Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пренаписването на историята

Препоръчан отговор

Не спирам да се ядосвам как най - големите пренаписвачи на историята - гнусните долни САЩ, не спират да заплашват Русия, задето "пренаписвала историята"!

САЩ много удобно не споменават например, че исторически Крим е бил част от Русия, преди един неандерталец да го подари на Украйна като подарък за жена си!

Много удобно мълчат и как са подкрепяли Адолф Хитлер и как сега няма да си признаят, че са подкрепяли расизма и антисемитизма му и че самите те имат пръст в смъртта на толкова много хора! Много удобно генераторите за газ са изчезнали от концентрационните лагери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ти нали не вярваш в Санта Клаус? За к'во ги пишеш тези инфантилщини? балхирия е родена в България и това е 200%-та причина за нейния български. Имитацията й на еврейка бие на кухо от злополучния й и

Никой не е отричал в тази тема, че България е била принудена да изпрати 11 000 евреи в концлагерите. И ти злорадстваш заради това, чувствайки се мъченица, и искаш да вменяваш чувство за вина на българ

Не спирам да се ядосвам как най - големите пренаписвачи на историята - гнусните долни САЩ, не спират да заплашват Русия, задето "пренаписвала историята"! САЩ много удобно не споменават например,

Публикувани изображения

Значи, отричаш, че исторически Крим е бил част от Русия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За коя история става дума?
Щото в България се учи литература а не история.

преди 2 минути, Anne написа:

Исторически Украйна е Русия, ама да ги накараш да го разберат равносилно на това да накараш "македонците" да разберат че са българи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Всъщност, в цитираното от мен няма нищо за Крим. Как реши че отричам ? .

Мислех да добавя из а Крим, но виждам ти нищо не четеш и не се интересуваш . :) 

току-що, Bubbles написа:

За коя история става дума?
Щото в България се учи литература а не история.

Исторически Украйна е Русия, ама да ги накараш да го разберат равносилно на това да накараш "македонците" да разберат че са българи.

Сегашната РФ не е Русия. РФ е Московията , която има малко общо с истинската Русия - Украйна :)  По скоро ... много крадена история.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да се интересувам? От западните психичноболни  бълнувания ли?

А какво ще кажеш за негласната подкрепа на Запада към Адолф Хитлер!? За това, че са толерирали расизма и антисемитизма? Че имат пръст в Холокоста?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Сегашната РФ не е Русия. РФ е Московията , която има малко общо с истинската Русия - Украйна :)  По скоро ... много крадена история.

Мда има разлика наистина, но не се наемам да ровя толкова на дълбоко в историята.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажеш за негласната подкрепа на Запада към Адолф Хитлер!? За това, че са толерирали расизма и антисемитизма? Че имат пръст в Холокоста?

Какво да кажа... само леко ще ти намекна че службите на Хитлер като Гестапо са се учили от своите колеги от НКВД :) 

КАкто и че след началото на ВСВ  ешалони с продоволствие и суровини са вървели към нацисткия режим от СССР до сами нощта на нападението '41-ва.

За останалото си прави сама изводите.

Е ти "Вече" си ги определила като бълнувания .

Аз просто ти показах дали САЩ са тези които обвиняват. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие какви глупости бълнувате? Русия си е Русия! Тва, че не ви харесва Путин, си е лично ваш проблем!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за съжаление всичките брътважи и врякания за анти расизъм, онеправдани черни, евреи и т.н. малцинства постигнаха точно обратния ефект, и ся белите масово се настройват срещу тия маси, особено в САЩ където вече буквално е престъпление да просто бял и да не си поне  гей.
Аз самия който никога не съм понасял расистите се забелязвам че почвам да имам такива мисли по адрес на някои етнически групи, сметай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Какво да кажа... само леко ще ти намекна че службите на Хитлер като Гестапо са се учили от своите колеги от НКВД :) 

КАкто и че след началото на ВСВ  ешалони с продоволствие и суровини са вървели към нацисткия режим от СССР до сами нощта на нападението '41-ва.

За останалото си прави сама изводите.

Е ти "Вече" си ги определила като бълнувания .

Аз просто ти показах дали САЩ са тези които обвиняват. :) 

Откъде ги измисли тези неща?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие какви глупости бълнувате? Русия си е Русия! Тва, че не ви харесва Путин, си е лично ваш проблем!

Защо реши че не го харесваме?
Аз лично си го харесвам и му имам доверие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Ами за съжаление всичките брътважи и врякания за анти расизъм, онеправдани черни, евреи и т.н. малцинства постигнаха точно обратния ефект, и ся белите масово се настройват срещу тия маси, особено в САЩ където вече буквално е престъпление да просто бял и да не си поне  гей.
Аз самия който никога не съм понасял расистите се забелязвам че почвам да имам такива мисли по адрес на някои етнически групи, сметай.

Какъв ти е конкретно проблемът с евреите?

Чернокожите да не ги намесваме, тук нямаме тоя проблем, който имат САЩ.

Искам да обсъдим историята на Европа и европейските проблеми вследствие на ВСВ.

преди 1 минута, Bubbles написа:

Защо реши че не го харесваме?
Аз лично си го харесвам и му имам доверие.

Визирах мировците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Bubbles написа:

Исторически Украйна е Русия

Цитат

Историята на Русия започва с издигането на източните славяни като доминираща сила в Източна Европа между 3 и 8 век. За година на основаване се счита 862 г., когато варяжкият принц Рюрик започва да властва над Новгородската земя (а наследниците му овладяват Киевска Рус) и дава началото на династията на Рюриковичите, управлявали Русия през следващите 700 години. 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Русия

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Цитат

Средновековие
През 9 век Киев, плащал дотогава данък на Хазарския хаганат, е завладян от варягите Асколд и Дир, изместени малко по-късно от регента на Новгород Олег. По това време на територията на днешна Украйна живеят славянските племена поляни, древляни, северяни, уличи, тиверци и дулеби, както и етническата група рус, чийто произход е спорен. Киев се намира в земите на Рус, заобиколени от тези на поляните, и се превръща в център на държавата Киевска Рус.

Владимир I приема християнството за официална религия в Киевска Рус
През 11 век Киевска Рус е държавата с най-голяма територия в Европа. На запад тя е наричана Рутения, име, което се запазва по-късно за западните области на страната. През този период се появява наименованието Украйна, с което се означава областта Рус около градовете Киев, Чернигов и Переяслав.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Украйна

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

Какъв ти е конкретно проблемът с евреите?

Моят проблем?

Проблема е глобален драга, тези хора се завират навсякъде, влияят на всичко и всички. Я си помисли - Рокфелер, Ротшилд, Сорос, морос и т.н. какви са? Индианци?
Израел е една плюнка земя в Азия а се води Европа, защо? И имат огромно влияние по света, защо?
Аз нямам никакъв проблем с евреите, само не искам да си пъхат носовете в моите неща, нито в Европа като цяло. В исторически план Европа винаги е била център на влиание и цивилизация на света поне що се отнася до последните 2000 години, а в последния век и малко повече краварската кочина наложи опростачване на хората по света посредством медии и друг тип виртуални и културни влияния именно благодарение и по идея на тези гореспоменатите и такива като тях.

Знам че звуча като някакъв фанатик, не съм и нямам нищо против никого без оглед на пол, раса и т.н. но равнопоставеността между социалните кръгове за която тръбят всички е мит и реално не съществува.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

САЩ много удобно не споменават например, че исторически Крим е бил част от Русия

Голям праз. И България е била част от Османската империя, но това не узаконява претенциите на Турция над днешните български земи и народ.

ПП: А Крим, доколкото помня, е бил част от България първо. Не Дунавската.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Myanmar написа:

Голям праз. И България е била част от Османската империя, но това не узаконява претенциите на Турция над днешните български земи и народ.

И България е била на три морета, ама сега не е!Нещата се променят с течение на времето!За мен е важно сегашното положение, защото живея сега!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последните 100 години вероятно няма нито един учебник по история, в който всичко написано да е вярно! Поради което мразя историята и ми е все едно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, JKirilov написа:

Последните 100 години вероятно няма нито един учебник по история, в който всичко написано да е вярно! Поради което мразя историята и ми е все едно...

Какво невярно откри в учебниците преди 100 години, ми стана интересно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Myanmar написа:

чек ся, България е държава, а Украйна е област, която се отдели от Русия наскоро и създаде държава
справка линковете в предишния пост
нямам претенции на историк, така ги разбирам нещата
с голяма вероятност греша, тъй като историята я пишат "силните на деня"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всичко са виновни предателите намърдали се в КПСС, които с цел лични облаги обърнаха половин свят надолу с главата.

Единствения начин нещата в Русия да тръгнат към по-добро е да се повторят събитията от началото на миналия век и буржоазията да бъде премазана от народа. Олигарсите управляващи днешна Русия не са идейни хора и са несравними с велики революционери и лидери, като Ленин и Сталин променили света. Днешна олигархична Русия, дори най-близките ѝ народи като, Беларус, Украйна и България не я приемат. Докато по времето на Сталин нещата са били коренно различни: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Bubbles написа:

Моят проблем?

Проблема е глобален драга, тези хора се завират навсякъде, влияят на всичко и всички. Я си помисли - Рокфелер, Ротшилд, Сорос, морос и т.н. какви са? Индианци?
Израел е една плюнка земя в Азия а се води Европа, защо? И имат огромно влияние по света, защо?
Аз нямам никакъв проблем с евреите, само не искам да си пъхат носовете в моите неща, нито в Европа като цяло. В исторически план Европа винаги е била център на влиание и цивилизация на света поне що се отнася до последните 2000 години, а в последния век и малко повече краварската кочина наложи опростачване на хората по света посредством медии и друг тип виртуални и културни влияния именно благодарение и по идея на тези гореспоменатите и такива като тях.

Знам че звуча като някакъв фанатик, не съм и нямам нищо против никого без оглед на пол, раса и т.н. но равнопоставеността между социалните кръгове за която тръбят всички е мит и реално не съществува.

А защо трябва да говорим за онези, живеещи зад океана и интригите, които въртят?

Темата ми е за обикновените хора. За обикновените евреи. Те каква вина имат?

А конкретно Ротшилд, Рокфелер, Сорос и подобни не бих ги нарекла точно евреи. Много от вас не знаят, че в еврейската религия също има разклонения и секти. Тези ги подозирам, че са от онези, изповядващи Талмуда. Да ме прощават евреите, но без значение дали говорим за вавилонския или за другия талмуд,  това са едни отровни и откачени книги, точно толкова, колкото "Моята борба".

Кажи какво конкретно те притеснява в евреите. Стереотипите, с които нацистите представят евреите ли? Кажи, защото мога да ти кажа истината.

преди 19 минути, Soviet Soldier написа:

За всичко са виновни предателите намърдали се в КПСС, които с цел лични облаги обърнаха половин свят надолу с главата.

Единствения начин нещата в Русия да тръгнат към по-добро е да се повторят събитията от началото на миналия век и буржоазията да бъде премазана от народа. Олигарсите управляващи днешна Русия не са идейни хора и са несравними с велики революционери и лидери, като Ленин и Сталин променили света. Днешна олигархична Русия, дори най-близките ѝ народи като, Беларус, Украйна и България не я приемат. Докато по времето на Сталин нещата са били коренно различни: 

Аз още не разбирам как са се намърдали такива като Хрушчов в КПСС. Жалко, че не са го застреляли на фронта (доколкото знам, е служил през Втората световна).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

чек ся, България е държава, а Украйна е област, която се отдели от Русия наскоро и създаде държава

Как това променя фактът, че Украйна е била част от СССР!? И какво общо имат "силните на деня"?

преди 29 минути, Anne написа:

Жалко, че не са го застреляли на фронта (доколкото знам, е служил през Втората световна).

Жалко е, че толкова много злоба се крие в тялото ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въх каква е тази тема? Да учим Аннекализъм ли? Единствената история която се пренаписва е българската

преди 38 минути, Myanmar написа:

Жалко е, че толкова много злоба се крие в тялото ти.

Ами няма кой да й отпере един та се чуди с какво да се занимава и така психясва и за това толкова злобясала :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, petie1 написа:

Ами няма кой да й отпере един та се чуди с какво да се занимава и така психясва и за това толкова злобясала :)

Стотната ѝ тема колко долни са немците и колко велики са евреите, защото тя е преродено еврейче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване