Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Битката за ТОП 3 в Efbet Лига

Препоръчан отговор

Доста оспорвана битка предстои...

https://corner.dir.bg/pr-zone/bitkata-za-top-3-v-efbet-liga-shte-e-po-osporvana-ot-vsyakoga?fbclid=IwAR2YwHxSK53G_hyP94IcwXWkcTZyt24dF0V7GKFaKdP_mjzm44RZxMLcisY

Интересно ми е да чуя ралични мнения преди да пристъпя към залог, щото се попрецаках малко с мача Локо- ЦСКА? Дайте мнение за развоя в Ефбет Лига

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали вие ги редите тия мачове бе бате Венци? Ако вие не знаете как ще свършат то ние простосмъртните зрители от где да знаем.

Добре ся извън шегата :

Литекс(за мен това не е ЦСКА) се Изправя срещу Лудогорец които вече са шапиони а и треньора им каза че от тук нататък мачовете им до края ще са подготовка за новия сезон, тоест човека ще изпробва туй-онуй и ако имаха някой по стойностен отбор срещу себе си като нищо би могъл да ги накаже, НО Тиретата нямат нападение, Соу, Моу и т.н. са гола вода пред гола, имай на предвид и че защитата им също доста куца към момента и все пак предвид факта че Лудото най вероятно ще си пробват разни неща един Х е възможен но не и сигурен, по скоро Х2.

Подуяне ше излязат срещу своя кошмар от последните години - Славия. Белите имат отличен отбор който е добре обигран и вече показват първите добри резултати от многото работа която са свършили. От другата страна Подуянци имат куп проблеми, освободиха иу куп играчи, като днес си е тръгнал и Ауар, Тодоров реди добре състава им и явно умее да ги надъхва а й мача все пак е на Герена така че бих играл мача Х но изобщо не бих се учудил ако Славия вземе и да бие.

Локо вече взе купата и така или иначе ще играе в ЛЕ, това от една страна би могло да значи че ще играят по отпуснато както за да пазят сили за новия сезон който ще започне непосредствено след текущия така и да за дадът шанс на Лефски да хванат последния влак за евротурнирите в случай че последните успеят да хванат място за баража(както добре знаем Локо Пловдив и Подуяне са си побратими), от другата страна е Изоставащия с не малко точки но добре амбициран отбор на Берое който все още таи надежда за евентуално чудо, така че сигурен съм че те ще играят много надъхано и като нищо могат да спечелят. Накратко 2

А ако се абстрахираме от прогнозите, Подуяне няма да хване дори баража според мен, там проблемите никнат като гъби ден след ден, както беше преди години в ЦСКА докато не фалираха.

И за да не се чудиш от кой отбор съм - Локомотивец съм(все пак съм раждан в Надежда).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.07.2020 г. в 10:58, Венци Стефанов написа:

Доста оспорвана битка предстои...

https://corner.dir.bg/futbol/bitkata-za-top-3-v-efbet-liga-shte-e-po-osporvana-ot-vsyakoga

Интересно ми е да чуя ралични мнения преди да пристъпя към залог, щото се попрецаках малко с мача Локо- ЦСКА? Дайте мнение за развоя в Ефбет Лига

Локото брат! Няма какво да се чудиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.07.2020 г. в 19:16, Bubbles написа:

А ако се абстрахираме от прогнозите, Подуяне няма да хване дори баража според мен, там проблемите никнат като гъби ден след ден, както беше преди години в ЦСКА докато не фалираха.

И за да не се чудиш от кой отбор съм - Локомотивец съм(все пак съм раждан в Надежда).

То и аз клоня към Локото, но реших да заложа на ЦСКА за купата и малко се прецаках. Както и да е иначе Берое 100 % ще се раздадат, това е факт ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от miniboy
      Здравейте колети,

Преди няколко дена, когато се рових в интернет насам натам и попаднах на една статия, която имаше различни команди за Windows Command Prompt. Пишеше, че с тези кодове/функции може да сканирам за вируси и зловредни файлове.
       Сканирах го с горе посочените кодове/функции и всеки път когато включвам компютъра си в notepad документи (2 броя) ми се появява следния текст.
      Някой от Вас знае ли какво точно означава това?
      P.S: Имам Windows 8.1 Pro

Благодаря предварително!

• от streleca_stz
      Здравейте! Имам записи в талица и искам да ги сортирам в дървовидна форма като такава например:

Както виждате се опитвам да ги сортирам по година и месец, като за всеки месец се показва колко резултата има за този месец.. (а датата за всеки резултат е в timestamp форма)
    • от Daten
      Вижте всичко за Лига Европа, сезон 2012/2013. В този пост ще може да намерите всичко, което ви интересува за по-малкият брат на Шампионската лига, като освен програмата, ще може да разберете и всички резултати до момента.
    • от Daten
      Шампионската лига вече започна, като преди броени дни се изиграха първите мачове от втория квалификационен кръг. Родният Лудогорец направи 1:1 у дома с Динамо Загреб и сега с нетърпение очаква реванша в Хърватия. Всичко за Шампионска лига може да намерите в Profootball.bg, като в поста за турнира е налична програмата, резултатите до момента и въобще всичко за надпреварата.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване