Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

lsmurf

Моля препоръчайте видео карта с VGA и да не е с nvidia

Препоръчан отговор

преди 4 часа, lsmurf написа:

Процесор Ryzen 3700x  Дъно х570.

преди 5 часа, lsmurf написа:

карта с VGA и да не бъде на Nvidia

Това някаква шега ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Roujin Z написа:

Ами да си беше взел I7-10700. Пак щеше да е с 8/16 но нямаше да му се налага да търси някакви умрели видеокарти на 10 години.

Ами не се е сетил . Не знам  само дали  има подходящо дъно за този процесор  с VGA .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има камари дъни платки с D-Sub (стига с това VGA) и за Интел и за АМД просто при АМД няма висок клас процесори с графика.

Видеокарти с такъв няма от години и дори когато се ползваше остарелия аналогов се наблягаше на DVI-I.

п.с. И все още не виждам какво му пречи конвертора или преходника? Не че има избор ако иска карта от последните години.

В крайна сметка ще клекне иска или не иска ако иска да си ползва стария монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Roujin Z написа:

И все още не виждам какво му пречи конвертора или преходника?

Ако знаехме целта на занятието, може би щяхме да предложим много по-елегантно и просто решение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, JKirilov написа:

Ако знаехме целта на занятието, може би щяхме да предложим много по-елегантно и просто решение!

Целта беше да се помогне на приятел да си намери нещо спечцифично което го интересува. Мислех че съществуват подобни карти само че не можем да ги открием. Оказа се че отдавна  вече няма такива.  Така че ще трябва да си намери друго решение. Благодаря на всички за съдействието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, lsmurf написа:

Целта беше да се помогне на приятел 

Приятелят:

890751.jpg

:D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш че втора ръка подобни вървят 30-40 лв.? Не помня на коя е ребрандинг но е по-зле и от 7750. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Roujin Z написа:

Нали знаеш че втора ръка подобни вървят 30-40 лв.?

Видях в олх 30 до 85, но човекът си предпочита нова с гаранция. Защото тази карта се произвежда от 2013 год . и не се знае на какво ще попадне.

Това е някаква нова версия с DDR5 старите са с DDR3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата може да си сигурен че не е залежала толкова години по-складове и си е втора ръка но да дават гаранция такъв е закона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Roujin Z написа:

Картата може да си сигурен че не е залежала толкова години по-складове и си е втора ръка но да дават гаранция такъв е закона.

Ами видяхме ги после и в амазон та не вярвам да са втора ръка явно има някаква партида имало ги е доскоро и в други магазини в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито, чудна картичка, жалко че не ми трябва. Но те NVIDIA ги купиха наскоро радеончетата, ко ши прайм? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, JKirilov написа:

Честито, чудна картичка, жалко че не ми трябва. Но те NVIDIA ги купиха наскоро радеончетата, ко ши прайм? :)

Благодаря. Не знам обаче защо се подигравате. Всеки от нас си има своите предпочитания или нетърпимост към дадена марка и всеки потребител е в правото си да иска да закупи една или друга марка. Лично аз нямам проблеми с Nvidia но уважавам избора на останалите . Може човекът да има лоши спомени от nvidia и да не иска да купува никога повече тяхна стока. Лично аз имам такива "любимци" предполагам че и ти имаш. А това че ще се слеят двете компании би било страшно лошо за развитието на пазара . Пазара се развива от конкуренция - няма ли конкуренция развитието спира. Така че не знам "ко ши прайм" най вероятно шъ гризем киселици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, lsmurf написа:

Благодаря. Не знам обаче защо се подигравате. 

Още вчера щях да препоръчам същата карта, но помислих че ще се обидиш и че се подигравам. Няколко пъти писах поста и поставях линка, и след това се отказвах и го триех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, vpvelev написа:

Още вчера щях да препоръчам същата карта, но помислих че ще се обидиш и че се подигравам. Няколко пъти писах поста и поставях линка, и след това се отказвах и го триех.

Щеше да ми спестиш време за търсене. Защо да се подиграваш след като отговаря на запитването да старичка е слабичка е картата но когато човек търси именно такова нещо защо не. Не всички сме геймъри търсещи супер производителни карти. Ето тази карта напълно устрои приятелят ми без да му се налага да сменя чудесното дъно и процесор които има както предлагаха някои колеги. Цената според мен не е много добра за карта с такива параметри но това е друг въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.07.2020 г. в 23:36, JKirilov написа:

Би ли дал линк където да прочетем нещо за продажбата защото аз не намирам такова нещо в нета.

преди 9 часа, JKirilov написа:

Ох, то тука пък едни геймъри... :no-no:

Не ги знам какви са геймъри защото просто това не ме вълнува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майтап бе Смърфи! Не ми харесва тайната на "твоя приятел", ако изобщо има такъв, но няма значение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, JKirilov написа:

Майтап бе Смърфи! Не ми харесва тайната на "твоя приятел", ако изобщо има такъв, но няма значение...

На такъв "майтап" по нашия край му казваме нагла лъжа  пък ако мине ама няма значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Palit навремето вървяха срещу вятъра и пускаха видеокартите си с VGA. Дори имам една GTX 750Ti, ползвана 7-8 месеца. Пазя си я за резервна.  Та потърси видеокарти на Палит, има голяма вероятност да имат VGA. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Ъндъртейкър написа:

Palit навремето вървяха срещу вятъра и пускаха видеокартите си с VGA. Дори имам една GTX 750Ti, ползвана 7-8 месеца. Пазя си я за резервна.  Та потърси видеокарти на Палит, има голяма вероятност да имат VGA. 

Благодаря за предложението но вече намерихме карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, lsmurf написа:

вече намерихме карта

Добре де, след като говориш в множоствено число, поне кажи каква е целта на занятието? Или поне кажи на другия край на кабела монитор ли ще има или някакво устройство?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...