Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Mediterranean написа:

Така ли стоят нещата в твоята миниатюрна главица?😲

В моята "миниатюрна" главица нещата стоят по начин който няма как да асимилираш.Идея имаш ли колко дълго време съм бил на антидепресанти примерно,м?

(и ще те помоля по-леко с определенията,да не започна и аз)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Уишковаааа, Даркииии, мойто море фчера беше зелено и с пуфкави вълнички на бели рюшчета    

Публикувани изображения

току-що, Mediterranean написа:

Е аз откъде да знам. Мислех, че се шегуваме тук. 

Ама ти понасяш ли хората или не?

Ся знаеш(за антитата не се шегувам) :) Ама поне ме разсмя де-миниатюрна главица,и такова не ми бяха лепвали :D 

Ами дори и да не понасям някои групи се налага да живея сред тях.Иначе трябва тотална изолация и щтракане на компа само...

Ти пък всичко що е на два крака ли не понасяш бре?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Вaсил написа:

Ти пък всичко що е на два крака ли не понасяш бре?

Всичко. 

Без кокошки, щрауси, гълъби и други пернати. 

Тях си ги уважавам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Mediterranean написа:

Всичко. 

Идея нямам какво ти се е случвало в живота и защо си така озлобена,ама не е хубаво всекидневно да се пържиш в собствения си Ад...

Посети психолог най-добре (аз съм го правил) за да намериш правилния подход към решаването на тези проблеми които те измъчват.

Не знам какво друго да ти предложа,а не искам да се подигравам или шегувам с подобно нещо-минал съм по този път навремето...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би ако убия двама трима човека, ще се оправя, Васе, споко!😊

Щастливци сте вие мъжете. Как ви завиждам 😣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Вaсил написа:

.

Палавник като палав_ник. Също е интересно чай_ник или пот_ник.Какво нещо е,чета цър-вул и се сещам за japan-ка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, skalata_73 написа:

Добро утро кръчмата. Ставайте да подишате малко йодни пари да ви оветрят главите.

ДУ Лу Ку

В София няма как да стъне туфъ! :)

Иначе = кръчмътъ си е на месту ... :) 

Сегъ съм на старото си животну ... кефя му се, че е со пентум 4 мъ работи ве ... пъ новия браузър на МДолър тръгна ... :) 

И за теб една снимка от нархивъ ми ... "Портата на печалившъ кръчма" ;) 

rDSC01801.JPG.df33ec3b0eaae53055ace934c2096de3.JPG

Ех ...минало .... бешело ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Mediterranean написа:

Може би ако убия двама трима човека, ще се оправя, Васе, споко!😊

Е, ся, що да ги трепеш

Бий ги само. Да имаш и за друг път.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден

Куцо ми тръгна тази неделя, ама добре че е почивен ден.

Със събуждането виждам, че Аксел ми изял и "върнал" няколко чорапа. ще кажеш, че гладен го държа, и от къде ги е докопал, идея нямам.

Изваждам си "чийзкейка" от хладилника- и тотален дизастър! Въобще нестегнал, разтече се и всъщност в една купичка си добавих и банан, та стана нещо като плодовосалатен десерт с омаслени натрошени бисквити. Самоуспокоих се, че в стомаха като отиде е все същото и ще си го кльопам така.

Важно, че другото ми е екстра.

Ще чета книги, че там няма какво да не се получи.

Рапорт даден.

омазан облизващ се малефокон 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекалено обстойните субтитри са ми доста забавни понякога. Все едно са направени и за глухи хора, които гледат филма. Например: Бухане на бухал. Цвърчене на насекоми. Лай на кучета. Цвилене на коне :D

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Maleficient написа:

Прекалено обстойните субтитри са ми доста забавни понякога. Все едно са направени и за глухи хора, които гледат филма. Например: Бухане на бухал. Цвърчене на насекоми. Лай на кучета. Цвилене на коне :D

Те са точно за глухи или с увреден слух зрители: hearing impaired 

HdpebB4.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Вaсил написа:

Те са точно за глухи или с увреден слух зрители: hearing impaired 

HdpebB4.jpg

Нямам опция да избирам. Десет серии са си нормални субтитри и изведнъж изненада. Когато не е изрично посочено, е доста дразнещо всъщност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за вас не знам, но аз си взех една "Черга", да си постеля, печен чипс и бобонки бейлис...ммм последните са неустоимовкуснише! нооо съм си направила упражненията днес, така че откъм горене на калориии съм си точно.

Наздраве! рано почвам, щото мисля и рано да приключа и да съм в леглото в 20:30 като едно послушно Малефче

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, пантофка написа:

И три часа тишина...минавам напръсти ...:margo-dispicable-me-2:

вече мойш да тичкаш...буден съм от десет минути

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Нямам опция да избирам. Десет серии са си нормални субтитри и изведнъж изненада. Когато не е изрично посочено, е доста дразнещо всъщност.

Знам.Малко са онлайн плеърите които позволяват да качваш субтитри от хард диска си.

Аз па откачам когато са оцветени,ужас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Вaсил написа:

Знам.Малко са онлайн плеърите които позволяват да качваш субтитри от хард диска си.

Аз па откачам когато са оцветени,ужас.

Е, мерси за разбирането...помислих, че ако не отговориш, ще изляза коравосърдечна ;) шегичка...вероятно и преди го е имало, но странно, че не ме е дразнило, а днес очевидно, защото попаднах и на забавени субтитри, вкл. и това, и просто се подразних.

Хайде, отвори си сайдерче за едно Наздраве, де :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Е, мерси за разбирането...помислих, че ако не отговориш, ще изляза коравосърдечна ;) шегичка...вероятно и преди го е имало, но странно, че не ме е дразнило, а днес очевидно, защото попаднах и на забавени субтитри, вкл. и това, и просто се подразних.

Хайде, отвори си сайдерче за едно Наздрарве, де :P

Е стига де,и аз в началото се дразнех на такъв тип субове-ама един ден реших да видя какво е през очите на глухите,пуснах филма без звук със такива субтитри.Евала правя на транслаторите които си правят труда да ги създават.

Сайдера се предвижва към дома в момента,по-късничко като пристигне ще се наздрависаме :) 

Наздраве! (неофициално за сега)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Maleficient написа:

отвори си сайдерче

и ас си отворих газирано ябълково вино от круши...убавуй

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване