Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Нуждая се от съвет - искам да си закупя лаптоп, който главно ще използвам за игри. Насочил съм се да е с процесор i7-9750H и видео GTX 1660ti. Пазара предлага различни машини от различни производители - Lenovo Y540, HP Omen 15, Asus ROG Strix 15, MSI Leopard и т.н. Общо взето, разлика в цените няма (плюс-минус стотина лева), но това което ме интересува е кой от тези лаптопи има най-добро охлаждане, тъй като това е основен проблем. Като цяло има ли разлика коя от тези машини ще избера? Благодаря предварително. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопите не са направени за игри. Именно заради лошото охлаждане поради малките размери. Това, че някой производители или търговци ги представят като "геймърски" са само рекламни трикове. Лаптоп никога не може да замести настолен геймърски компютър!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствения който става горе долу за някакъв гейминг е този

Другото наистина са маркетингови трикове. Пробвал съм да играя на геймърски лаптоп, но просто не става. Имах чувството,че ще се запали всеки момент.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Даниел Денкин написа:

кой от тези лаптопи има най-добро охлаждане,

Гледаш отворите на вентилаторите и начина на лесно обслужване, т.е. почистване от прахоляка. 

Принципно за игри някъде препоръчах този: 

Лаптопи Dell G5 5587

Това е на Dell. 

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Даниел Денкин написа:

Asus ROG Strix 15, MSI Leopard

От изброените, на вид, един от тези.

Успех!

п.п. Някой прави ли разлика между Леново и Дел, а?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Геймърски лаптоп, я по сериозно моля!:lol6:

преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

От изброените, на вид, един от тези.

Успех!

п.п. Някой прави ли разлика между Леново и Дел, а?!

От Дел пиша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Някой прави ли разлика между Леново и Дел, а?!

И каква е разликата?...

Сглобяват се в едни и същи заводи, накрая слагат табелката с марката според това, кой го е поръчал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Bubbles написа:

Геймърски лаптоп, я по сериозно моля!:lol6:

Какво не му харесваш?!

LEADING DESIGN AND FUNTION

Това е разликата ...

преди 3 минути, RudeBoy написа:

И каква е разликата?...

Сглобяват се в едни и същи заводи, накрая слагат табелката с марката според това, кой го е поръчал.

Някъде да си чувал за екстра качество, първо качество и т.н., а?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Какво не му харесваш?!

Такова животно като ГЕЙМЪРСКИ лаптоп нема, има лаптопи на които могат да се играят НЯКОИ игри, но само до там, лаптопа е за интернет, за програми, работа, програмиране и т.н., като искаш игри туряш сандъка с телевизора и щракай колко щеш.
Лаптопа няма нужното охлаждане, особено днешните дето са само дно дъно и едно ССД и WiFi карта.
Някога по можеше да се говори за лаптоп за игри, аз имах едно HP с 256МБ рам и 40ГБ харддиск и 256МБ видеокарта  и едоядрен процесор и гадината успяваше да подкара игри като GTA San Andreas FIFA10 и т.н. съвременни за времето си игри които реално би трябвало да е немислимо да вървят при посочените ресурси.
А ся съм Дел с 8 гъби, четири ядра, терабайт памет и 2 гъби видеокарта и се мъчи с почти всяка игра, айде обясни ми го ако можеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Някъде да си чувал за екстра качество, първо качество и т.н., а?!

Да, чувал съм - така говореха за зарзавата по времето на социализЪма ...

Ти да си видял някъде да се продава "лаптоп екстра качество"?  :angry:

Пак ще те помоля - спри с простотиите в сериозните раздели! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Даниел Денкин написа:

Здравейте,

Нуждая се от съвет - искам да си закупя лаптоп, който главно ще използвам за игри. Насочил съм се да е с процесор i7-9750H и видео GTX 1660ti. Пазара предлага различни машини от различни производители - Lenovo Y540, HP Omen 15, Asus ROG Strix 15, MSI Leopard и т.н. Общо взето, разлика в цените няма (плюс-минус стотина лева), но това което ме интересува е кой от тези лаптопи има най-добро охлаждане, тъй като това е основен проблем. Като цяло има ли разлика коя от тези машини ще избера? Благодаря предварително. 

MSI има най-добро охлаждане, но аз ще ти препоръчам да му инсталираш Арч Линукс, така хем ще грее по-малко, хем игрите ще вървят с повече ФПС отколкото с Уиндолс!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване