Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Шеги и закачки по време на карантина

Препоръчан отговор

По идея на @FusE! :)  Опит да убием скуката заедно! 
Да миксираме с готини и забавни картинки, вицове, шеги, музика, истории ... 24/7!

image.png.d6ff16773335ab208cb13350da87524b.png Смях по време на пандемия (СНИМКИ) - Lupa BG :lol6:

Поздравче за всички бъдещи участници! :thumbelina:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Заради коронавируса полицаите вече са с нови дрегери. При засичане на над 3 промила, на тях се изписва "имунизиран".

Цитат

Cрeщaт ce двa кoрoнaвируca: - Вчeрa тaкaвa крacaвицa тръшнaх в лeглoтo!, хвaли ce първият. Втoрият тъжнo oтгoвaря: - A нa мeн нe ми върви, сaмo нa пeнcиoнeрки пoпaдaм

IMG_20200719_142807.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам вместо търкане на клавиятурите и на диваните в къщи, форумна сбирка в с.Гложене.Парти грил.Аз ще взема профешънъл барбекюто, един багажник пиене и ще отида една вечер предварително да подготвим нещата с авторката на темата.Да охладим пиенето у кладенеца, да омесим кюфтаците и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, franchesko написа:

един багажник пиене и ще отида една вечер предварително да подготвим нещата с авторката на темата.Да охладим пиенето у кладенеца, да омесим кюфтаците и т.н.

Нас за свидетели ни събираш :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FusE написа:

Без свидетили нищо не права,че много съм горял.И котка за тамазлък не давам.:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, acnekt написа:

Ето един индийски филм.

Тъкмо се загледах и той свърши! :D 

преди 24 минути, franchesko написа:

Аз предлагам вместо търкане на клавиятурите и на диваните в къщи, форумна сбирка в с.Гложене.Парти грил.Аз ще взема профешънъл барбекюто, един багажник пиене и ще отида една вечер предварително да подготвим нещата с авторката на темата.Да охладим пиенето у кладенеца, да омесим кюфтаците и т.н.

Е само една вечер по-рано ли? Няма да се справим! :D  И кой ще ми плаща глобите?
И бисквитки да донесеш! 

преди 18 минути, FusE написа:

Престъпление ли подготвя? :D 

Главен лекар извършва визитация.
- Как е пациентът с подозрение за коронавирус?
- Нормално, изолиран е в отделна стая, назначихме му специална диета.
- Каква диета?
- Храним го с бисквити.
- Но защо с бисквити?
- Ами само те минават през процепа на вратата.

1582736498-1.jpg

Снимка на Венцислав Цветанов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, VeeeSeLa написа:

И кой ще ми плаща глобите?

И бисквитки да донесеш! 

Глоби няма да има. Ние пак ще го направим с маски, само, че такива от анимационни филми, които са за маскен бал.Аз ще бъда Кумчо-Вълчо, а ти Червената Шапчица.Бисквитки задължително, с ръчно бито истинско масло.Музика задължително.Танци манци чупки в кръста поне три дена минимум.Фоеверки обезателно.Ще изписват определено нещо в небето, което ще бъде изненада и кулминацията на вечерта.Ще ги поръчам специялно от Китай, и ще има отделно човек пиротехник, който ще отговаря за цялата работа.Искам Гложене поне минимум 150 години после да говори за това парти:cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голям купонджия ще дойдеш ти! Много си ларш! Триии дни, пак приказно ще е! И добре, че нямам баба ... :D 
Само заради бисквитките се съгласявам да знаеш! Глада е по-силен от тока! :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, VeeeSeLa написа:

Голям купонджия ще дойдеш ти! Много си ларш! Триии дни, пак приказно ще е! И добре, че нямам баба ... :D 
Само заради бисквитките се съгласявам да знаеш! Глада е по-силен от тока! :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VeeeSeLa написа:

И добре, че нямам баба ... :D 

Ако имаше щеше да ме заобича, и щеше да бъде в центъра на събитието.Кат мойта баба.Една вечер я водих на дискотека.Обаче аз не вярвах , че ще дойде.По едно време гледам при охраната една изтупано бабе, барнала кока, цайсите, лепнала на гърба едно палто от норки.Пита да ли има места.Настаних я веднага на мойто сапаре, викам бабо ко ша пиеш?Тя: ми една боза. Викам абе бабо тука не е сладкарница, а дискотека.Обаче аз я знам, че обича да бара ,,стъклото,, Викам и бабо една шотланска ракия дванайсе билки ще удариш ли?Тя еми ай дай една. Викам на сервитьорката я донеси на баба ми един черен етикет.Ай наздраве, ай наздраве, на нея и хареса черния етикет.Дай втори дай трети, бабето и дойде настроението.Хвърли палтото, скочи на дансинга танци манци цяла нощ, поздрави, в шест сутринта си тръгнахме.Трябваше същия ден да ходим да пръскаме лозе, не можахме да станем, и на другия ден неможахме два дена реанимация, чак на по другия, и тогава не можахме, че счупих пръскачката и трябваше да ходя до Плевен да купувам нова пръскачка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оо корона парти :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли защо никой не иска принцеси вече?

Щото имат корони...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Оказа се, че не е чак толкова скучно да си под карантина. Обаче ми е странно защо в един пакет ориз има 8972 зърна, а в друг - 8986?

Главен лекар извършва визитация в инфекциозното отделение.- Кaк e пaциeнтът c пoдoзрeниe зa кoрoнaвируc?- Нoрмaлнo, изoлирaн e в oтдeлнa cтaя, нaзнaчихмe му cпeциaлнa диeтa.- Кaквa диeтa?- Хрaним гo само c палачинки.- Зaщo пък cамо с палачинки?- Aми caмo тe минaвaт прeз прoцeпa нa врaтaтa.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Весии е с тия съм се приготвил, незнам да ли си ги опитвала.Премиум Датски бисквити.С голяма история са.И английски чай, следобеден, като в английския дворец;)

D6F78263-8EE3-4607-8C91-436AA383374E.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване