Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Вероятно подобни питания е имало много но нищо от всичко което опотах не работи затова се зачудих дали някой с подходящи знания не би помогнал. Изгубих всички файлове след diskpart clean при преинсталация на windows. След изтриване на сатрия драйв нов на който да се инсталира на ново не можеше да се създаде. След бързо търсене и едно частично видяно клипче направих diskpart clean и номера стана. Създадох нов драйв на който инсталирах windows 10 но както се сещате бързо стана ясно че всичко на целият ssd e изтрито. Вторият драйв на който бяха всичи важни файлове просто липсваше. Създадох втори драйв в останалото празно пространство, след инсалацията го форматирах и тогава взех да търся изгубени файлове със вече някоколко data recovery програми. Резултат нулев. И така чудя се дали нещо може да се направи. Ако някой може да помогне има голямо благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, saaandooo написа:

diskpart clean

След командата clean просто забрави.
Не беше избрал диск? И са забърсани всички дискове - това ли се случи?
Поне аз след clean не съм вадил нищо от диск.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, saaandooo написа:

Ако някой може да помогне има голямо благодаря.

Има кой да помогне (евентуално), ама не за "голямо благодаря" :) , а срещу сериозно заплащане. Има фирми, които се занимават с възстановяване на информация от дискове и други устройства. Интересува ли те? Или търсиш да си пуснеш някоя програмка, да цъкнеш няколко пъти с мишката, и всичко да е оправено?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.... Просто забрави. И аз туй си мислех ама бях длъжен да питам. Бях избрал диск ми се струва ама диска беше разделен на две за операционна система и лични файлове на сухо местенце ам явно винаги има начин да се оплескат нещата. Става въпрос за малко снимки и малко записки в тексови файлове които бих искал да си върна ама чак па да търся фирма не си струва суматохата. Благодаря се пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко диска имаш в машината? Може да пробваш да възстановиш файловете, но ще ти трябва друг диск, на който да прехвърлиш евентуално намерените изтрити файлове. Вариант е да пробваш с програмите от компилацията на "сергей стрелец" или нещо от тук примерно:

https://www.techradar.com/best/best-data-recovery-software

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, saaandooo написа:

няколко програми

Аз пък с няколко програми съм успявал да върна данни от различни повредени устройства.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Аз пък с няколко програми съм успявал да върна данни от различни повредени устройства.

След diskpart clean disk?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Препоръчай накоя колега. Със пет шест досега не откриват нищо. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм лаборатория, но ако толкова трябва в близко бъдеще ще симулирам действията на питащия.

току-що, saaandooo написа:

Със пет шест досега не откриват нищо. 

Аз ползвам една-две само.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже, к'ва надувка...
ноу си полезен ша знаш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Боже, к'ва надувка...
ноу си полезен ша знаш!

Той пръв започна с подробната информация, но все още не се усеща .. а аз го бутам нежно, нежно ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човекът е на зор, не знае как да пита, какво да си казва. А ти извади кристалната топка и познай с какво е пробвал, за да не се повтаряш или да ти каже после - това съм го пробвал...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Човекът е на зор, не знае как да пита, какво да си казва. А ти извади кристалната топка и познай с какво е пробвал, за да не се повтаряш или да ти каже после - това съм го пробвал...

Отивам за топката, ако се забавя - имало е голяма опашка, много търсена стока :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей тука си иргаеме на познай какво казвам. Щом представлява интерес се пак ето какво пробвал: Recover my files, Mini Tool Patrition Wizard,  Hetman partition recovery, Stellar data recovery, Ease us data recovery.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! Ще пробвабм всичко предложено докато или ако се получи.  plamen_petrov_80 също ми предложи нещо но не съм пробвал тъй като бях зает. 

преди 22 минути, Филипов написа:

Няма да стане. Все пак е изчистено и е презаписано сума ти GB с нов Win.

Мисля че саме е изчистено и няма презаписано тъй като пярво съсдадох идентичен дял за windows какъвто беше преди това и после вторя дял според мен там където си беше и там където бяха всички файлове ама да пробвам каквото предлагат колегите се пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, saaandooo написа:

Ще пробвабм всичко предложено докато или ако се получи

Но задължително никакво писане по този диск!!!!
САМО четеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След толкоз операции всичко е приключило. Няма възстановяване на данни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Няма да стане. Все пак е изчистено и е презаписано сума ти GB с нов Win.
Пак може да стане, ама … няма кой да плати!
100% унищожаване на данни става при физическо унищожаване на носителя!
Но темата е дълга и ирелевантна.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.07.2020 г. в 18:25, RudeBoy написа:

срещу сериозно заплащане. Има фирми, които се занимават с възстановяване на информация от дискове и други устройства. Интересува ли те?

Всичката информация ли ще му възстановят или само някаква част от нея? :giggle1:

Редактирано от Бонбон с катран! (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване