Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Преместих темата в правилния раздел. И надявам се, това не е повредената картиа нали ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Преместих темата в правилния раздел. И надявам се, това не е повредената картиа нали ;)

В кой раздел да я поместа и не е повредената имам 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Green6 написа:

В кой раздел да я поместа и не е повредената имам 2

Е виж си темата къде е. То си пише. Ти я беше поставил в общи хардуерни въпроси. А аз я преместих в Биткоини и Криптовалути. Смятам, че така е по-правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

преди 8 часа, Bubbles написа:

Какво по-точно искаш да копаеш?

Аз останах с впечатление от заглавието, че ще се минира нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми искам да копая тези неща, но незнам как да ги намера видео картата е GTX 1060 3 GB

Ето например CryptoNightV7 ще ми носи профит 25USD на 24 часа

Ето снимка на Mining Stsats na gtx1060

https://ibb.co/PGnnhTP

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване