Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Как да възстановя деинсталиран OneDrive ?


Препоръчан отговор

При инсталация на Wimdows 10 деинсталирах OneDrive. Сега ми трябва. Как да го възстановя като опция на ОС ? Преди излизаше като иконка в лявата част на мениджъра до С, Д ... 

Странното е, че при първоначално търсене ТАЗИ статия не излезе. Както и да е. Намерих начин.

Цитат: "Няма начин да няма начин"

Редактирано от 2249 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, 2249 написа:

Цитат: "Няма начин да няма начин"

Глупости на търкалета. Има случаи да няма начин! Например да отвориш или да управляваш защитено съдържание. И да искаш не можеш! :no-no: Случай да няма начин. Само ти си го рекъл по някаква презумпция, че си над всичко. :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Бонбон с катран! написа:

Глупости на търкалета. Има случаи да няма начин! Например да отвориш или да управляваш защитено съдържание. И да искаш не можеш! :no-no: Случай да няма начин. Само ти си го рекъл по някаква презумпция, че си над всичко. :giggle1:

Естествено, че има начин - за всичко! Това, че ТИ не можеш ... помисли си!

преди 2 часа, 2249 написа:

При инсталация на Wimdows 10 деинсталирах OneDrive. Сега ми трябва.

Имаш предвид - вградена апликация (щото - онлайн версията, през браузър - би трябвало, да си е достъпна)?

преди 2 часа, 2249 написа:

Странното е, че при първоначално търсене ТАЗИ статия не излезе.

Когато търсиш - вай-важното е ... как търсиш!

Бих предпочел да „питам“ Поддръжка от Microsoft!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стартирай %LocalAppData%\Microsoft\OneDrive\OneDrive.exe

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, 2249 написа:

При инсталация на Wimdows 10 деинсталирах OneDrive. Сега ми трябва. Как да го възстановя като опция на ОС ? Преди излизаше като иконка в лявата част на мениджъра до С, Д ... 

Странното е, че при първоначално търсене ТАЗИ статия не излезе. Както и да е. Намерих начин.

Цитат: "Няма начин да няма начин"

Отваряш Microsoft Store (приложението), търсиш onedrive и инсталираш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, RudeBoy написа:

А какво се прави, ако изобщо нямаме OneDrive

https://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkID=2121808&clcid=0x409&culture=en-us&country=US
https://oneclient.sfx.ms/Win/Prod/19.232.1124.0009/OneDriveSetup.exe

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, capnemo написа:

Отваряш Microsoft Store (приложението), търсиш onedrive и инсталираш

Да, но и това го нямам :) . С Windows 10 LTSC съм, той не поддържа MS Store.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, RudeBoy написа:

Да, но и това го нямам :) . С Windows 10 LTSC съм, той не поддържа MS Store.

Щом имаш Enterprise версията караш администратора на фирмата ви да го инсталира (onedrive). Ако версията ти е нелегална...... ползваш гугъл и намираш https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/onedrive/download

Линк към коментара
Сподели в други сайтове



А какво се прави, ако изобщо нямаме OneDrive.exe на системния дял?...

Ми ся - ко праим???
Пп. И при мен го няма.
Да, но и това го нямам . С Windows 10 LTSC съм, той не поддържа MS Store.

Линукс също „не поддържа MS Store”, но пак си ползвам всички услуги на OneDrive и сие!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, jhoro написа:

Естествено, че има начин - за всичко! Това, че ТИ не можеш ... помисли си!

Няма какво да мисля! Криптирана защита с унищожаване на данните при грешка в кода, тоест двойно (random) криптиране - произволен код без да ти посочи какво е генерирано и кое е криптирано. Криптирани данни ще ми отвориш, кога ми цъфнат налъмите! Има и софтуер даже, чийто код се защитава с криптиране, но антивирусните дигат джангър. Този софтуер няма начин да бъде разбит както и колкото и да се мъчиш! Но на теб (на вас) е позволено да си вярваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове



Няма какво да мисля …

Щото не можеш!
Това да не са бази данни на ЦРУ (ФСБ, МИ6, Мосад …)?
И пак - нали човек ги е правил?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...