Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,днес се преместих да живея другаде,та свързах си всичко на компютъра-мишка,клавиатура,двата монитора,колони и всичко друго.

Обаче,щом включа компютъра,към нито един от двата монитора не идва картина,показва,че няма сигнал,клавиатурата светва,но мишката не работи.

Пробвах стария компютър,той работи,но новия,не.

Искам да кажа,че компютъра го ползвах,няколко часа,преди да го изключа и всичко си беше наред.

След като се преместих,реших да го включа,за да го ползвам,но не искаше да покаже картина,както обясних по -горе

Благодаря ви предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Wuzaka 69 написа:

Здравейте,днес се преместих да живея другаде,та свързах си всичко на компютъра-мишка,клавиатура,двата монитора,колони и всичко друго.

Обаче,щом включа компютъра,към нито един от двата монитора не идва картина,показва,че няма сигнал,клавиатурата светва,но мишката не работи.

Пробвах стария компютър,той работи,но новия,не.

Искам да кажа,че компютъра го ползвах,няколко часа,преди да го изключа и всичко си беше наред.

След като се преместих,реших да го включа,за да го ползвам,но не искаше да покаже картина,както обясних по -горе

Благодаря ви предварително.

В коя видеокарта включваш монитора? Във външната или във вградената на дъното?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо странно няма, може при разнасянето нещо да се е откачило. Отвори кутията и виж всичко както трябва ли е вътре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Raze написа:

Нищо странно няма, може при разнасянето нещо да се е откачило. Отвори кутията и виж всичко както трябва ли е вътре.

Ами,уж всичко е както трябва,проверих,всичко е закачено,натиснах леко видео картата,уж да не е излязла,но каква връзка има да не тръгва мишката?

Повтарям,че на старият компютър,мишката си върви,а на този не. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишката има някаква лампичка по-която преценяваш работи ли? Явно има нещо разкачено по-захранването.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам, компютъра изобщо не изкарва картина към монитора. Защо реши, че мишката е проблема? Разкачи всичката периферия, изключи и дисковете и SSD и виж дали ще имаш картина първо. Ако имаш вградена видеокарта, пробвай и с нея дали ще изгрее нещо на монитора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Roujin Z написа:

Мишката има някаква лампичка по-която преценяваш работи ли? Явно има нещо разкачено по-захранването.

Да,мишката и клавиатурата са RGB,затова казвам,че мишката не работи.Ако не се досещаш,какво е RGB периферия,провери.

преди 7 часа, Raze написа:

До колкото разбирам, компютъра изобщо не изкарва картина към монитора. Защо реши, че мишката е проблема? Разкачи всичката периферия, изключи и дисковете и SSD и виж дали ще имаш картина първо. Ако имаш вградена видеокарта, пробвай и с нея дали ще изгрее нещо на монитора.

Да,държа да кажа,че мониторите са два,но на нито един от тях не изкарва картина,пробвах ги и по отделно,но отново не работи.Не съм казал,че мишката е проблема,а че и тя не работи от периферните части,което е странно,защото както споменах по-горе,на старият ми компютър всичко “бачка”.Пробвах и в дъното,да закача един от мониторите,но отново не се показва картина,но аз не знам,дали имам вградена видео карта,може и да нямам и затова,като включа монитора директно в дъното,да няма картина.(Подари липса на вградена видео карта.) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.07.2020 г. в 16:00, Wuzaka 69 написа:

Да,мишката и клавиатурата са RGB,затова казвам,че мишката не работи.Ако не се досещаш,какво е RGB периферия,провери.

Жестоко! :)

По този въпрос

на 20.07.2020 г. в 16:00, Wuzaka 69 написа:

но аз не знам,дали имам вградена видео карта,може и да нямам

снимай отзад!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета,компютъра тръгна,не знам какво се случи,но след днешното пускане,той тръгна.Благодаря за всички отзиви,бъдете живи и здрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от teodorama
      Продавам домейните computri.net - 100 лв и knijarnica.net - 70 лв.
    • от transcend92
      Картата е копала 4 месеца през зимния период 
      модела на картата SAPPHIRE Radeon RX 580 8GB Nitro+
      Интересува ме дали това захранване ще я захрани понеже картата е с1 х8пина + 1х6пина
      ето модела на захранването zalman 700w - zm 700-leii   
      Още не съм я закупил накарах  потребителя да ми направи тест на картата 
      той ми пусна един на Unigine Heaven 
      пуска я за 200 лева ето линк лъм клипчето  - https://wetransfer.com/downloads/ead6711d79769efcd55008b132e1179020200427121523/2e3909
    • от iletoo66
      Здравейте, от 2-3 дена вече не успявам да намаля нито пък да увелича яркостта на дисплея на лаптопа ми. Спомням си че преди това я бях увеличил за да изгледам един филм  и след това изключих лаптопа , но пък преди това забравих да върна яркостта както си беше. И от тогава  яркостта е увеличена и не мога нито да я намаля нито пък увелича. Лаптопа е ACER . Пробвах да я оправя от контрол панела , от клавишите F3 и F4 ,  Дали има решение на проблема ? Благодаря ви предварително.
      ВЕРСИЯТА НА ЛАПТОПА МИ Е ACER СЪС WINDOWS 10 ВЕРСИЯ 1809
    • от Veselin Chokoev
      Здравейте,
      ще се радвам да получа насоки за избор на монитор: 
      Настоящата компютърната конфигурация е:
      http://www.vario.bg/msi-radeon-rx-550-aero-itx-2g-oc-v809-2466r
      http://www.vario.bg/intel-pentium-g4600-bx80677g4600
      http://www.vario.bg/corsair-vengeance-lpx-dimm-8gb-cmk8gx4m1a2400c14
      http://www.vario.bg/gigabyte-ga-b250m-d3h

Компютърът го използвам за:
      - интернет, поддръжка на няколко мои сайта. 
      - филми и онлайн телевизии;
      - игри - не;
      Бюджетът - до 700 лв.
      Размер около 27" 
      Бюджетът и размерите може да варират.
      Прекарвам доста часове на компютъра, та по възможност да е нежен за очите

• от Stoyan Blagov
      Здравейте,сблъсках се със много досаден и изнервящ проблем при работата ми със моят лаптоп,а именно това,че не мога да работя с мишката като хората.
      Като отворя нов прозорец от декстопа,например “Моят компютър” и когато ми се отвори прозореца,след това като движа мишката в този прозорец не ми маркира нищо,а само движение на курсора,сменях USB слотове,но нищо не стана,проверих и за вируси,но такива не намерих!
      Най-странното е,че като натисна десен бутон на мишката тогава започва да маркира и вече може да кликна на нещо в прозореца,същото става и със тъчпада понякога,проверих всички драйвери,дори направих нова преинсталация с надеждата да се оправи проблема,но нищо не стана.
      Ако някой има идея и знае за някакви решения ще съм му много благодарен,защото всичко това ми лази по нервите
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване