Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Mediterranean написа:

бях изритана в четири дневна изолация

Какво толкоз си сътворила та чак наказана?

Мен никога не са ме наказвали...дори мама :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 5,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Уишковаааа, Даркииии, мойто море фчера беше зелено и с пуфкави вълнички на бели рюшчета    

Публикувани изображения

преди 11 минути, Mediterranean написа:

Аз бях изритана в четири дневна изолация от многонеуважаемите от мен модератори.

И кой беше Хитрейшио? Дай линк към темата, моля!

https://www.kaldata.com/forums/topic/296199-трийте-ме/

Почти сигурни сме, че това е бил той

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой е този, не съм чела постове от него. Сигурно е бил за малко тук.

Не мисля че е бил Живко или както се казва. 

Той е забравил за тоя форум, сега е в българската група на БиТиЕс във фейса. Редовно поства новини и снимки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Mediterranean написа:

Той е забравил за тоя форум, сега е в българската група на БиТиЕс във фейса. Редовно поства новини и снимки.

Ти направо ма уби

dramatic eva longoria GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, JKirilov написа:

Ей! Ша дода там, ей! Ще има да сеачудиш в кое море си точно! :)

Иела ми! Ама не сам а с подкрепление, че един ми е за загрявка само. А и нема кво да правя цел ден.🙅

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, JKirilov написа:

Селото притегля! ;)

Па не си разбрал. Аз съм за пущинякЪ. ;) Но по-ми е добре южния. :) 

Навремето по варненско ма водиха там, където хората От Варна  ходят на море.

Покрай "Камен бряг" И "Долър пясък" вси бедни български туристи превзеха всичко, щото богатите ходят я по Турция, ма най-вече в Гърция. :) 

Та, да, към момента съм на село, но поне в Балкане няма бедни туристи. ;)  

ДУ Ку

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

деди, по гробищата ли ги запука тая сутрин? :no-no:

иначе да, прасето ще го заколим и направим на китайско, свинско муши как ми се яде :cooking1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Пилешка Завист написа:

деди, по гробищата ли ги запука тая сутрин? :no-no:

:) Нека поне преживеят вид виртуална смърт, а?! :) 

Някои требе да разберат, че не са по високи от една гробна могила. ;) 

Ти представяш ли си го, а?! Фукат се, че гробовете им ще са от злато, мрамор и фоту колко са били хубави на плажа с маски. :) 

п.п. Да, повечето хора се страхуват от смъртта и затова си измислят какво ли не, за да не им напомня колко са тленни и грешни. ;) 

п.п. на п.п. Гробищата са свещени! Иначе бих пратил снимка на един гроб, за да може да го възприемеш визуално за какво иде реч. 

Всяка смърт е нелепа. Бог да прости на всички мъртви и им прости за волните или неволни грехове. Амин

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така е, едно нещо неизвестно ли е, акъла ти си представя какво ли не за да си отговори какво би могло да бъде

ако ви дели една стена с някоя кака или със странни звуци с дни ще си представиш какви ли не неща, нищо няма да съвпада с реалността обаче

нещо се разфилософствах рано сутрин, деди, влияеш ми на философстването, а може и кафето да е нз :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

:) Нека поне преживеят вид виртуална смърт, а?! :) 

Някои требе да разберат, че не са по високи от една гробна могила. ;) 

Ти представяш ли си го, а?! Фукат се, че гробовете им ще са от злато, мрамор и фоту колко са били хубави на плажа с маски. :) 

п.п. Да, повечето хора се страхуват от смъртта и затова си измислят какво ли не, за да не им напомня колко са тленни и грешни. ;) 

п.п. на п.п. Гробищата са свещени! Иначе бих пратил снимка на един гроб, за да може да го възприемеш визуално за какво иде реч. 

Всяка смърт е нелепа. Бог да прости на всички мъртви и им прости за волните или неволни грехове. Амин

Това са сигурно еврейските. Не и при мюсюлманите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Пилешка Завист написа:

някоя кака

Първо: Запознай се с каката лично. Второ: Право каке в очите! ;) Може пък да ти се отвори парашута, ако не, поне вече няма да си я представяш, а ще заглушаваш въпросните звуци. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-накрая ви отварят вратите и се виждате, излиза дебелана по-оядена от прасчо, гледа те през две ситни мечешки очички, но иначе гласчето й през стената е хубаво и приятно, а ти си мислиш, че е няква 40 кг :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Пилешка Завист написа:

най-накрая ви отварят вратите и се виждате, излиза дебелана по-оядена от прасчо, гледа те през две ситни мечешки очички, но иначе гласчето й през стената е хубаво и приятно, а ти си мислиш, че е няква 40 кг :no-no:

Пак е от полза ... :) Тогава действаш по план "Йота": Намираш си некака. ;) Реално вси каки = какат, но звучат, че правят други неща, а нас на изкарват дрислевци и съветват да си слагаме памперс. ;) 

С едно изречение: Следващия път като чуеш такива съмнителни звуци: Надуй вид аудио система с:

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, acnekt написа:

Това са сигурно еврейските. Не и при мюсюлманите. 

Цъ, поне се пишат мюсюлмани. Имат си ходжа ли бе ... и т.н. ... 

Какво да ти кажа .... Гротеска, а смъртта е била нелепа .... 

За евреите, то в Йерусалим са семпли. За извън въпросното място = нямам идея дали не са се поддали на вид модни течения ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Пилешка Завист написа:

иначе да, прасето ще го заколим

111250111_1.JPG.13c896c6b5b4db4e69bce92363053ec2.JPG

преди 9 часа, Pig написа:

Така е, днес хапнах само 30 пъти :jeer:

718966549_.JPG.5a6f25a0b510694003bf2d06f0616a52.JPG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

Ах ти прикрит гербаджия такъв :)  А ми се пишеш комунист и "не пипайте БКП" :)  

Всъщност си много прав.

Но някои хора с ниска не само политическа култура, си чешат страстите включително и с тази толкова сериозна тема.

те не разбират че не става въпрос за обикновенни политически пристрастия, а за човешки животи.

А аз за кой ли път ще акцентирам - дори не стотици починали разлика да има, а само двама по малко починали, за мен е успех и правилност на мерките.

Защото тези двама може да са мои , твои роднини, може да сме ти или аз, и от там няма връщане назад, няма как да си върнеш думите, да преосмислиш че не си бил прав говорейки глупости  и конспирации.

Цъ Мире. :) Не съм цвете!!! :) Т.е. не съм китка за мирисане ... :) 

Убежденията са ми комунистически!!! Само където не ги разбираш тези неща и ги бъркаш с вид социализация. ;) 

В действителност съм Аполитичен. Това не схвана, когато казах, че съм надпартиен. ;) 

Обикновен гражданин, обикновен мирянин, обикновен българин, който се е нагледал на какво ли не и е надживял вид амбиции да бъде важна личност в обществото. Да, на времето като млад имах вид желание да кандидатствам за Президент, но и това вече е без значение за мен. 

Какво да ти кажа: Когато Негово Величество стана слуга на народа, а социалист стана Президент, то разбрах колко абсурдна е провежданата политика в България. Ахмет Доган трябва да благодари на последните двама: На Симеон и Първанов!!! Само където обкръжението му го предаде. Осъзнал, че е пратил некачествен материал, за да се изучи в политиката. Жалко!!! 

От тук на сетне колкото и българи да влизат в ДПС, то вече е алт от политическата сцена. Разбираш ли от къде идва повредата, а?! ;) 

преди 6 минути, Радул написа:

Той и Бойко имаше мускули ама вече има само лой. Та... Лека и пръст. Гледаме напред- търсим Шаман.

Или Шушана ... :) 

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Градчето беше твърде малко, всички се познаваха и заради това нямаше клуб на анонимните алкохолици. Имаше само клуб

:wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Денят ще бъде интересен щом започва с Шушана, добро утро :newspaper:

Ке видим .... моята Шушана пътува со БДЖ към ту тъдява ... :) Ке я разкарам по Балкана и те тъка ... 

Споко, къмъни от небето няма да падат ... :) Ке ги борим, един по един и ша ги въргаляме ... :)

Остава да изкопам само один много голям от една непредвидена моя глупост, но ке се мъчЪ къ се прафя на Дявол. :) 

Ох, колко съм грешен ... нямаш си и ни най-малката представа, мъ поне съм си отговорен за грешките, а когато съм сгрешил за себе си = значи не съм бил умен ... та тъй е живота ... до Наздраве ... мало време остана ... сам един голем къс скала ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

комшията докога ще му дупчат г*за с тая дрелка не знам ама нещо не си чувам мислите :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване