Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Търся лаптоп, който ще бъде използван главно за работа с офис пакет, сърфиране, онлайн обучение, гледане на филми и подобни. Догодина съм студент, затова имам нужда от устройство, което е по-компактно(макс 15.6 инча). Игри няма да се играят на него. Държа да бъде с SSD. Бюджетът ми е около 1700 (+/-100) лева. Лаптопът ще бъде купен от България. Ще се радвам, ако ми помогнете да избера най-доброто за тази цена.  

Благодаря Ви предварително! 😃

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не крия, че съм фен на Dell. За тези пари може да вземеш необходимата ти машина и то нова, до колкото проверих в гугле. 

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предвид че ще ти го откраднат, счупят, препикаят и т.н., вземи по евтин! Винаги ще може да се вземе по-скъп/подходящ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, JKirilov написа:

Предвид че ще ти го откраднат, счупят, препикаят и т.н., вземи по евтин! Винаги ще може да се вземе по-скъп/подходящ...

Може ли да ми предложите някой?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако размера и теглото са от значение - https://laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_5_14-lenovo_ideapad_5_14_ultraslim_81YM0049BM

Принципно има и други варианти с новите АМД-та но ще са с някой компромиси от към тегло, батерия, подсветка и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Roujin Z написа:

Ако размера и теглото са от значение - https://laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_5_14-lenovo_ideapad_5_14_ultraslim_81YM0049BM

Принципно има и други варианти с новите АМД-та но ще са с някой компромиси от към тегло, батерия, подсветка и т.н.

Имал ли си допир до идеапад5, и аз се оглеждам за лаптоп и този ми е един от вариантите. И ми е интересно как е откъм сглобка, охлаждане и т.н. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ErhanT написа:

Може ли да ми предложите някой?

Виж предните няколко теми в този раздел, най-вече ...до 900лв. И наблегни на Интел! Основно по-добрите марки са Dell, Lenovo и ASUS.

По-евтините модели са по-пластмасови, но ти ще си го пазиш. Като прескочиш 1-ви курс ще се ориентираш сам. За вкъщи ще му купиш външна клавиатура и мишка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за студент, то мога да му предложа и лаптоп втора ръка и където се вика за около 500 лв., с остатъчна гаранция даже, да си намери прилична конфигурация. 

И друго: Да не забравяме и HP-то. ;) 

Аз в момента съм с вид "студентски" лаптоп (взет за 250 лв. даже). Да, стар модел е, но просто трябва да му сложа нова батерия и SSD "диск".

За дома = свързване към "Умния" телевизор и безжична клавиатура с мишка.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На ученика след "изгаряне" на видеото (Nvidia 8600) лаптоп, взех ХП Павилион 15-dk0012nu в твоя бюджет - за 3 месеца работа не е показал проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тези изисквания аз бих взел този https://plasico.bg/lenovo-thinkpad-edge-e495-14-fhd-ryzen-7-3700u-8gb-512gb-ssd-20ne001mbm-145034.html единственото, което не ми харесва е, че не може да се добави по-голямо SSD, тъй като бюджетът го позволява. Ако ти хареса, може да питаш дали ще ти сложат по-голям диск срещу съответното доплащане. На други такива лаптопи може да се добави по-голямо SSD, но пък вървят с инсталиран Windows, което е напълно излишно и надвишава бюджета ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване