Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Обмислям да купя нов автомобил на изплащане и съм харесал оферти за новите VW Polo и Kia Rio. Първото е малко по-скъпо, но е VW. Второто е малко по-евтино, но с повече екстри. Не съм решил още кое да избера, какво е вашето мнение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето мнение е за VW. Преценете все пак дали месечния Ви бюджет не ще увисни с приблизително 200 лв. Долу-горе толкова е разликата между месечната вноска за Полото и Риото. Това е по-важно в случая. Не знам къде се произвежда Рио, но Киа имат заводи и в Чехия.

Лично съм карал Поло - доволен съм, но не съм имал допир до Киа и не мога да направя вид сравнение.

Дано някой който е карал Киа Рио да сподели впечатления от нея.

Успех!

п.п. Има една немска програма за автомобили  AMS, където сравняват сходни автомобили. Потърсете из интернет вид сравнения за избраните от Вас автомобили. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно всеки модел по света, с изключение на няколко модела Порше, се продава с поне 3-4-5 до 7-8 различни двигателя. Така че уточни какво гледаш? Аз лично съм силно против съвременните 3-цилиндрови пръчки!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, phantomlord написа:

Здравейте,

Обмислям да купя нов автомобил на изплащане и съм харесал оферти за новите VW Polo и Kia Rio. Първото е малко по-скъпо, но е VW. Второто е малко по-евтино, но с повече екстри. Не съм решил още кое да избера, какво е вашето мнение?

Мой приятел има Поло 2004г. 1000 куб. 3 цилиндъра - карал съм го, добре се представя за трите си цилиндъра.

Братовчед ми купи миналата година Киа Рио 2009. 1.4 бензин, 95к.с.  точно такава

и нея съм шофирал. Добра кола! По широка е вътре от Поло-то  , но все пак са различни години производство.

Най-добре отиваш на място, пробваш как се движат, как се чувстваш ти в самата кола и си преценяваш.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двигателите за двата модела са извън уравнението, сходни са. На Киа при еднакъв обем е малко по-мощен, но не търся мощност, интересува ме качеството. Подозрението ми е, че при VW качеството е по-добро, но може и да бъркам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, phantomlord написа:

Подозрението ми е, че при VW качеството е по-добро, но може и да бъркам. 

Качеството на кое, мотор, ламарини, трансмисия, ходова част.......?

За да ти се даде отговор на този въпрос, трябва да се обърнеш към хора които притежават тези автомобили от поне 4-5 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, phantomlord написа:

Двигателите за двата модела са извън уравнението, сходни са. На Киа при еднакъв обем е малко по-мощен, но не търся мощност, интересува ме качеството. Подозрението ми е, че при VW качеството е по-добро, но може и да бъркам. 

Не разбираш какво ти обяснявам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кар

преди 2 часа, phantomlord написа:

Карам Поло 6n2, което е произведено в Испания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...