Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 15 минути, M.Николов написа:

Повярвах ти.:)

Баси, Николов, стегни се. Заради теб един бас не мога да спечеля

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Публикувани изображения

преди 2 минути, acnekt написа:

Не знаех, аз живея в Европа при Оливър Туист.

Е, не всеки е идеален,свиквай с тая мисъл:P

Последното преди няколко години видях как сънародниците на Оливър  пикаят под масата в един пъб на Слънчев бряг. Миришеше на урина и бира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, valkiria1 написа:

Е, не всеки е идеален,свиквай с тая мисъл:P

Последното преди няколко години видях как сънародниците на Оливър  пикаят под масата в един пъб на Слънчев бряг. Миришеше на урина и бира.

Така сме ний от буржоазията. Хубаво, че не си видял*а селяните или аристократите. Ужас ти казвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, дpъндю написа:

когато започнала войната, на тези дето не взели страна им отрязали крилата
днес на тях им викат "паднали ангели"...
нямам крила за разлика от теб, но в края на краищата краят е един за всички и вярата няма да те спаси

Никой не ви е виновен,че пристъпихте с грешния крак още през 1990 година и така си ходите с тоя куц крак и до ден днешен. Така ,че да "говориш" за разделителна линия е свръх цинично.

преди 3 минути, acnekt написа:

Така сме ний от буржоазията. Хубаво, че не си видял*а селяните или аристократите. Ужас ти казвам.

манията на цървулите да се мислят за лачени  трандафори е описана достатъчно от българските класици. Евреите нямат  бетселъри на такава тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, capnemo написа:

Баси, Николов, стегни се. Заради теб един бас не мога да спечеля

Е, на мен какъв ми е кяра?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, valkiria1 написа:

Никой не ви е виновен,че пристъпихте с грешния крак още през 1990 година и така си ходите с тоя куц крак и до ден днешен. Така ,че да "говориш" за разделителна линия е свръх цинично.

нищо не си разбрала, но може би неправилно съм се изразил
имало е и винаги ще има странични наблюдатели, които не участват в лагери на разделението
а че светът е разделен, това е факт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, valkiria1 написа:

За втори път печеля от това,че ти губиш бас.

Аз бас с теб не съм хващал, така че няма как да го губя.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, valkiria1 написа:

манията на цървулите да се мислят за лачени  трандафори е описана достатъчно от българските класици. Евреите нямат  бетселъри на такава тема.

Соломон Паси добре се справи с трабанта. Като истински лачен трандафор.

http://www.solomonpassy.com/uploads/news/bg/photo_big_154.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Иначе от към хойкане.... и през вашту село минах. Баси дългото

и откъде разбра койо е нашто село?
да не би да си минала през Калофер, щот на мен ми се видя ногу дълъг ено време
а ся пътя го изместили над града
тъй де, ено време коги бех млат и убаф, редовно посещавахме местността "Паниците"
скоро, някъде преди пет и кусур години ходих, но бях разочарован
не е това което беше
цивилизацията не прощава на природата
природозащитници ли... дръжки
ако нямат изгода, не си мръдат пръста

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, M.Николов написа:

Аз бас с теб не съм хващал, така че няма как да го губя.:)

Опааа , я пробвай пак...черно на бяло го има ...

. Обаче както е казал Хайтов-"Едно е да искаш,друго е да можеш,трето е да го направиш."

А ти, както каза Реджо ,се въртиш като фурнаджийска лопата:P

на 31.05.2020 г. в 14:20, valkiria1 написа:

Давай да видим на кого думата тежи и кой колко струва ?

и твоя отговор :

"Точно, всичко е записано и с времето ще се види кой си изпълнява обещанията и кой не."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

Точно, всичко е записано и с времето ще се види кой си изпълнява обещанията и кой не.

виждам ти какво си написала
нещо се опитваш да манипулираш кибиците

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, дpъндю написа:

виждам ти какво си написала
нещо се опитваш да манипулираш кибиците

ахам..така ще ти стане ли по-ясно..та, няма как да се изпълни обещание,когато другия се измята непрекъснато. Точка по въпроса.

на 1.06.2020 г. в 13:34, M.Николов написа:

Точно, всичко е записано и с времето ще се види кой си изпълнява обещанията и кой не.

преди 39 минути, acnekt написа:

Соломон Паси добре се справи с трабанта. Като истински лачен трандафор.

http://www.solomonpassy.com/uploads/news/bg/photo_big_154.jpg

И даже на друго събитие  поздравил папата с чисто българското  "шалом" :lol6:Какво да го правиш  география не наука дворянская .В държава в която целия ви живот е на късмет и на майтап ,едно повече или по-малко театро ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, valkiria1 написа:

ахам..така ще ти стане ли по-ясно..та, няма как да се изпълни обещание,когато другия се измята непрекъснато. Точка по въпроса.

проследих ви всички писаници и не видях никакъв облог
но определено видях натиск за облог от твоя страна

на 29.05.2020 г. в 5:41, valkiria1 написа:

Аз нямам предложение на което да бъде отказано. Има хора, които не могат да изпълнят условията по предложението.

От там натататък ,какво ще навираш  и внушаваш   на масовката като  собствено медийно присъствие е все едно. Не си мерило нито за вкус, нито за мода, нито за възпитание, нито за стил и начин на живот. И като ти "казвам", че си далеч от звездите и бидетата , и звездите на бидетата в това има смисъл, който не можеш да разбереш, защото си ограничен в мисленето.

Има история останала като писмено свидетелство в този форум. Имаше поставено условие. Да покажеш брачно свидетелство  . Срок една година. Не успя. При това нямаш конкуренция, която да ти пречи, защото си единствен кандидат. Предишния избяга в другата част на Европа. Ти,  загуби от една котка. На сватбено пътешествие не се ходи сам. Последва второ предложение поне да я докараш до среща и да покажеш снимки. И това не успя.

и да си знаеш, от сега нататък-правиш си една спа процедурка на з@дника  преди да " говориш", за да не ти мирише устата. По някакъв начин може да те направи по -успешен кандидат в някой следващ път , което искрено ти желая, за да има поне кой да ти пере ботушите...пардон чорапите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, M.Николов написа:

Е, на мен какъв ми е кяра?

Ако не беше попитал щеше да има и за теб.... Така ще си останеш с чисти задни части (ако се решиш де)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дpъндю написа:

проследих ви всички писаници и не видях никакъв облог
но определено видях натиск за облог от твоя страна

хахаа...а какво е обещанието, което съм дала аз и за което Ник-офф казва,че ще види дали ще го изпълня ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

хахаа...а какво е обещанието, което съм дала аз и за което Ник-офф казва,че ще види дали ще го изпълня ?

облози се правят между равни, а ти че се натискаш за облог е признание че Николов ти е равен

преди 24 минути, capnemo написа:

Ако не беше попитал щеше да има и за теб.... Така ще си останеш с чисти задни части (ако се решиш де)

преклон пред знанията ти
аз му правя мръсно за да му крадна Емата
не разбирам вие с Валкирията защо му правите мръсно
то верно че живота е така, един друг си правим мръсно за да спечелим
чудя се на вашето семейство, каква е печалбата от всичката тази мръсотия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, дpъндю написа:

облози се правят между равни, а ти че се натискаш за облог е признание че Николов ти е равен

хахаа, как го извъртя..

......споко и Тръмп се здрависва с африканците с американско гражданство.Един от тях без да му е равен ,даже се хвана на бас ,че ще влезе в Белия дом през охраната. Познай дали спечели ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Годзила е тука-кеф. Значи има интрижки и се забавлявате. Пък аз нямам време.

Ех, поне надзърнах и съм спокоен, че сте в сигурни ръце и не скучаете.

Ами...айде приятно веселие. И да са напоркате кат хората.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, valkiria1 написа:

хахаа, как го извъртя..

ми щот ми е забавно да виждам безразличието на Емата и  твоята нестихваща омраза към Николов
ако бях Шекспир, щех да напиша "Комедия от омраза"
:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, дpъндю написа:

ми щот ми е забавно да виждам безразличието на Емата и  твоята нестихваща омраза към Николов
ако бях Шекспир, щех да напиша "Комедия от омраза"
:lol6:

неуспешен опит за интрига, Дръндьо. Твоите такива никога не са хибриди, те са истински и неподправени. Сигурно защото сам признаваш,че си един сеирджия и любител на лакърдиите.

Николов има някои изцепки,когато се е намесвал не където трябва и  за които си го е получавал, но като цяло ,човека поне има достойнството   и куража да отстоява мнението си за много неща .Аз уважавам хората с позиция . Нещо, което на теб и на много безгръбначни тук липсва. Едисон казвал ,че от врата надолу човека струвал долари. От врата нагоре обаче струвал толкова, колкото може да произведе умът му. Ха направи си една сметка ти в този контекст  колко струваш....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

Сигурно защото сам признаваш,че си един сеирджия и любител на лакърдиите.

така е

преди 2 минути, valkiria1 написа:

От врата нагоре обаче струвал толкова, колкото може да произведе умът му. Ха направи си една сметка ти в този контекст ти  колко струваш....

аве аз четвърти клас нямам завършен, ти ма караш да мисля...баси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето от къде тръгна всичко:

на 28.05.2020 г. в 6:03, valkiria1 написа:

Някои спретнаха клуб " Остъклението", аз пък по идея на Ник-ооф спретнах СПА "Биде" . Той получава и първата карта-безплатна. Кръв ми капе от сърцето, но когато има тенденция, някой да стане редовен клиент, човек трябва да дава и отстъпки.

И аз си поисках обещаната карта за спа, при което ти почна да шикалкавиш, като постави допълнителни неизгодни за мен условия.Аз в случая  не съм поемал никакви ангажименти, освен правото да се възползвам от последното ти предложение или не.След обмисляне стигнах до извода, че предложението е неизгодно за мен.Така беше и с предишното ти предложение, първо нямаше определен срок за изпълнение на задачата, пък после се появи.:getout:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, M.Николов написа:

Ето от къде тръгна всичко:

И аз си поисках обещаната карта за спа, при което ти почна да шикалкавиш, като постави допълнителни неизгодни за мен условия.Аз в случая  не съм поемал никакви ангажименти, освен правото да се възползвам от последното ти предложение или не.След обмисляне стигнах до извода, че предложението е неизгодно за мен.Така беше и с предишното ти предложение, първо нямаше определен срок за изпълнение на задачата, пък после се появи.:getout:

Неизгодно ? Аз пък помислих ,че да спечелиш едно биде за любимата е добър стимул да ти  мият задните части   в престижен СПА център по твой избор. Хубаво де, щом тази кауза не ти е по сърце , дай тогава да те подмиват  един месец заради самият теб. Пак ще плащам фактурите, ако на тях е отбелязана точно тази услуга. И избора на козметика за интимните ти части оставям на теб. Съгласен ?!?

В края на краищата , въпроса е какво ще направиш за да заслужиш  карта за един месец в СПА център ?

пп днес е петък, Ник-олофф. Шабат. 

Ако не дочакам отговора ти ,ще те чета в неделя вечер или в понеделник.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, хубаво де, не разбра ли, че няма как да стане тая - аз сам да ти предоставя материал за подигравки?:)

А задните части редовно си ги мия, не се притеснявай за тях.;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още сме на еврейска вълна. ДУ P, 3 Пе, Бидета, Тоалетни, Спа...

На масата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване