Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

проблем със спящия режим на лаптопа

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем със спящия режим на лаптопа. Когато влезе в sleep mode и искам да го събудя не се събужда. Ще се радвам ако някой ми помогне:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко повече инфо? Какъв е лаптопа - марка, точен модел, версия на windows и ти ли си я слагал или е дошъл с него? Пробва ли да ъпдейтнеш някакви драйвъри? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ицо Велев написа:

Малко повече инфо? Какъв е лаптопа - марка, точен модел, версия на windows и ти ли си я слагал или е дошъл с него? Пробва ли да ъпдейтнеш някакви драйвъри? 

значи лаптопа е hp pavilion g6. Windows 10. В сервиза ми го преинсталираха. Пробвах ама пишеше че са ми инсталирани най-новите драйвъри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, lion153 написа:

hp pavilion g6

конфигурация (процесор, видео карта, ssd/hdd) или точен номер на моделна (пише го отдолу на лаптопа, нещо от този сорт: G6-2230eu...) ?

И друго като заспи и се опиташ да го включиш екрана светва ли поне (просто да свети не да показва нещо)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Ицо Велев написа:

конфигурация (процесор, видео карта, ssd/hdd) или точен номер на моделна (пише го отдолу на лаптопа, нещо от този сорт: G6-2230eu...) ?

И друго като заспи и се опиташ да го включиш екрана светва ли поне (просто да свети не да показва нещо)?

не нито светва нито нищо. A пък процесорите са на снимката

capture-20200722-204533.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lion153 написа:

не нито светва нито нищо.

Като натиснеш бутона за включване какво става пак нищо? Предполагам, че за да го включиш го задържаш, че да рестартираш системата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ицо Велев написа:

Като натиснеш бутона за включване какво става пак нищо? Предполагам, че за да го включиш го задържаш, че да рестартираш системата.

Точно така. Нищо не става и трябва да го изключвам от копчето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми вземи ,че го изключи това заспиване и си направи и каквто искаш ти да правят бутоните /контролен панел /опции на захранването/промяна на условието за заспиване на компютъра ,също другата опция  изберете какво да правят бутоните за захранването .Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. В последните дни коментирахме в друга тема същия проблем, само че за друг лаптоп. Лично аз имах такъв проблем преди години и се оправи след ъпдейт на драйвъра на графиката. Прочети какво пише в темата и пробвай да го приложиш за теб: ъпдейтни драйвъра на графиката през AMD Radeon Software, виж за ъпдейти на други компоненти през софтуера на HP , направи проверка на системата, пробвай и със спиране на хибернацията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване