Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

току-що, M.Николов написа:

:cheers:

ти ф таа часцица какво си си сипнал? сок от алое :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Уишковаааа, Даркииии, мойто море фчера беше зелено и с пуфкави вълнички на бели рюшчета    

Публикувани изображения

преди 2 минути, Вaсил написа:

Ти па...дай да чукнем чаши :)

Наздраве!

цукцук-цаски... :* бац

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

ти ф таа часцица какво си си сипнал? сок от алое

Кафе и кола(както обикновено)

преди 2 минути, Вaсил написа:

Охоооооо! Още един трън в на Песъчливия очите :D 

Споко, виж по-горе.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Вaсил написа:

Ти има ли нещо с което да нямаш проблем? :giggle1:

С две плочки в банята

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Вaсил написа:

gBvBbLI.jpg

чуруликай на розавите места,ас ли да те учаDd

преди 21 минути, Вaсил написа:

Абе само аз ли имах проблем с Cloudflare балансьора,или масово форума бе недостъпен?

дъсеймстори

преди 2 часа, Вaсил написа:

Абе добре че си жива и здрава,*****им на 300-тата пак ще ги изкараш :) 

Лек полет да ти пожелавам ли,или то мина вече? 

вчера е  зад гърба ми. полет йок, запази  пожеланията за дпуг път,Васе.)) сега се тътъркам с един автобус ,пере ни як порой, главата ме цепи със страшна сила , не признава хапчета...ровя в читанката от час, нищо не ми хваща окото...  нямам търпение да се добера до хотела и да ума. поне два дни святам да съм умряла

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Уиш... написа:

.ровя в читанката от час, нищо не ми хваща окото...  

https://chitanka.info/text/7349-dnevnik-na-edno-pyteshestvie

и за теб едно Бац ❤️ :*

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

цукцук-цаски... :* бац

Mац и от мен - имаме проблеми,несгоди ...пием,съпреживяваме ...а публиката да го обдухва,като влезе и походи с моите/твоите обувки тогава може да им се изясни...  Важно е да има мир и спокойствие :)  (туй за тия дето ще ме обвинят в лицемерие понеже съм се карал жестоко с теб)

току-що, M.Николов написа:

Кафе и кола

Споко, виж по-горе.:)

Видях-супер,кофеиноман насреща :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, bornofash написа:

С две плочки в банята

това пък   се влюби в плочки!Ужас! моля обадете се на 112...плоцките ако решат да падат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Уиш... написа:

чуруликай на розавите места,ас ли да те учаDd

дъсеймстори

вчера е  зад гърба ми. полет йок, запази  пожеланията за дпуг път,Васе.)) сега се тътъркам с един автобус ,пере ни як порой, главата ме цепи със страшна сила , не признава хапчета...ровя в читанката от час, нищо не ми хваща окото...  нямам търпение да се добера до хотела и да ума. поне два дни святам да съм умряла

Оле,лек и безавариен път в такъв случай Уишка-и скорошно пристигане в хотела :) /яка почивка си дай! /

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Уиш... написа:

ровя в читанката от час, нищо не ми хваща окото...

И от мен едно предложение

https://chitanka.info/book/646-ykridzh

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Вaсил написа:

Mац и от мен - имаме проблеми,несгоди ...пием,съпреживяваме ...а публиката да го обдухва,като влезе и походи с моите/твоите обувки тогава може да им се изясни...  Важно е да има мир и спокойствие :)  (туй за тия дето ще ме обвинят в лицемерие понеже съм се карал жестоко с теб)

Бозкееее, теб слънцето ли те непеце?! Карал си ...колело, си карал ти...винцето е много харно...

тиху сега...малефчето ше гледа филмце!

Никакви лайкове и цитирания, да не се докладваме...до скоро, це несто не ми се спи много- има рима хихи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Maleficient написа:

https://chitanka.info/text/7349-dnevnik-na-edno-pyteshestvie

и за теб едно Бац ❤️ :*

идеалното заглавие просо:biggrin: тенкюверимац

преди 4 минути, M.Николов написа:

И от мен едно предложение

https://chitanka.info/book/646-ykridzh

мерси,Никоолов... и него прибирам в торбичката )))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Maleficient написа:

това пък   се влюби в плочки!Ужас! моля обадете се на 112...плоцките ако решат да падат

Не мога да обичам и двете

Я ба и с тях имам проблем значи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бозкееее, теб слънцето ли те непеце?! Карал си ...колело, си карал ти...винцето е много харно...

О,не.Просто идва един момент в който ми писва от разни задкулисни действия,очаквания и сие.

А и доста от хората които пишат тук се съпикясват когато започна да пиша в такъв стил :)  (дори и ти))

Нека не забравяме все пак,че съм селянин с основно образУвание-от мен не се очакват такива работи :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Вaсил написа:

О,не.Просто идва един момент в който ми писва от разни задкулисни действия,очаквания и сие.

А и доста от хората които пишат тук се съпикясват когато започна да пиша в такъв стил :)  (дори и ти))

Нека не забравяме все пак,че съм селянин с основно образУвание-от мен не се очакват такива работи :D 

нищо не ти разбрах, ама евър...съпикясват се мушмулите може би...абе чшшш, ше те докладвам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Вaсил написа:

еее, браво
а ас тамън стигна пети клас и ма връщаха в първи да науча буквите
те така и не успях да го завърша
ама, то сичкото сигън ут нашто маалъ бехме така, та ич не съм съ притеснявал че съм така, необразован

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

нищо не ти разбрах, ама евър...съпикясват се мушмулите може би...абе чшшш, ше те докладвам

Tва бе целта-хаос :biggrin: Шегувам се.

Що ще ме докладваш бре? Не съм писал,че имам намерение да яздя червеногрива женщина :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, bornofash написа:

аве Борнуту, кой е тоя КОКО1?
дъ ней голямото пиле от улица Сезам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

еее, браво
а ас тамън стигна пети клас и ма връщаха в първи да науча буквите
те така и не успях да го завърша
ама, то сичкото сигън ут нашто маалъ бехме така, та ич не съм съ притеснявал че съм така, необразован

пак бива,до 5-ти :D 

Aз 4-ри пъти повторих трети,не ти е работа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Вaсил написа:

пак бива,до 5-ти :D 

Aз 4-ри пъти повторих трети,не ти е работа

аз 4 пъти стигах до пети клас и накрая мъ изгониха, штот съм бил пълнолетен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

аз 4 пъти стигах до пети клас и накрая мъ изгониха, штот съм бил пълнолетен

Дреме ти на увисналата ч---ка,радвай се че си създал прекрасна дъщеря :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Вaсил написа:

Tва бе целта-хаос :biggrin: Шегувам се.

Що ще ме докладваш бре? Не съм писал,че имам намерение да яздя червеногрива женщина :D 

ми предупредих, че мисля да гледам първа серийка на сериалче...ясно-по-ясно-най-ясно

Тва за намеренията, мога те блокирам, ама няма щото ...съм в петъчно добро настроение ;)

Остави ме да гледам филмцето и после да ви "надувам главите+." Джъд Лоу колко е прекрасен и как няма такива морскосиниречнозелени очи като неговите...може и две три теми да пусна с анкета ...

Следете плочките на Чухи, че ми изглежда притеснен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми предупредих, че мисля да гледам първа серийка на сериалче...ясно-по-ясно-най-ясно

Тва за намеренията, мога те блокирам, ама няма щото ...съм в петъчно добро настроение ;)

Остави ме да гледам филмцето и после да ви "надувам главите+." Джъд Лоу колко е прекрасен и как няма такива морскосиниречнозелени очи като неговите...може и две три теми да пусна с анкета ...

Следете плочките на Чухи, че ми изглежда притеснен

Ок,дзяпкай на спокойствие :) 

Цитат

Тва за намеренията, мога те блокирам

Напълно в правото си си,но ще е краткотрайно,и не че не ми е ясно,че изпитваш "страх" когато ножа опре до кокал.

Спокойно Малиш,няма да задълбаваме в тая насока.Бъди спокойна и се забавлявай :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване