Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 3 минути, skalata_73 написа:

А една рикия нема ли а сипеш? 

тук у кръчмата никога не се пие една ракия - правило, конституция, закон както искаш го наречи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

mr pope GIF

калугер ми смига,

белите ми ноги мале, сака да надига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, skalata_73 написа:

Нищо нема му сипя. Он ша опука сичко.

И ще пита къде е следващото ниво. :) 

Де тези нива де ... :) Ко се крият къ некви бълхи фо бяло коте ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, skalata_73 написа:

Нищо нема му сипя. Он ша опука сичко.

Тури дозатор 

Абе...кат ви чета от сабалем има чувството, че първата ви дума не е била ''мама'', а ''наздраве''!?

Тва е първата дума само на професионалистите, за другите са различни първите думи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе професионалисти се, ама аз ставам да си прая нещо за едене. То не мое само с пиене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Тури дозатор 

Со сламку, со трик и нема дозатур ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, skalata_73 написа:

Абе професионалисти се, ама аз ставам да си прая нещо за едене. То не мое само с пиене.

Тури ена салата и на калугера 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, skalata_73 написа:

калугер ми смига,

белите ми ноги мале, сака да надига.

image.gif.dc8f9693513a3537a9b9daafa5e0e817.gif

Астагфируллах 😧

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне да бе ни поздравил с това:

Две в едно!!! Бог да прости Мориконе!!! Амин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Со сламку, со трик и нема дозатур ... :) 

Да вкараме малко класа с поезия 

Младо вино 

Цитат

Младо вино си за мен, не споря,
много младо си за мен, и виж-
няма с обръчи да те затворя
и да чакам, за да отлежиш

Тъмно ли, червено или бяло,
само чисто вино остани...
Колко нощи твойто златно тяло
за пиянство влюбено звъни.

Ще те пия, докато си лудо,
ще те пия и насън дори,
ако ще - да стане земно чудо,
ако ще - сърце да изгори

Евтим Евтимов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае Билдърбъргска група къде ще е тази година?

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Билдърбъргска_група

Иначе са доста голяма група 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Bilderberg_participants

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.п. Колкото и да се напъва даден аматьор, то ще си остане само и единствено такъв.

Дали ще си саботьор или ще саботираш нещо е лесно, а по-трудното е да го създадеш отново! ;) 

Що ли някои се мисля за богопомазани, а?! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето от миналата година

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Ето от миналата година

Това ти е проблема! Гледаш на зад, а не знаеш какво ще е занапред!

На миналото хвърли пепел и сол, продължи, и нека миналото не те влече към нещо по-лошо. Амин

п.п. Миналото е вид минал момент, или правиш Ти бъдещия или се опитваш да направиш нещо от миналото.

То, миналото е само и единствено информация, която да анализираш и синтезираш нещо по-добро, а не същото както от миналия век. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ревизия на домашната аптечка
a59e86222bbfba36ad356d3e75bb1f94.jpg

Учудващо - почти няма с изтичащ срок на годност .
Доволен съм :beer:

И си слушам едно винилче с лека музика f3b3d9daecf8fa4c42b0da1736c94e2a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Trichocephalus написа:

изтичащ срок на годност .

Абе ,,, нищо не е с изтичащ срок на годност .... ;) Просто няма да може да се ползва по предназначение. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добро утро на всички
Докторе, извинявай че ти задавам за втори път въпроса за ковид!
В магазините където пазарувам, продължават да се спазват правилата за дистанция и маски.
Притесняват ме политиците и тълпата, особено тези хора, които обсъждат корона вируса в едноименната тема на форума. Политиците раздуват реалната заплаха, а другите омаловажават опасността, а аз с моето заболяване не знам какво да си мисля.
От на лапето парфюмите си взех няколко шишенца с помпичка.
Продължавам да си нося маска, която всяка вечер я пръскам с кислородна вода...прочетено в нета, като най-ефективно средство срещу вируси
У дома редовно пръскаме със спирт, но вече съм объркан и не знам на кого да вярвам.
За това ти задавам тези въпроси:
Как стоят нещата в действителност?
Кое е ефективното превантивно средство?...защото и на нета нямам вяра
Бих желал подробен отговор...тъй де, ако желаеш да оговориш!
Благодаря!

Все повече статии излизат в специализираната литература , че тежестта на протичане зависи от наситеността с вируси .

Тоест - най-добрата мярка е да не се събираш с много непознати хора на затворено ( !!!) място и да си миеш параноично ръцете след пипане на повърхности и предмети извън дома си .

Навън , дори някой да ти кихне в лицето - всичко ще се разнесе бързо и дори да бъдеш заразен ще го изкараш леко . Този вирус е много шантав - не мяза на нищо , с което сме се сблъсквали преди и още много неща не са известни покрай него . Аз лично НЕ го искам в тялото си по никакъв начин ! В ръцете ми умряха двама пациенти от него , а всички , които изписахме “уж здрави “ са с такива поражения на белите дробове - все едно са изядени от молец ! Не знам колко време от тук нататък ще са живи , но гаранция - ще си умрат в мъки по домовете си .

Тъй че - яж си , пий си , ходи където ти душа иска , но в затворено помещение с много непознати хора - избягвай . В автобус - маска задължително . Целувки и секс с непознати - задръж малко ( да видим до къде ще я докараме ) . Дискотеки , барове - хубаво , но аз лично не бих се заврял в тях . Кръчми , барове на открито - всеки ден ходя , проблем няма . Демек ,
навън - без никакви ограничения, но на затворено .... винаги имай едно на ум ;)

Добро утро на всички
Докторе, извинявай че ти задавам за втори път въпроса за ковид!
В магазините където пазарувам, продължават да се спазват правилата за дистанция и маски.
Притесняват ме политиците и тълпата, особено тези хора, които обсъждат корона вируса в едноименната тема на форума. Политиците раздуват реалната заплаха, а другите омаловажават опасността, а аз с моето заболяване не знам какво да си мисля.
От на лапето парфюмите си взех няколко шишенца с помпичка.
Продължавам да си нося маска, която всяка вечер я пръскам с кислородна вода...прочетено в нета, като най-ефективно средство срещу вируси
У дома редовно пръскаме със спирт, но вече съм объркан и не знам на кого да вярвам.
За това ти задавам тези въпроси:
Как стоят нещата в действителност?
Кое е ефективното превантивно средство?...защото и на нета нямам вяра
Бих желал подробен отговор...тъй де, ако желаеш да оговориш!
Благодаря!

Все повече статии излизат в специализираната литература , че тежестта на протичане зависи от наситеността с вируси .

Тоест - най-добрата мярка е да не се събираш с много непознати хора на затворено ( !!!) място и да си миеш параноично ръцете след пипане на повърхности и предмети извън дома си .

Навън , дори някой да ти кихне в лицето - всичко ще се разнесе бързо и дори да бъдеш заразен ще го изкараш леко . Този вирус е много шантав - не мяза на нищо , с което сме се сблъсквали преди и още много неща не са известни покрай него . Аз лично НЕ го искам в тялото си по никакъв начин ! В ръцете ми умряха двама пациенти от него , а всички , които изписахме “уж здрави “ са с такива поражения на белите дробове - все едно са изядени от молец ! Не знам колко време от тук нататък ще са живи , но гаранция - ще си умрат в мъки по домовете си .

Тъй че - яж си , пий си , ходи където ти душа иска , но в затворено помещение с много непознати хора - избягвай . В автобус - маска задължително . Целувки и секс с непознати - задръж малко ( да видим до къде ще я докараме ) . Дискотеки , барове - хубаво , но аз лично не бих се заврял в тях . Кръчми , барове на открито - всеки ден ходя , проблем няма . Демек ,
навън - без никакви ограничения, но на затворено .... винаги имай едно на ум ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Trichocephalus написа:

Този вирус е много шантав

Док, обясни на всички, че това не е животно. ;) Ако греша ме поправи. С животно може да се справиш, но с нещо което не е ... Вие си знаете ... "Аз съм инжинер и къ Ви знам = не одя по доктори". :) 

Манфе Дънди поне да разбере, това не е Магаре .... :) 

п.п. Наздраве ил на за зрдаве! :beer:

Къ не сме здрав, то требе си ... иначе = няма живот!!! 

Да живеем!!! Амин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно  Наздраве! че вече знае ли се до кога ...

днес се изложих :( не ме е срам да си признавам несполуките. Имахме онлайн курс, след това тест. Трябваше да вържем 70 точки, но аз успях 64 само. Информирах се, дали трябва да повтарям, но жената ми каза, че съм близо до оптималното и понеже съм взимала участие - малко като в училище- ще ми го зачетат.

За здравето, вече не знам, дали да кажа, че сме. Уж се пазим, ама какво от това ...като последно дъщерята на пряката шефка заразена и пак ще сме на изследвания и тестове...

Баси годината.

за хапване- преоткрих Моцарелаата!!! много е вкусна леко поразтопена върху спагети, сандвичи, макарони и за мезе! И калкана...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да живеем!!! Амин

Понале село викаме “Dum vivimus - vivamus”
:beer:

И си жмулим бирьонкая , милая, немецкая. А че не е живо-не е. Ама влезе ли у бодито ти оживява. Нещо като член на дърт манаф, уж го сийваш - мек, увиснал, не мяза на ничего , а в един момент скача и оживява , та стой се варди . Зер Па можеш да се овардиш ? Можеш , но трудно и ще се чувстваш , ме решаваш троен интеграл на ум за разтоварване на напрежението . Туй Що глаголят по синия екран made in China по брифингите е тюрлю-гювеч предназначен за масите , политика един вид , промивка на канчетата. Истината е по-жестока и никой не може да я изрече - не знаем с что си имееме дела. На китайците не може да вярва - всичките им проучвания и методи за лечение се оказа булшит. Жабарите първи го усетиха четвъртит , но спазваха протоколите от чайна. И си го получиха . Виж охлювите от прованса усетиха накъде духа вятъра и нещата дръпнаха леко . Ние сме като вентилатори и се въртим като манекен от освиенцим , снишаване , снишаване ... заповедите от нощ стават само да плачат над тях вдовици за бели вурстчета . Е, има и адекватни неща де , не отричам . Ама ще ги тричат всичките - помни ли думата . Многознайковци и политикани . Фукня да се видиш по ТВ - бокса . И кво ? По-големи топки ли ти пораснаха ? Предпочитам да си поя бирицата , да си спамя из форума и да се чувства в хармония с хлебарките . Вирусът по-далече от мен .
Наздоровя :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Безцензурник default_speak.gif

Тиху ся Па ти !

Кое ти се стори обидно за невинните ти уши ? И подлежащо на цензуриране ?

Кажи , да си го туря аутоцензутата и да се едитна ?

Щото се чета втори раз и не откривам лоши думи в поста си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Trichocephalus написа:

Истината е по-жестока и никой не може да я изрече - не знаем с что

Аз знам защо. Но нерде тук, нерде в действителността, ке кажа, шо то ке боли до 22-ти век. ;) 

Ъ, те просто не понятнЪ, че действаме за тахно благо, а не за наше!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Trichocephalus написа:

Тиху ся Па ти !

Кое ти се стори обидно за невинните ти уши ? И подлежащо на цензуриране ?

Кажи , да си го туря аутоцензутата и да се едитна ?

Щото се чета втори раз и не откривам лоши думи в поста си

Филтъра  излови, нещо си....Аз без да чета,  защото зная, че си изпълнен с добродетели и през ум няма да ти мине нещо нецензерно, камо ли да го напишеш черно на бяло, с чиста съвест го одобрих :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...