Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 8 минути, Уиш... написа:

ох, и деди имаше с едно като дръжчица малка...

Таке с гръмоотвод.

преди 1 час, Maleficient написа:

Цак! Приятно ми е, Зелената шапцицаааа

Сега я видях. Със здраве да си я носиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 9,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Днеска беше хубав ден... За няма и час, смених няколко климатични пояса и около 1500 метра денивелация... Ей тъй изведнъж, докато събирах лангустени пардесюта под вълчето слънце, се оказах в ранчото с

Публикувани изображения

преди 32 минути, emmi написа:

187мл е неприлично малко

Неприятен Факт, но който снощи е изпоркал неприлично много, днес толкова :) преЦтавям си черното ми дробценце, как се е подготвило и днес да бацка, а Хоп! Изненадааа...децко винце за начинаещи :D а пък фурмите са ми без костилки... исках да видя от къде са, но пише само, че вносител са Пловдив

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Maleficient написа:

Неприятен Факт, но който снощи е изпоркал неприлично много, днес толкова :) преЦтавям си черното ми дробценце, как се е подготвило и днес да бацка, а Хоп! Изненадааа...децко винце за начинаещи :D а пък фурмите са ми без костилки... исках да видя от къде са, но пише само, че вносител са Пловдив

Аз теа бес костилките мну ги кльопам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятна и емоционална вечер на всички.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откак хайдукпикасо не може да си самолайква собствените постове, не може да се класира не на първо, ами и на 10-то място sad2.png

5e28bf4e-c095-4f49-a7fe-62ab721d301b

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Myanmar написа:

Откак хайдукпикасо не може да си самолайква собствените постове, не може да се класира не на първо, ами и на 10-то място sad2.png

5e28bf4e-c095-4f49-a7fe-62ab721d301b

Не ти ли е малко съвестно, че взехте играчката на жената

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, emmi написа:

Уроците се повтарят докато се научат. По един или друг начин

:) 

По-скоро бих казал, че нещо което не се упражнява (практикува или тренира) закърнява поради основната функция на мозъка да забравя. ;) 

В друг аспект ми е мисълта. Колкото и теоретично да си подготвен, то в практиката все нещо ще те изненада. ;) Кратко: Човек колкото и да е разумен преди това е "жаден" за емоция. ;) Може да се каже, че емоцията е смазка на живота. :) Иначе е сух и "стърже" и води до преждевременна амортизация. :) А, и друго = по-добре ти да си я правиш и не разчиташ на друг. ;) 

Вчера внесох в общината проектите. :) Днес ще видя дали "младите" проектанти са се справели. Гл. архитект е от "старата" школа. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Уиш... написа:

как ги карате  да стоят мирно тия шапки на главите си не мога да разбера:clown:

...

Ми те хората имат коса на главите си, а не пружини...

преди 9 часа, Уиш... написа:

...

ох, и деди имаше с едно като дръжчица малка... ама как ме сети сегаааа  . въздъх от умиление

Наче... Мъшките баретки с динени дръшчици се казват такета!

преди 8 часа, Maleficient написа:

... исках да видя от къде са, но пише само, че вносител са Пловдив

Няма ко да ги гледаш... Напоследък, сичкото фурми са подарък от Дубай...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добрутро .

Минавам набързо да пия едно кафе :newspaper: и изчезвам да раждам . Седмицата се очертава да свършва след днешния ден .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, M.Николов написа:

Reaction GIF by MOODMAN

Мда .... има разлика ....

Котката с огромни очи, която стана звезда в "Инстаграм" | High View Art

:) 

Друго е да си с отворени очи ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, darkterminal написа:

Ми те хората имат коса на главите си, а не пружини...

много мило:D

преди 4 часа, darkterminal написа:

забрайх мооо, преди малко си  испих  зиленото и  бялото хапче ,остана ми жилязното , ама него после

ламмм, за днес още не съм измислилла какво ми се прави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден.

За малко да релизирам пожарче. Този път истинско от скаричката.

От вчера си мисля, как ше си изпека чушчици днес, щото леличката каза: много са ни хубави чушките, като ги опекох люспата сама се бели...и си изпекох четири чушчици, но се сетих, че нямам магданоз. А аз напоследък доматки и печени пиперки само с магданоз уважавам! И махнах изпечените чушки, тръгвам до магазина, но се сетих, че и магнезия ми свърши. Хайде до аптеката...и като се прибирам скарата чеерна!!

Закусих ориз с фурми. По-здравословно не може да е.

Барета си имам...ле барета и френски ще започна да уча...текенца и други разни, е различно, пък! Първата като си купих Безценното беше 3-4клас и миказа, че приличам като художник от Франция :) затрила съм две три от тогава, но тези ще ки ги пазя. Днес ще добавя зелени кожени ръкавици и ще съм Жената в зелено или Ла Фем...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, darkterminal написа:

начи до тук разбрах, че такето е барета с дръшка, коят е мъшка
пита се в задачата, тая кака мъшка лий
1203572217_Bitmap.jpg.c92a84e02ea67d76f494dd6afffd7606.jpg

или военните носят женски баретки...тъй де, без дръшка?

https://armymedia.bg/archives/45132

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, дpъндю написа:

начи до тук разбрах, че такето е барета с дръшка, коят е мъшка
пита се в задачата, тая кака мъшка лий
1203572217_Bitmap.jpg.c92a84e02ea67d76f494dd6afffd7606.jpg

или военните носят женски баретки...тъй де, без дръшка?

https://armymedia.bg/archives/45132

Едно време била е част от униформата на учениците. Когато е имало ученици. Сега се носят дамите от школото по-разголено. Показват бедро, задни части. Момчетата пък ходят с бермуди и чехли на училище.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, acnekt написа:

Едно време била е част от униформата на учениците. Когато е имало ученици. Сега се носят дамите от школото по-разголено. Показват бедро, задни части. Момчетата пък ходят с бермуди и чехли на училище.

не знам, аз не помня такова нещо
помня, че от пети до осми клас, бехме с некакви сини фуражки и им слагахме пружини да се изпънат, като на немците от филма "На всеки километър"
а колкото до такето и баретата, разликатъй ф симетрията...тъй де, баретата е несиметрична

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам си барета, която не е военна. Точка. Мъжка, женска, виждала съм повече жени отколкото мъже, но ЧеГевара също доста я популяризира, май.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Имам си барета, която не е военна

ся остана да уточним с дръшка или бес дръшка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Социална дистанция в Германия. Нормален ден.

В метрото е същото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки ден чета за нови симптоми, за нови разновидности на коронката.

Мисля си в момента, ако се появи нов симпом-израстване на чурка на челото дали ще отменят маските. Така ще се разпознаваме по "рогчето" и ще се пазим един от друг да не се заразяваме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, acnekt написа:

Социална дистанция в Германия. Нормален ден.

В метрото е същото.

1952232834_.JPG.5a8822cc96b1a0bb920e871b993b4855.JPG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване