наговорили... Тогава, давам остатъка от хляба на някое хлапе, а аз тържествено вадя банана от джоба на банските и започвам леко да го размахвам на самата повърхност на водата... А костенурките само това чакат... Идват и една по една почват да отхапват парчета от банана... Не много големи - барабар с обелката... След първото отхапване настава тишина... Майките сочат, децата зяпат... След второто отхапване, хлапетата вече са разбрали че могат да дойдат по-наблизо... И аха да се престрашат да протегнат ръка и той банана свършил и костенурките тю-тю... Аз излизам с тържествена походка на белия пясък, а децата ме гледат като магьосник... - Може ли пак... - Може! Ама утре... Костенурките не трябва да преяждат! Гледат ме с разбиращи очи, премигват, преглъщат и хукват да играят... На следващия ден почват да се пазарят още преди закуска да извикам пак костенурките... И така всеки ден докато съм там... Голямо шоу става... Това с храненето на рибите с хляб, го измисли Кибритената Клечица, радва им се и смее като малко момиченце, открило вълшебните цветове на слънчевите лъчи минали през надут балон...  Един ден, докато забавляваше Мечолини хранейки рибите край плажа, подскочи до небесата... - Ма нещо ми дръпна ръката! Погледна я и видя отхапания банан... Хвърли го и костенурката го изяде... Ми... Толкова ми трябваше... Алгоритъма беше готов... После се роди шоуто - с магически движения и драматизъм... Мечолини порасна и вече не му е забавно... Обаче на подрастващите хлапета, как им светят очите не е истина... И като как тогава, с такава публика, да не го играе човек това шоу всеки сезон по няколко пъти? М?

преди 3 часа, emmi написа:

...

Абе, не даваше много да го гушкаш... 

Нешо е било кисело... Ше му мине...

преди 3 часа, Уиш... написа:

лошо муре

...

Може просто да не е било в настроение... Лошо море няма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, darkterminal написа:

Наче, на плажа имаше две костенурки, малки - още непораснали... Най-дългото на корубата им около 40 - 50 сантиметра... Щом се създаде малко суматоха и те са там... Показват клюнестите си глави да видят какво става... Всяка година са различни... Но, винаги номера е един и същ... Едно по-голямо хлебче в ръката, един банан в джоба на банцкия и бац във водата... От там, с разперена китка и въртеливи движения се пляска с пръстите по водата докато дойдат рибите... Те сами си дават сигнал, че са там... А аз ги чакам с накъсан хляб и ги храня... Парченце по парченце, за да има състезание... Почва се луда надпревара за хляба... Демонстрират се скокове, отъркване в краката и припляскване с опашките... Хлапетата наколо са във възторг и направо пищят от радост... Раздавам къшеи хляб на дечурлигата и суматохата нараства... Удвоява се и се утроява... И всичкото това упражнение, защото този тип шум привлича костенурките... Показва се една глава над лазурното огледало на водата... После още една... Все едно са се наговорили... Тогава, давам остатъка от хляба на някое хлапе, а аз тържествено вадя банана от джоба на банските и започвам леко да го размахвам на самата повърхност на водата... А костенурките само това чакат... Идват и една по една почват да отхапват парчета от банана... Не много големи - барабар с обелката... След първото отхапване настава тишина... Майките сочат, децата зяпат... След второто отхапване, хлапетата вече са разбрали че могат да дойдат по-наблизо... И аха да се престрашат да протегнат ръка и той банана свършил и костенурките тю-тю... Аз излизам с тържествена походка на белия пясък, а децата ме гледат като магьосник... - Може ли пак... - Може! Ама утре... Костенурките не трябва да преяждат! Гледат ме с разбиращи очи, премигват, преглъщат и хукват да играят... На следващия ден почват да се пазарят още преди закуска да извикам пак костенурките... И така всеки ден докато съм там... Голямо шоу става... Това с храненето на рибите с хляб, го измисли Кибритената Клечица, радва им се и смее като малко момиченце, открило вълшебните цветове на слънчевите лъчи минали през надут балон...  Един ден, докато забавляваше Мечолини хранейки рибите край плажа, подскочи до небесата... - Ма нещо ми дръпна ръката! Погледна я и видя отхапания банан... Хвърли го и костенурката го изяде... Ми... Толкова ми трябваше... Алгоритъма беше готов... После се роди шоуто - с магически движения и драматизъм... Мечолини порасна и вече не му е забавно... Обаче на подрастващите хлапета, как им светят очите не е истина... И като как тогава, с такава публика, да не го играе човек това шоу всеки сезон по няколко пъти? М?

Нешо е било кисело... Ше му мине...

Може просто да не е било в настроение... Лошо море няма!

Щом има публика трябва да се играе! А за ококорени детски очи се играе задължително! Да правиш детски спомени е безценно!!!! 

Моренцето беше клясиво. И не даваше да му се пипат пуфкавите вълнички

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, darkterminal написа:

ехеее, ама голям си ни  дяуфин де:biggrin: караш ни да се пацорчим с теп. браво..  сега се чудя, номера с банана как да го крадна,   като нямам банцки с джоп.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

ехеее, ама голям си ни  дяуфин де:biggrin: караш ни да се пацорчим с теп. браво..  сега се чудя, номера с банана как да го крадна,   като нямам банцки с джоп.:D

Пъхай го в горнището:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

Пъхай го в горнището

плюя ф пазвата, пак ще не каза в долнището. да пляшим и плората и фауната :lol6:

преди 4 минути, цър-вул написа:

Ще препасваж банана отцтрани на вързаките.

след един инцидент в морето, гащи с връзки не ползвам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Уиш... написа:

след един инцидент в морето

Ноуй похотливо, нале - няма вързанка, която да не развърже

преди 5 минути, emmi написа:

Пъхай го в горнището:lol6:

Вапроз от лайк - отпредзе или изотзадзе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване