Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте 

Имам въпрос за Samaung A 7 2018.Изпуснах го и се  пукна преднато стъкло и предната камера.Занесох го на ремонт,смениха ги.И отново работе добре.Отново беше изпуснат и се пукна съвсем малко долу в ъгъла отново стъклото.Беша залят малко с вода,но работеше всичко по него.И след около 2 седмици,тъч скрийна изцяло отказа да работи от само себе си .Моля за съвет,мога ли да го поправя по някакъв начин сама,да го занеса на ремонт отново или да си го оставя в шкафчето(защото ми излезна златен вече)😁

Благодаря предварително😁

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефонът е добър, можеш да го занесеш поне  да го диагностицират. Малко встрани от темата, ама в алиексрес калъфчетата и скрийн протекторите са по долар, даже и любимите ми напоследък heat dissipation. Ако често ти се случват инциденти с телефона защо не си купиш такива защити?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има проректор ,през него стана напукването 2ят път след ремонта,после купих протектор и 360 кейс.И след това се получи това с тъчскрийна .Премахнах всичко и незнам какво да правя с този телефон,който съм дала дъщеря ми,а тя много го харесва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Протекторчета", "кейсчета"...

Отдавна са измислени калъфи тип тефтери:

21907.jpg

Всичко друго е бели кахъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През цялото време е бил с калъф,благодаря все пак за информацията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ice_baby9 написа:

Здравейте 

Имам въпрос за Samaung A 7 2018.Изпуснах го и се  пукна преднато стъкло и предната камера.Занесох го на ремонт,смениха ги.И отново работе добре.Отново беше изпуснат и се пукна съвсем малко долу в ъгъла отново стъклото.Беша залят малко с вода,но работеше всичко по него.И след около 2 седмици,тъч скрийна изцяло отказа да работи от само себе си .Моля за съвет,мога ли да го поправя по някакъв начин сама,да го занеса на ремонт отново или да си го оставя в шкафчето(защото ми излезна златен вече)😁

Благодаря предварително😁

Изпуснат отново и залят с вода. Занеси го на ремонт, за да ти кажат има ли смисъл или не. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...