Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!
Въпросната игра, по мои спомени, беше RPG adventure и игралното поле беше на шестоъгълници, подобно на тези, но по-детска.
Имаше отвари, мечове, boss-ове и т.н, като всяка RPG игра.
Не си й спомням името, но май беше нещо започващо с H или B ...
Само знам, че бях я дръпнал от Маймундата. :)
Ще съм благодарен ако ми помогнете да я намеря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си малко по-конкретен, защото заглавията в този жанр не са малко, а колко е детска е въпрос на лична преценка.

Има още Age of Wonders 3, Disciples 3 и т.н.

Да не би да е Braveland Wizard? Тук има и други:

https://www.50gameslike.com/games-like/kings-bounty-the-legend

Потърси освен за "hexfield battles" и за игри подобни (similar) на еди коя си. Може да излезе нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно някоя от Braveland поредицата ще да е била. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се, че съм помогнал. Само, че за теста проверих и не я видях поне в зелевата градина (защото нали писа, че си я теглил от маймунда). Но и да я имаше бих посъветвал ако имаш възможност и се окаже тази, която търсиш, да си я закупиш. Indie игрите са с нисък бюджет и заслужават всяка подкрепа, която могат да получат. В момента има и разпродажба и гледам, че са намалени още повече. Просто изразявам мнение и нищо повече. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...