Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Trichocephalus написа:

Но, който устои до край, той ще бъде спасен” :help:

Цитат

21. Благодатта на Господа нашето Иисуса Христа да бъде с всички вас. Амин.

В действителност:

Цитат

25. Има и много други работи, които извърши Иисус и за които, ако би се писало подробно, чини ми се, и цял свят не би побрал написаните книги. Амин.

Та, така .... определени ора чакат спасение, други откровения, а трети следват божите пътеки вече. 

п.п. Не всички дела на Христос са описани. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 9,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Поздрави от El Pacifico... Днес младежът беше по-кротък и сресан от всякога...    

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Публикувани изображения

преди 27 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

В действителност:

Та, така .... определени ора чакат спасение, други откровения, а трети следват божите пътеки вече. 

Аз чакам да ми свърши делото

преди 41 минути, Уиш... написа:

не ме връщай и ти сега от пътя :biggrin:

Накъдя си хукнала? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Аз чакам да ми свърши делото

Искаш да кажеш заседаването на съда по делото днес, щото определено като знам, че си дейна = веднага ще се заемеш с друго дело. :)

Аз от миналата седмица съм в застой. Отчетох вчера, че поставената си програма минимум за годината не съм я изпълнил. Препъна ме липсата на подходящи превозни средства в региона за доставка и полагане на бетон в Балкана. Признавам си, определени ресурси към момента нямам, а търговците на същия в региона не поддържат толкова малък и компактен за моите цели. Мързи ме да ходя и до Велико Търново, за да видя дали там има въпросния ресурс, но предполагам, че и там ще е същото. Не толкова за преноса на бетон е проблема, а за полагането му. Обясниха ми в Сливен, че услуга само бетон помпа никой не дава. Мда ... Ха де ... всички вече харесвали големия размер (пакет) и немът малък... :) Да му се не нивиди мътриърхътъ ... :)

Образно, можело да си поръчвам целий харем со етъковачъ .... не моело само ънтоквачъ ... иначе мали женки сами пускът ... :)   

Отделно психологически се подготвям за срещата с гл. архитект на една община. Не съм решил кога ще е, дали утре, в понеделник или другата сряда. 

И фо тая асоциация песен: 

:)

п.п. Строителите вече не са като едно време. Остава само едно. Големите строители да не продължат. В тоя случай може и да ми обърнат внимание и ми отпуснат малък етъковач. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден... не че нещо, но на мен ми е съботно и не знам колко е часа, кой сезон, коя година, колко килограма съм...

Яко съм влязла в изкушение, щото не знам пасажи от библията, и добре, че пиша, че ако заговоря може и да пофъфля...

Накратко, влязохме"в график" и не съм на бачкане. Малко стана неочаквано и сега цяла седмица ще си почивам, за да мога следващата да изривам купища документи, но живи и здрави да сме.

Също така мисля да си купя хелуинска нощница, ще си я снимам и ще ви я покажа.

За ядене мисля да мейкна едно пиле-фрикасе и без да разбера си купих някакви яйца супердупер еко от 6 кинта, баси!!!

Наздраве с КатоНегро! По случай Свети Нестор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве! :beer: С обикновена бира, на етикета ѝ пише "Наздраве". :) 

Привършвам със "снаряда". После, нещо и мен ме гони глада, та определено ще се занимая с въпросния проблем. Мисля да спретна един ориз. Немам пилешко, ни свинско, та ще го карам на без месо или  .... хм ...  ще чопна малко котешко ... :) О ... спокойно .... няма да коля котка .... :) Ще отнема малко от тяхната почерпка ... :) 

Логиката ми е такава: След като котките ядат вид храна, значи и човек може. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търкулна се Луната от небето. Като симидче от препълнена кошница в цигански сън се търкулна и повлече след себе си нощта, отви земята и събуди птиците. Събуди се и Черното Али и понечи да стане. Подигна се, леко премръзнал и бая прегладнял, потърка гурелясалите си очи и изведнъж се сети за онзи сусамен кравай от съня си. Затвори очи за да го докопа наново, та да си хапне поне на сън, но наместо да му се присъни кошницата с белите симидчета, на окото му капна едра капка сутрешна роса, стекла се по листата на трънкосливката, под която Алито беше заспал снощи. Надигна се наново Алито изпсува матерно и почеса гладната си мешина, махна с ръка, стана и тръгна. Цял ден се отваряше пред него, пълен с обещания да засити глада си и ако има повече късмет, да намери избягалата Пеембе. Като помисли за Пеембето, Али се спря и се върна при снощното си лежбище. Наплюнчи пръст, топна го у пепелта в огнището и започна да търка с него най-голямото си съкровище - облечения в златна коронка преден зъб. Лъсна го до огледален блясък, като калайджия, както лъска на на тиганите захабените дъна. Усмихна се, а прелитащата наблизо пеперуда, започна игриво да пърха с криле и да флиртува с отражението си в лъснатия зъб. Даже слънцето запримига от заслепяващия блясък, с който лъскавото злато му отвърна на любопитната усмивка...

Добра стига форуме...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве младежи и девойки! :cheers:

Баси дългия и натоварен ден..

Spoiler

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, darkterminal написа:

Търкулна се Луната от небето. Като симидче от препълнена кошница в цигански сън се търкулна и повлече след себе си нощта, отви земята и събуди птиците. Събуди се и Черното Али и понечи да стане. Подигна се, леко премръзнал и бая прегладнял, потърка гурелясалите си очи и изведнъж се сети за онзи сусамен кравай от съня си. Затвори очи за да го докопа наново, та да си хапне поне на сън, но наместо да му се присъни кошницата с белите симидчета, на окото му капна едра капка сутрешна роса, стекла се по листата на трънкосливката, под която Алито беше заспал снощи. Надигна се наново Алито изпсува матерно и почеса гладната си мешина, махна с ръка, стана и тръгна. Цял ден се отваряше пред него, пълен с обещания да засити глада си и ако има повече късмет, да намери избягалата Пеембе. Като помисли за Пеембето, Али се спря и се върна при снощното си лежбище. Наплюнчи пръст, топна го у пепелта в огнището и започна да търка с него най-голямото си съкровище - облечения в златна коронка преден зъб. Лъсна го до огледален блясък, като калайджия, както лъска на на тиганите захабените дъна. Усмихна се, а прелитащата наблизо пеперуда, започна игриво да пърха с криле и да флиртува с отражението си в лъснатия зъб. Даже слънцето запримига от заслепяващия блясък, с който лъскавото злато му отвърна на любопитната усмивка...

Добра стига форуме...

... и остави писалката Оньоре Плавников. Издателят му вече нямаше търпение да ги издадат тези негови етюди. Заглавие имаше и се колебаеше дали това "Етюди от долната земя" няма да скандализира католиците и вярващите. Но пък "Карибски етюди" някак много клиширано звучеше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Maleficient написа:

... и остави писалката Оньоре Плавников. Издателят му вече нямаше търпение да ги издадат тези негови етюди. Заглавие имаше и се колебаеше дали това "Етюди от долната земя" няма да скандализира католиците и вярващите. Но пък "Карибски етюди" някак много клиширано звучеше.

Ей сега ми падна да ти отговоря като Абу Нуфир... Дълбокомислено и целомъдрено с цитат от Еклесиаст 3:1-8...

Цитат

1 Има време за всяко нещо, И срок за всяка работа под небето:
2 Време за раждане, и време за умиране; Време за насаждане, и време за изкореняване насаденото;
3 Време за убиване, и време за изцеляване; Време за събаряне, и време за градене;
4 Време за плачене, и време за смеене; Време за жалеене, и време за ликуване;
5 Време за разхвърляне камъни, и време за събиране камъни; Време за прегръщане, и време за въздържане от прегръщането;
6 Време за търсене, и време за изгубване; Време за пазене, и време за хвърляне;
7 Време за раздиране, и време за шиене; Време за мълчание, и време за говорене;
8 Време за обичане и време за мразене; Време за война, и време за мир.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

.. Време за прегръщане
Време за търсене, и време за изгубване; Време за пазене, и време за хвърляне;
Време за мълчание, и време за говорене;
Време за обичане 

Харесах си, да оставя тези времена :) да ги помня... останалото както е казал дядо Толстой: и да правя каквото трябва, става каквото си ще ;)

Между другото, днес любимотомипрекраснобезценно Акси навършва 8 годинки ❤️

И за това, Наздраве!

Аз всъщност го взех по Коледа и миличкия е роден в Червен бряг. От там една приятелка ми го докара. Невероятно преживяване от опознаването и влюбването през неговите си кучешки пакости, притеснения покрай болежки и лекари, до различни срещи с неособено дружелюбни мъжове-кучета.

Знам, че за една част от тук  пишещите това е непознато чувство и съжителстване, ангажимент, който не винаги носи само приятни емоции, но за мен е неописуемо щастие да го имам в живота си.

пак Наздраве! нооо винцето е на привършванеее, обачеее Малефчето утре не е бацкане така це ще си купи още и ще може казва наздраве до дупка! Газ

Episode 5 Drinking GIF by The Bachelor

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Уиш... написа:

не питай,

но вече съм под  одялцето ,готова за спам:53:

аз доста походих и накрая се оказах с чаша маргарита в ръка в льобимото заведение:shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, darkterminal написа:

Добра стига форуме...

ехее,  Алито сей поразшавал.  доволно Уиши, предоволно

преди 1 минута, emmi написа:

аз доста походих и накрая се оказах с чаша маргарита в ръка в льобимото заведение:shy11:

съвсем богоугодно  ти се е получил финала  на деня

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Уиш... написа:

съвсем богоугодно  ти се е получил финала  на деня

и твърде логично като за мен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз нямам забележки за деня

Приятен ден беше. Нищо, че го смятам за събота и още няколко ще са така ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

и аз нямам забележки за деня

Приятен ден беше. Нищо, че го смятам за събота и още няколко ще са така ...

Ма, наш Акси бил скорпионче и той, а? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

Ма, наш Акси бил скорпионче и той, а? 

диво Скорпионче :) аз за това ви уважавам ... 

Тая Маргарита сама ли си я мейкваш, бре? аз много обичам, но никога не бих нацелила пропорцията

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

Тая Маргарита сама ли си я мейкваш, бре? аз много обичам, но никога не бих нацелила пропорцията

Сама. Като влезе в заведението, отива при бармана и му казва: „Махкай са! Изчезвай, щот ща смачкам!“

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bornofash написа:

Сама. Като влезе в заведението, отива при бармана и му казва: „Махкай са! Изчезвай, щот ща смачкам!“

Оу, Ваше Чухачество, каква чест е да отговорите и да ме цитирате...

То вече, който каквото е видял, научил и запомнил от барманите, това е. Сами трябва се оправяме, верно.

Spoiler

Ама аз го карам по-плебейската и като по сериалите и се наливам с вино...НО десет дни пих чайче от магарешки трън за черното дробче, така че сега мога да си го позволя

Хайде да те поздравя докато съм в кондиция

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блазе ви .Кой под одеалцето,кой на друго място,а моя милост след малко пали таксето и заминава нощна. Така е, на кой каквото му е писано. Викам да почерпя една песен,пък каквото,такова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лека и безаварийна

Песничката е много приятна...

Иначе, ...забравих, но важно е да сме здрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване