Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

тоя филм Sicario снощи направо ме уби

някой ако знае такива с каки агенти да казва, че с Кънчо търсим

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 9,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Публикувани изображения

Тъй.

Доживяхме до неделята и то - при вече нормално часово време, обичам да се събуждам в 7 часа  , наспал се.

За днес планът е

1.)Трето откаляване на виното.

2.)Измиване на саксиите и подложките на големите добитъци и прибирането им вътре.

3.)Бърз набег до Практикер и забавления там

4.)Прехвърляне на всичко в НАС-сървъра и форматиране на стария самсунг .Целта е физическото му преместване на село.Проблемът ще бъде каква ОС да му сложа. Той си вървеше най-добре на Windows 7, ама ........ Или да катеря 10 ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Trichocephalus написа:

Той си вървеше най-добре на Windows 7, ама ........ Или да катеря 10 ? 

Аз бих "заложил" на 10-ка. В действителност бих го "цепнал" на три ОС след  като ще форматираш и т.н. въпросния Самсунг. Само да отбележа, че ако му сложиш 7-ца, то доста време си трябва докато я приведеш към актуално състояние, ако ползваш оригинална. 

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Coco1 написа:

А къде е Калчо :magnifier:

калчо е Голдън Ритрийвър може и да го знаеш ама да те светна за всеки случай да не си със свинска амнезия

та калчо препикава едно мушкато в момента

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Аз бих "заложил" на 10-ка. В действителност бих го "цепнал" на три ОС след  като ще форматираш и т.н. въпросния Самсунг. Само да отбележа, че ако му сложиш 7-ца, то доста време си трябва докато я приведеш към актуално състояние, ако ползваш оригинална. 

Успех!

Не, няма нужда от различни ОС, защото ще го оставя на село при дъртите.

Замисълът на употребата му от тук нататък ще бъде ограничена до 

1.Прост сърч в интернет през браузер. Дори фейсбук нямат, а в обозримо бъдеще няма и да имат.

2.Комуникация през интернет посредством клиент от сорта на viber или подобна програма.

3.Преглед на мемори карти от няколко подвижни камери

4.Евентуално администриране на DVR устройството при нужда.Там друго компютъризирано устройство няма.И до днес компютър не е влизал. 

Толкоз.

Дори офис пакет няма да е нужен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Trichocephalus написа:

Той си вървеше най-добре на Windows 7, ама ........ Или да катеря 10 ?

Ако е с HDD - не се изнасилвай с 10! Нека си върви със 7 и ежемесечни пакети с актуализации от simplix и един teamviewer или anydesk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега даже се зачудих....... дали да не си направя един експеримент с Линукс ! 

Те такова чудо никога не съм инсталирал, нито ползвал у дома, баси. 

Не знам обаче дъртите дали могат да се оправят с интерфейса ? Трябва всичко да им на български език

преди 2 минути, цър-вул написа:

Ако е с HDD - не се изнасилвай с 10! Нека си върви със 7 и ежемесечни пакети с актуализации от simplix и един teamviewer или anydesk

С HDD е именно.

В момента е с 10-ка и се влачи по корем едвам едвам. 

Върши работа дъртия, ама ...... бавно за моя вкус.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Trichocephalus написа:

дъртите

цър-вул що не реагира тука? :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Trichocephalus написа:

В момента е с 10-ка и се влачи по корем едвам едвам

С колко RAM е? Едно ssd е 40-ина лв

преди 4 минути, Пилешка Завист написа:

цър-вул що не реагира тука? :no-no:

'щот не го е отчел...'начи, освен завистник си злопаметник? И к'во - да нямам право да изразя мнение, където искам?

Е, те зат'ва съм си цръул!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Trichocephalus написа:

Дори офис пакет няма да е нужен.

Слагай 10-ка и не му мисли. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден по новото временце ... днес ще е почти като вчера, само че понеже отложих вчерашната работа за днес, ще трябва да я свърша.

Но съм в кондиция, а и сънувах нещо, което като проверих в съновник се оказа, че сватба съм щяла да вдигам :D 

Другото временце е меко-мокро едно такова, сякаш скришно е валяло 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, цър-вул написа:

'щот не го е отчел...'начи, освен завистник си злопаметник? И к'во - да нямам право да изразя мнение, където искам?

Е, те зат'ва съм си цръул!!!

или просто си с двоен стандарт, няма страшно, нищо ново под слънцето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Пилешка Завист написа:

или просто си с двоен стандарт, няма страшно, нищо ново под слънцето

Ти пък намери с кого и за какво да се заяждаш!

Със сопотския каун само тъпотии като плещите никой нищо не ви казва, веднъж ти направиха забележка, защото ако не грозно, то е неуважително, и ти вече много се обиди.

Като ти харесва да ги наричаш така, твоя си работа. Но един ден ще е тъжно, ако разбереш, че и твоите деца така те наричат.

За Док донякъде е разбираемо, защото лекарите са си цинични и обръгнали, но това не означава, че е пример за подражание. Стани лекар, пък тогава пак ще си говорим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Maleficient написа:

Ти пък намери с кого и за какво да се заяждаш!

Със сопотския каун само тъпотии като плещите никой нищо не ви казва, веднъж ти направиха забележка, защото ако не грозно, то е неуважително, и ти вече много се обиди.

Като ти харесва да ги наричаш така, твоя си работа. Но един ден ще е тъжно, ако разбереш, че и твоите деца така те наричат.

За Док донякъде е разбираемо, защото лекарите са си цинични и обръгнали, но това не означава, че е пример за подражание. Стани лекар, пък тогава пак ще си говорим.

аз разбирам да сте свещеници и да ми държите сметка ама от доста време ви гледам гнусотиите и не мисля, че имате и най-малко право

със сопотския каун както го наричаш по адрес на никой от вас нищо не сме казали

против док нямам абсолютно нищо ама сметка няма да ми държите, както аз не ви на вас

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, цър-вул написа:

Шукша читатель?

Мислиш ли, че не би сложил iOS на Самсунгъ, ако въпросната ОС не се продаваше с определено хардуерното устройство? ;) 

Да, варианта е да сложи вид дистрибуция която изглежда на iOS, но и според мен XP-то си е по-добро, но отдавна не се поддържа ... 

Реално всичко си зависи от колко време може да си отдели, за да конфигурира въпросната конфигурация. За 7-цата ще му е необходимо малко повечко, ако тръгне от оригинален носител. 

преди 10 минути, Пилешка Завист написа:

сметка

Не бъркай сметка със забележка. Сметка тук никой не ти държи! Дали ще чуеш забележката и се съобразиш с нея си зависи от теб. 

п.п. Разбирам защо мислиш, че някои тук смяташ, че се държат надменно, но определено си далеч от истината. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нее вие нещо сте се наговорили :lol6:какво сте тръгнали заради един израз да ме възпитавате, никакви не сте ми, аз даже имената ви не знам, бе дъртаци :ass:

вие двамата специално така се ядяхте, сега сте се хванали против мен нещо, айде ще ви се не види и манталитета

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

администриране на DVR

Това няма как да зная как е при 10-ката, но през 7-цата си зависи от DVR-а, защото при някои се слага "неподписана" контрола. В действителност не съм пробвал през Microsoft Edge на седмица става ли. 

преди 13 минути, Пилешка Завист написа:

дъртаци :ass:

вие двамата специално така се ядяхте, сега сте се хванали против мен нещо, айде ще ви се не види и манталитета

:) 

Ко бе младо .... :) Не моем да се хъпъме кът вас ли .... :) 

Благодаря ти, че ме развесели .... :) 

Далеч съм от мисълта да те възпитавам. Където съм могъл = съм го направил. Останалото се нарича култура на общуване. ;) 

Се .... ти мен уважаваш ли ме или не, а?! :) 

п.п. Определени хора се обиждат. Свиквай! ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Пилешка Завист написа:

аз разбирам да сте свещеници и да ми държите сметка ама от доста време ви гледам гнусотиите и не мисля, че имате и най-малко право

със сопотския каун както го наричаш по адрес на никой от вас нищо не сме казали

против док нямам абсолютно нищо ама сметка няма да ми държите, както аз не ви на вас

Защо трябва да съм свещеник/чка или другарката Колева от училище, за да си изразя мнението.

Както ти си пишеш и мислиш, че е нормално, така и аз го правя. Как реши, че те съдя или нравоуча? То си е за теб и който си го вика на него си го вика, има една приказка.

Айде пусни си нещо за Кънчо и много много не се обяснявай, че очевидно се излагаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване