Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa draft

Препоръчан отговор

Здравейте, играта Фифа драфт плаща ли се, т.е. Изписва ми някакви 100 fifa point - 1.90 BGN, 250 fifa point - 5.40 BGN, 500 fifa point - 9.90 BGN и 750 fifa point - 14.90 BGN. Какво значи това, ако закупя примерно пакета за 1.90 ще мога да играя ли. Немога изобщо да я разбера тази игра, а синът ми ме кара да купувам пакети за да може да играе, но аз изобщо незнам какво значат тези points. Моля някой който е запознат да ми обясни. Благодаря предварително. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта не се заплаща допълнитлено след като сте закупили играта FIFA, пакетите които синът ви ви кара да му купувате са за да добавя играчи(футболисти) към отбора си.
Реално тези играчи могат да се печелят с много игра, но по-лесно е да се стига до тяхпосредством въпросните карти.

Fifa points са стотинките на играта Fifa с които се куоуват различни екстри към различните секции на играта, те също се печелят и безплатно с всеки изигран мач, но това естествено отнема не малко време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така. 

Синът ви, или ви лъже, или не знае, че има други 2 мода, на които може да играе, без да дава и стотинка. Там изкарва FIFA пари, които може да вложи за online draft, който струва 15 000 coins. Другият вариант е именно FIFA points, които струват истински пари. Online draft е да играеш срещу истински хора, като си строиш отбора само от картички. Това е за по-добрите и напреднали играчи, не за деца. 

Пишете, ако не може да се ориентира синът ви. Ще помогнем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сина ми е на 7 години и явно не е наясно как се играе, а аз още по малко 😀 Бихте ли ми обяснили как се играе на другите 2 мода, за които не се заплаща. Много ще съм ви благодарна. Иначе като цяло играе само на фифата, ако това има значение за драфт. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване