Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Manjaro KDE 20 Lysia често замръзва

Препоръчан отговор

Здравейте скоро си сложих Manjaro KDE 20 Lysia но няма ден през който да не замръзва по няколко пъти даже се налага да рестартирам от бутона При вас как е четох в руския интернет че Манджаро често увисва и замръзва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте скоро си сложих Manjaro KDE 20 Lysia но няма ден през който да не замръзва по няколко пъти даже се налага да рестартирам от бутона При вас как е четох в руския интернет че Манджаро често увисва и замръзва

Извади лаптопа от фризера!

Ако кажеш и нещо за хардуера … може да помислим.

На прима виста - проблема не е от Манджарото, а от KDE-то.

Пп. Затова минах от К-Убунту (KDE) на Л-Убунту (LXDE).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах браузъра Opera и всичко лети значи от Firefox ми е бил проблемът много тежък браузър е станал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах браузъра Opera и всичко лети значи от Firefox ми е бил проблемът много тежък браузър е станал
Здрасти!
Кажи нещо ново.

Изпратено от моят MYA-L41 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, krasimir.krstev написа:

Не е тежък браузера, а ти е стар хардуера. С един отворен таб, при мен яде под 300 мегабайта.

PS: Няколко пъти съм пробвал KDE и всеки път на нова исталация, постоянно даваше някакви грешки. Просто трагедия. Иначе шаренията е на ниво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Eclipse2G написа:

Не е тежък браузЪра, а ти е стар хардуера.

Е не по врат, ами по шия! „Таман на Баце му се разгони кравата, и на саудитския бик му се строши …“

Нали все същото говорим от началото - новия софтуер е ТЕЖЪК за стар хардуер!

преди 14 часа, Hot Bastard написа:

Нормално Лaйнокса да замръзва.

Нали! Особено - във фризера.

преди 21 часа, krasimir.krstev написа:

Инсталирах браузъра Opera и всичко лети ...

При мен - и без Опера (и оперета) - всичко, което не работи - лети! Към кошчето!
Чисто потребителски манталитет - „купуваш, ползваш, хвърляш“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Компютъра ми е 6 годишен Dell Inspiron 3847 intel coro3  3.4  двуядрен RAM 4 gb SSD Patrior Burst 120Gb Nvidia GForce 1 Gb DVW RW, WI-FI, Card Reader Засега за 6 години само харда отиде

product_11846.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.07.2020 г. в 13:31, krasimir.krstev написа:

Интересно, Манджата се ползва с много добра репутация и ще ми е интересно да прочета къде си видял да увисва и замръзва с KDE. Прилича ми на бъркотия с драйвери за видеокартата - какви си сложил ? 

Можеш да погледнеш това wiki - Nvidia Non-free drivers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече нямам проблем като сложих опера браузър всичко лети Действително Манджаро е бързо имам и Убунту на диска разменям ги от време на време на Манджаро ми харесва повече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, krasimir.krstev написа:

Вече нямам проблем като сложих опера браузър всичко лети Действително Манджаро е бързо имам и Убунту на диска разменям ги от време на време на Манджаро ми харесва повече

Едно допълнение само!

Понеже по дефиниция „Браузър е приложен софтуер, предназначен за разглеждане на информационни ресурси в Уеб.“, а тези ресурси са главно на сървъри - зависи към чий сървър достъпваш (и през къде „минаваш“).

Да - Firefox стана доста „тежичък“ напоследък, но - когато ползвам услуги на Google - през Chrome нещата стават по-бързо от Opera.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване