Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 5 часа, Mediterranean написа:

Мутрофили мръсни, докога ще величаете мутренската "красота" вие бе?

Мутренска държава с мутри идоли и мутропоклоннически народ. Мутри!🎃

Ти си имаш джендъри, те си имат мутри. Всички си имате по някого и всички би трябвало да са щастливи. Но нее, ти не искаш да си щастлива, искаш другите да са нещастни. И по някакъв странен, необясним, магически начин, това те прави нещастна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

страшен щрудел правя

Публикувани изображения

преди 9 часа, Mediterranean написа:

Аз не мога да понасям никого, даже и себе си. Никога не се чувствам добре, дори и сама.

За това гледам красотата.

да не  си с някакъв проблем като "принцесата" на форума?
баш като нея не си де, ама все има нещо за което да идеш на психолог и да споделиш проблема си
ако не го направиш, може да стигнеш до психиатър и да станеш като "принцесата"
пожелавам ти хубав и усмихнат ден, белким се отърсиш от този  "товар"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто трябва да смени малко средата

много от нас трябва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, цър-вул написа:

Туй прозвуча като жълтата подводница застъпва на вахта

Баш

И до сваленик ще доплавам и чак тогава ще изплувам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, N1K17Y написа:

Ох, заеби. Да беше казал да си отворя ПИК и Блиц и да чета, колко юберменш лидер е.

Аз не съм от никоя медия или правя политическа "надпревара". Споделям свое мнение. 

Доволно имам информация, но тя не е за обществено споделяне.

Така, че зеаби ... :) и не се хаби ... 

Наздраве! :beer:

п.п. Никой не може да ми каже какво да споделям тук и какво не, но определено вид информация няма да споделя!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Mediterranean написа:

Аз не мога да понасям никого, даже и себе си. Никога не се чувствам добре, дори и сама.

За това гледам красотата.

преди 13 часа, Mediterranean написа:

Мутрофили мръсни, докога ще величаете мутренската "красота" вие бе?

Мутренска държава с мутри идоли и мутропоклоннически народ. Мутри!🎃

Ихааа,тотално изчатка-така ми аресваш C6OUcWH.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Та, някои са така .... постоянно са във нета и щото са болни трябвало да се съобразяваме с тях. 

Чудно ми е, дали да си вечно пиян е по-добре отколкото вечно болен или обратното?! :) 

Така е бате. Само телефони и компютри им в главите. Зомбита бате. Затуй ся пълно с джендъри и джендърки.

По-добре да пием. Наздраве.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, skalata_73 написа:

Само телефони и компютри им в главите

Около мен - интриганти. И не, в главите им са само начини как да прецакаш човека до себе си ( в моя случай - магарето) . 

Но така е - се ла ви.

наздраве :beer11:

преди 1 час, emmi написа:

Фюх

Финиширах

Сипах си

Джинстоник

Без сламка

аз си го пих СЪС сламка, но ПРЕДИ два часа.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато торбичката на #Billa следва министъра на всякъде 🤣🤣🤣

120145074_3226792134037090_6232954840622

Днес група млади хора, освиркаха и скандираха Оставка на правителството, в Добрич, по време на визитата на каракачанката, но бяха избутани от полицията.

...Мафиотска държава, викаха младежите! Полицията пази мафията!!! ...

И затова, като завършат ще продължават да напускат България.

Как може, шибания Еврогейски съюз да забелязва протестите в Белорус, и да не вижда какво се случва в България?!

Тъпо и нагло същество е нашия диктатор.

Наздраве провинциалисти! :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Фюх

Финиширах

Сипах си

Джинстоник

Без сламка

...пазетесепазете се кааааааацам и аз! хоп- кацнала един брой 

120096689_10222827162403910_8995299799470914961_n.jpg

и съм на Узо, да не ви подпивам джина и да има за всички...разнообразие му е цаката.

Наздраве!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цял следобяд се анимавам с бидоните в мазата ! Ферментацията е толкова бурна, че избила капаците и канелката на единия бидон.

Познайте. ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ...беше един ...доста шумен ден-идва ми да вляза в банята и да си стоя там, за да не чувам никакъв шум от нищо, най-малко човешки говор.

Утре извънредно съм на бачкане. Някои се скатаха, но на мен не ми дреме, щото нали ще ми платят.

Абе 6от10  давам на деня

преди 1 минута, Trichocephalus написа:

Цял следобяд се анимавам с бидоните в мазата ! Ферментацията е толкова бурна, че избила капаците и канелката на единия бидон.

Познайте. ..

уф, че неприятно!!! останало ли е нещо да доферментира или...ще я пишеш сушава годината?

преди 19 минути, Trichocephalus написа:

Около мен - интриганти. И не, в главите им са само начини как да прецакаш човека до себе си ( в моя случай - магарето) . 

Но така е - се ла ви.

наздраве :beer11:

искаш ли да си "мерим" степените на интригантство? при мен са само от старши нагоре! С онова поведение на "старите кучета", които все те поучават, уж френдли и майчински, а всъщност те настройват косвено. И като не им заиграя по гайдата, изтрещяват яко, като малки малоумни неконтролируеми деца. Ни да им шибнеш един, ни да му обясниш, че се излага като последната каруцарка от махалата.

Пък то е хвърчене на папки, тръшкане, крещене, заповядване! И като попитам : Тези папки защо са на земята така разпиляни?- ми се отговаря: Остави ги където са!!!- ти па ше ми кажеш! Взех и ги подредих даже по цветове ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Maleficient написа:

уф, че неприятно!!! останало ли е нещо да доферментира или...ще я пишеш сушава годината?

абе ..... има, ама ивестно количество се е отзовало на пода.

а джибри имаше по стените, по стележалите с бурканите...... :lock: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега замислям с първата си заплата от новото работно място да си купя ето такова нещо "за спомен"

https://www.shop.tminox.com/component/virtuemart/wine-fermentation-and-storage-tanks/mc-315-detail.html?Itemid=0

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Trichocephalus написа:

абе ..... има, ама ивестно количество се е отзовало на пода.

а джибри имаше по стените, по стележалите с бурканите...... :lock: 

сещам се за несполучливия си чийзкейк :( е, не беше избухнал в хладилника, но все пак си беше щета...

Аааа, и друго се сетих- един ден като реших да сложа бяло вино във фризера и го забравих- не знам как, но риби, месо и лед наоколо беше жълто- бутилката здрава, но тапата неясно как беше се самоотворила

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Maleficient написа:

...пазетесепазете се кааааааацам и аз! хоп- кацнала един брой 

120096689_10222827162403910_8995299799470914961_n.jpg

и съм на Узо, да не ви подпивам джина и да има за всички...разнообразие му е цаката.

Наздраве!

Важното е че оцеляхме

Розе! 

преди 20 минути, Trichocephalus написа:

Познайте. ..

Обоже, обоже!!!! 

преди 8 минути, JKirilov написа:

В Мъртво море? Мноо сол там и не мой се удавиш...

Неискашдазнаеш, вервай ми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване