Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

• Отговори 9,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 10 минути, skalata_73 написа:

Море-е-ен форумец пии-е-е-е.

Вино-о във кръчме-е-то-о-о-о.

И-и-ихуй.

1.jpg.19a427e64896881c3c76fb92703c3df7.jpg

Кога свари, че се насвятка бе, битов алкохолик?!

Крийш се да не та види Кукон, и смучеш още непревряло вино!!!  Кольооо....Кольо...

Spoiler

Кольо мама, гащи няма

цял ден оди по пижама..

Кукон няма да му купи,

нека оди с голо дупи..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кара Колю седе-е-е-ш-е-е-е...

Сутрин вОда мере-е-ш-е-е-е. :temperature:

Сутрин вОда мере-е-ше-е-е,

вечер се напива-а-ш-е-е-е...

:dancing15:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубава вечер на всички!

Spoiler

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, bornofash написа:

За какво се страхува от студа пък той

Пишката му повече от това не може да се свие

Може, ако види Шакира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mediterranean написа:

Може, ако види Шакира.

Как не се сетихме сами[email protected]минути за ирония

Това е твоята маалка Вселена: ДжимчоСкайуокър, (принцеса) Шакира и Тупакалдин. А, и всички останали, които не може да понасяш...

Добро утро, на всички от тази Галактика, разбиращи поздрава ми на български, естествено.

Днес е хладно. Настроението ми е ...сетааа, ама може и да се поосвежи, знае ли човек.

и, след като предния път ескалатора беше повреден, а изкачването под 70°10 мин, вече ползвам асансьорчее

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пълна лудница
добро утро скъпи ми другарчета в игрите
1126278799_.JPG.d3f2db168d9b13d89c3db97b4187f688.JPG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неска сме на печени и после пържени чушки с ица и без ица
кой как иска така да ги яде, щот мецата ица не яде
значи тва едене е голям проблем с мойта меца
с тая висока киселиност на урината, не може да яде какво да е, а пъ аз умирам за скара, ама мий съвестно аз да ям, а она да гледа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох че 85% от хората се заразявали с вируса от ръцете си

Тия неща ще са много по-ефикасни: https://en.wikipedia.org/wiki/Elizabethan_collar

Хем няма да се задушаваме :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, bornofash написа:

Четох че 85% от хората се заразявали с вируса от ръцете си

Тия неща ще са много по-ефикасни: https://en.wikipedia.org/wiki/Elizabethan_collar

Хем няма да се задушаваме :lol6:

Пилешка радост :getout:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сетете се какво ядох наобяд

youtube recommendations знае

това не е за първи път и единственото, което ме е чуло да го казвам е телефона ми, който даже беше в джоба

на моменти се плаша, значи някой ден ще изляза без тела може би тогава няма да бъда следен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Пилешка Завист написа:

сетете се какво ядох наобяд

youtube recommendations знае

това не е за първи път и единственото, което ме е чуло да го казвам е телефона ми, който даже беше в джоба

на моменти се плаша, значи някой ден ще изляза без тела може би тогава няма да бъда следен

На мен Калдата ми предлага менюто.

Ето Харибо, Пепси....

jq252adf.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси анонимните алкохолици. Даже и не пишат вече, само къркат зад мониторите. 

Ади бе, ракийка-чудесийка, салатка, палатка :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утроооо! Пу първа го цъкнах!

Тудей ай тинк да го давам вери лежерноооо... като за петък.

И, вчера стана една мегалудница под поста на един приятел за най-надценяваната музикална група, може да пусна тема тук, че нещо последните теми са доста ... скучни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой запразнил, запразнил. Кой ко ке и т.н., но Я веч на: Наздраве! :beer:

п.п. Никва ръптъ днес не свърших ... хм ... одих до Нова Загора. Ба .... май требе да си купува бетонов възел. :) ИЛИ да се правя на Бойко Борисов и да си направя улицата, че да може търгуващите с бетон да ми докарат същия. :) 

Остава да шашна и София ... :) Да видим за кач пара стационарна бетон помпа ке ми я дадът под наем барабар со човека ... :) Усещам как хвърча со 2000 лв./на ден ... :) Тъ ... веч се заглеждам по бетон помпи, а не по фусти ... :) Май ще си купувам такова нещо ... :) За моментъ съм си харесаъл тъз:

Бетон помпа Друга марка в Индустриална техника в гр. Сливен - ID29832416 —  Bazar.bg

Ако ми я дъдът на цена за скраб ... ке съм доволен, мъ най се ... все пак съм длъжен да попитам, че 6 х 2000 си е 12 иляди ... ба ... 6 х 500 дъфъм, мъ ... не повече ... и ако моя да я спъзъря за 6 бона макс 7 ... ке съм на далавера, щото след това я здъфъм за скрап и ке си избия разходите ... 

Мда ... НО, това в понеделник ке видим къч пара ке и искат ... че веч съм на Наздраве (буквално изписано на етикетъ) :beer:

:)   

п.п. хм ... позвъних и присъдата е 10 000, но е без двигател ... хм ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване