Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пренаписването на историята

Препоръчан отговор

Да потретя - всяка страна си пренаписва историята през 10-20 години! Някои по-често. Виждайки някъде некой фейк, попренаписват и световната история...

А Украйна я оставете, много концентриран фашизъм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ти нали не вярваш в Санта Клаус? За к'во ги пишеш тези инфантилщини? балхирия е родена в България и това е 200%-та причина за нейния български. Имитацията й на еврейка бие на кухо от злополучния й и

Никой не е отричал в тази тема, че България е била принудена да изпрати 11 000 евреи в концлагерите. И ти злорадстваш заради това, чувствайки се мъченица, и искаш да вменяваш чувство за вина на българ

Не спирам да се ядосвам как най - големите пренаписвачи на историята - гнусните долни САЩ, не спират да заплашват Русия, задето "пренаписвала историята"! САЩ много удобно не споменават например,

Публикувани изображения

преди 6 минути, Anne написа:

Какви врели - некипели? Историците за доказали, че "Протоколите" са една лъжа и нищо повече. Ти иториците ли оспорваш?

Що се отнася до "глупостите" - не е зле да забележиш какви прилики има между Ейбрахам Линкълн и Джон Кенеди, шотланската кралица Мери и принцеса Даяна.

На този свят случайности няма.

А вашият любим Адолф е станал антисемит вследствие на бълнуванията на майка му, че лекуващият я еврейски лекар я е разболял.

Та викаш някой ако прилича на някоя историческа личност значи задължително е бил тази личност? Поредната ти глупост на квадрат.... Омразата към евреите не идва от някаква си смешна книга а е трупана от векове точно както си се закопала сама с примера с Хитлер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, JKirilov написа:

А Украйна я оставете, много концентриран фашизъм

Ама какви каки излизат от там. а :lol6: Кво ти пука?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, petie1 написа:

Та викаш някой ако прилича на някоя историческа личност значи задължително е бил тази личност? Поредната ти глупост на квадрат.... Омразата към евреите не идва от някаква си смешна книга а е трупана от векове точно както си се закопала сама с примера с Хитлер

Само дето омразата не е била национална политика, нито чак толкова много германци и австрийци са мразели евреите. Мразели са ги предимно тези тези две групи:

- богатите християнски семейства, предимно католически, правещи щедри дарения на църкви и манастири, изкарващи се големите моралисти, чийто морал стига дотам, че имат куп любовници и извънбрачни деца, собственици са на фабрики и фирми, презират бедните, работниците и работническите идеи

- бедните, които намират утеха в писания като "Протоколите", или антисемитски издания като "Остара", вместо да се стегнат, да си търсят работа и да гледат реалистично на живота - като вашия Адолфчо, дето отказал да бъде чиновник, въобразил си е, че е великия художник, и се е ядосал, че не са го оценили нито в академията, нито обикновените хора.

А, да не забравим и католическите отчета, дето не спират да въртят плочата с виновните евреи, заради които Христос бил разпнат на кръста. И които удобно пропускат, че това си е било предсказано да се случи, така или иначе. Не знам какво пише в католическата библия, не ме и интересува.

Повсеместната омраза започва от създаването на DAP и приключва с края на ВСВ. Или не съвсем.

Поляците нещо много удобно си мълчат за събитията от Келце.............. Станали, вследствие на неверни злобни слухове, че завърналите се евреи са отвличали християнчета, за да пият от кръвта им.

Впрочем, научно е доказано, че пиенето на кръв е опасно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

Само дето омразата не е била национална политика, нито чак толкова много германци и австрийци са мразели евреите. Мразели са ги предимно тези тези две групи:

- богатите християнски семейства, предимно католически, правещи щедри дарения на църкви и манастири, изкарващи се големите моралисти, чийто морал стига дотам, че имат куп любовници и извънбрачни деца, собственици са на фабрики и фирми, презират бедните, работниците и работническите идеи

- бедните, които намират утеха в писания като "Протоколите", или антисемитски издания като "Остара", вместо да се стегнат, да си търсят работа и да гледат реалистично на живота - като вашия Адолфчо, дето отказал да бъде чиновник, въобразил си е, че е великия художник, и се е ядосал, че не са го оценили нито в академията, нито обикновените хора.

А, да не забравим и католическите отчета, дето не спират да въртят плочата с виновните евреи, заради които Христос бил разпнат на кръста. и които удобно пропускат, че това си е било предсказано да се случи, така или иначе. Не знам какво пише в католическата библия, не ме и интересува.

Повсеместната омраза започва от създаването на DAP и приключва с края на ВСВ. Или не съвсем.

Поляците нещо много удобно си мълчат за събитията от Келце.............. Станали, вледствие на неверни злобни слухове, че завърналите се евреи са отвличали християнчета, за да пият от кръвта им.

Впрочем, научно е доказано, че пиенето на кръв е опасно.

Не е чуваш историята и това се вижда, пак ти казвам омразата към евреите я има от векове и не идва от една смешна книга, например ти преди два три месеца обяви Патриарха на българската литература Вазов за антисемит щото бил писал по някаква легенда "Жидов гроб" (ей ако ми беше пред очите колко шута щеше да отнесеш за обида към Вазов)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, petie1 написа:

Не е чуваш историята и това се вижда, пак ти казвам омразата към евреите я има от векове и не идва от една смешна книга, например ти преди два три месеца обяви Патриарха на българската литература Вазов за антисемит щото бил писал по някаква легенда "Жидов гроб" (ей ако ми беше пред очите колко шута щеше да отнесеш за обида към Вазов)

А по какви причини хората да мразят евреите, ако не измислените истории за деца, принасяни в жертва, за гърбавоносите богати евреи, които ограбвали обикновените хора?

Това, че през средновековието германците решили да си имат вземане - даване с еврейските търговци и лихвари, а после изведнъж се обърнали срещу тях и почнали да пускат неверни слухове за тях............Ами,  така да се каже, германците сами са си виновни. Не вярвам да са били агънца невинни и да не са знаели, че при търговията и лихварството винаги има риск да те измамят и ограбят, а и това не го правят само евреи............. Горките онеправдани германци, ще кажеш, че са расли в саксия, ангелчета небесни херувимчета........... Истината е, че много добре са си знаели и рисковете, и всичко. Просто като им останали неудобни евреите, пуснали грозни слухове за тях, организирали погроми и ги затворили по гетата. За средновековието говоря.

На германците все им се привиждат конспирации срещу тях. Нация, дето става германска едва през 1878, много самочувствие има, много нещо. При положение, че в древността територията дори не е имала име, а германските племена често се дракали помежду си и много късно приели християнството.........

Да напомня ли приказката с кого на немски език си е хортувал Карл Велики?:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Що се отнася до "глупостите" - не е зле да забележиш какви прилики има между Ейбрахам Линкълн и Джон Кенеди, шотланската кралица Мери и принцеса Даяна.

На този свят случайности няма.

Няма я. Евреите са завзели даже и английския престол. Ей го малкия принц Джордж , който един ден ще бъде поредния английски монарх е чиста проба еврейче. Мама Кейт, която един ден ще бъде кралица на Обединеното кралство е еврейка по произход. От фамилията на нейната майка  Голдсмит. За другите евреи с немски и шотландски корени няма да говорим. :lol6:

---------------------------

Някой да вземе да ми каже Гудериан и Багратион дали са футболисти на арменския "Арарат" или са били двама   маршали, командвали смъртно  враждуващи една срещу друга армии.

Отговора да бъде без генетичния недостатък характерен за словесните дрис-качи, които имат изострен спомен за детайли от събития на които никога не са присъствали по причина,че не са били родени. Същите да не си водят дневници подобно на префърцунената принцеса Дияна, която описваше подробно какво се случва в дните в които е имала среща с леля си. Такива паметни събития не интересуват никого. Нито пък някой евреин  ще си го премести в другия крачол защото някой някъде си го мразел. .

------------------------------

пп.... и да допълня. Вазов е антисемит. Освен това е плагиат.Който иска да вкарва шутове за тези констатации  да иде да  натупа Славейков. Той  и още една група от българската интелигенция твърди това. Този въпрос е разискван неведнъж тук.

Аман от смешковци в тоя форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Валкирия, какви глупости бълнуваш? Моминската фамилия на херцогинята на Кеймбирдж е Мидълтън, християни са,  англикани протестанти са.

Гудериан е германски маршал, за Багратион не знам какъв му е бил постът, но е руснак.

Евреи ви се привиждат навсякъде................Това само говори колко сте зле с психиката.

Евреите нали уж бяха грозни, гърбавоноси, и с вид на престъпници?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Anne написа:

Валкирия, какви глупости бълнуваш? Моминската фамилия на херцогинята на Кеймбирдж е Мидълтън, християни са,  англикани протестанти са.

Гудериан е германски маршал, за Багратион не знам какъв му е бил постът, но е руснак.

Евреи ви се привиждат навсякъде................Това само говори колко сте зле с психиката.

Бейби, за толкова време в тоя форум не се научи  на едно важно нещо-евреин е този, чиято майка е еврейка. Остави тати Мидълтън. Мама Голдсмит е важна. Мама Кейт къщо.

Играеш го сама юнакиня на коня, но наистина си страшно объркана откъм понятия . За твое оправдание ще кажем ,че Историята също има сериозни проблеми с паметта си. Другото в твоя полза е,че опонентите ти са на същото ниво . За митичните бабаити готови да вкарват шутове да не говорим. То и кокошките са горди  от това,че са роднини на динозаврите. Лошата памет за цифри, незнание за  събития, слабо и посредствено познаване на историята, географията, религията са като вроден дефект, нещо като грозна бенка или заешка устна, които загрозяват общата визуална картина. За водене на диалог да забравим.

-------------------------------------

И не искам да ми се обиждаш, но често си мисля,че зад твоя профил е някой който бълва теми на конвейр за да подържа броя на постовете и създава рейтинг на  форума за посещаемост и участие.С две думи всичко за рекламата и в името на рекламата.:wub:

-----------------

пп Иронията  за двамата маршали не разбра, но пък ти си в будна кома за толкова много неща,че и това ти е простено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говориш пълни глупости. Профилът ми си е истински. Просто идеята на темата ми е веднъж завинаги да бъдат разбити митовете и легендите около евреите, както и да се поддържа истинската историческа памет.

Фамилията на майка и няма значение, хората прекалено много отдават значения на имената, това също е мит. Глупост е да се смята, че всеки, който има фамилия като Голдсмит, Франк, или подобни, са евреи. Немалко християни също имат такива фамилни имена.

Колкото до бенките, твоето е чиста обида, тъй като аз имам точно голяма бенка на дясната си буза и нямам никакъв проблем с нея, като малка баба ми ми е казвала, че бенките са на късмет.

След като ти е такова отношението към евреите, какво прави израелското знаме в профила ти? Ами ника ти - Валкирия? Ти сериозно ли вярваш във валкириите?

И ние си имаме легенди и митове, но не сме чак толкова малоумни, че да вярваме в тях.

Моето лично име не е българско даже, а е гръцко, руско и френско. Това прави ли ме по - малко българка?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Anne написа:

Освен това имат ципа между пръстите, рептилски пера и имат допълнителен прешлен. Очите им са зелени, пъстри или сини. Моите са два миксирани  от тези три цвята.Тоест аз съм една идея по грозна. В днешно време има изменение на европейските модни тенденции и дежурството за по гадни от евреите пое турския етнос. А слава на Адонай , циганите трайно си остават като резервна суровина за сапун. Яжте боб с пръжки и спете спокойно.

---------------------------

Въпросче с неповишена трудност за да придадем малко елегантност на първобитния ви анисемитизъм- Защо евреите не обичат и не понасят даже спомена за генерал Дьо Гол ?   Гол е фамилията, да не  се оплетете  в широтата на необятните си знания,че говоря за гол човек

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм антисемит, но нали някои вярват в лошите евреи,  та рекох да попитам още ли има идиоти, които вярват на еврейските стереотипи, представени от нацистите? Защото си говорим за техните лъжи и стереотипи, нали.

Всеки българин знае кой е Шарл дьо Гол - френският генерал, обединил французите да се борят срещу германския окупатор.

Сериозно, евреите го мразят? Даже не съм чула такова нещо.🥺

А това за рептилите е такава простотия............жалко, че има хора, които още се връзват.

За съжаление, много хора като чуят евреин, си представят ето това:

Juden4b.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anne написа:

Говориш пълни глупости. Профилът ми си е истински. Просто идеята на темата ми е веднъж завинаги да бъдат разбити митовете и легендите около евреите, както и да се поддържа истинската историческа памет.

Фамилията на майка и няма значение, хората прекалено много отдават значения на имената, това също е мит. Глупост е да се смята, че всеки, който има фамилия като Голдсмит, Франк, или подобни, са евреи. Немалко християни също имат такива фамилни имена.

Колкото до бенките, твоето е чиста обида, тъй като аз имам точно голяма бенка на дясната си буза и нямам никакъв проблем с нея, като малка баба ми ми е казвала, че бенките са на късмет.

След като ти е такова отношението към евреите, какво прави израелското знаме в профила ти? Ами ника ти - Валкирия? Ти сериозно ли вярваш във валкириите?

И ние си имаме легенди и митове, но не сме чак толкова малоумни, че да вярваме в тях.

Моето лично име не е българско даже, а е гръцко, руско и френско. Това прави ли ме по - малко българка?

значиии има един дето редовно го цитират в бисерите, направо ей сега ще изникне и ще ти разкаже своя версия по въпроса. Вдъхновението и фантазията не винаги гарантират високо качество на писанията но пък както е казано за влака и пътниците и в случая подобните се намират.

-----------------------

Анне имах малко свободно време, "поприказвахме", но да не мислиш, че ми е навик да се мотая из пустинята;)И това няма да разбереш ама хайде. Понякога съм и добра:lol6: 

преди 5 минути, Anne написа:

Всеки българин знае кой е Шарл дьо Гол - френският генерал, обединил французите да се борят срещу германския окупатор.

Сериозно, евреите го мразят? Даже не съм чула такова нещо.🥺

Да. Дьо Гол не е харесван от исраелтяните. Има си причина и то сериозна.Нека да видим как ще се произнесат апологетите в темата. За домашно. :wub:

------------------

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам хората, на които им се привиждат евреи навсякъде. Това са откровени параноици.

Също не ги разбирам възхваляващите Германия, нацизма и Адолф Хитлер.

Германия докара сега Европа на ръба на нова катастрофа с мигрантските си истории, и светът малоумно и ръкопляска..............

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Anne написа:

За съжаление, много хора като чуят евреин, си представят ето това:

Juden4b.jpg

Аз имам вродена скромност и освен красотата си не мога да споделя нищо повече .:shy11:От кораба не се вижда цветът на очите ми, но определено ми казват, че като ги видят потъват в тях.

godzilla-art-20160820-790x481.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

Аз имам вродена скромност и освен красотата си не мога да споделя нищо повече .:shy11:От кораба не се вижда цветът на очите ми, но определено ми казват, че като ги видят потъват в тях.

godzilla-art-20160820-790x481.jpg

🥺 Какво искаше да кажеш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, JKirilov написа:

А Украйна я оставете, много концентриран фашизъм.

Ако някъде по света има държава следваща признаците и принципите на фашизма, това е РФ.

Наскоро и конституцията новофюрера джудже промени според "Размера" си :) 

https://ru.krymr.com/a/25327070.html

https://judeomasson.livejournal.com/36824.html

17898_original.png

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Anne написа:

Колкото до спомените, явно сте забравили, че и вие като малки  сте имали спомени от предишен живот.

Филма беше предположение.
Колкото до спомените - Има поне още дузина момичета които разправят че са били тази Ан/Ане или както там се произнася правилно името й, разправят неща от деня в който са я застреляли и т.н.
Иначе има хора които имат частични спомени но това като за начало е огромна рядкост и освен това тези спомени  в над 98% от случаите изчезват още в първите месеци след раждането, също има много хора които страдат от един синдром който ги кара да си мислят разни неща като теб.
Хубаво е да поговориш със специалист за тези неща. И преди да се засегнеш решила че те наричам луда, не това е което искам да кажа, нещо повече, в България имах не малко познати и един добър приятел с психични проблеми, това не е смешно, ставал съм свидетел на сцени които не са за разправяне, покрай този мой приятел се превърнах в половин психиатър понеже все мен търсеха като имаше проблеми. Мисълта ми е, че имаш нужда от помощ, от човек на който да имаш доверие и с който да можеш да разговаряш свободно. Ако помня правилно, майка ти не ти вярва особено и не се разбирате много добре, това също е много е показателно. Послушай ме, поговори със специалист, ако майка ти не иска да ти съдейства, можеш да помолиш приятел да ти помогне да се видиш с някой, но го направи докато си още млада, оставиш ли така нещата ще се превърнеш в откачената дърта кукувица на квартала(гадно звучи знам, но и такива хора познавам в България).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето Ане не е била застреляна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе на никой не му пука за тая, важното че не е я чуваш историятаслед  като и Валкрия те направи на салата

Аайде обясни това https://valtcheva.com/index.php/history/72-72

50 години преди нацистите, ама иначе за теб омразата към евреите започва с нацистите... Тя е от векове не е започнала от 1933 и ще продължи много след като ние се превърнем в прах, може би до края на света :)

Ааа японската Годзила е добра а американската зла

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм казала, че започва от 1933, нито Валкирия ме е направила на салата. Въпроса е, че от 1933 антисемитизмът става държавна политика, узаконен е, и се започва с един отвратителен терор срещу евреите, и не само, също и срещу хората с увреждания. Точно тези с десните убеждения подкрепят пламенно нацистите, точно от богатия запад идват идеите за евгениката. Не ми се извъртайте, нацистите не са успели да вземат  властта без чужда помощ, конкретно помощта на десните.

И спрете да обвързвате евреите с Комунизма/социализма, защото нямат абсолютно нищо общо!

Болните ви фантазии за Катрин Кеймбриждка и родословието и говорят чудесно колко сте сте нестабилни психически!

И не ми изкарвай "Берген - Белзен" почивна станция едва ли не! И не, не чак всички хора са починали от болести или глад.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ще ти кажа : Щом като цял свят не ги понася без оглед на националност и религия, значи проблема определено си е при тях.
Горе съм ти дал пример, дадох ти и съвет, ако искаш го послушай живота си е твой, аз само споделих опит.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Anne написа:

нито Валкирия ме е направила на салата

Не съм присъствал, ама имайки предвид твоите епизодични, откъслечни, манипулирани и ограничени познания, никакъв друг изход не би имала комуникацията помежду ви.

преди 17 часа, Anne написа:

не е зле да забележиш какви прилики има между Ейбрахам Линкълн и Джон Кенеди, шотланската кралица Мери и принцеса Даяна.

И Пинко розовата пантера, Чарли Чаплин и Мики Маус и Рурка също.

преди 17 часа, petie1 написа:

... А това за спомените ти са поредните глупости, е нищо де таман да ни веселиш

Оф, да ви имам стандартите за забавна индустрия...

преди 17 часа, JKirilov написа:

Да потретя - всяка страна си пренаписва историята през 10-20 години!

Никой не ти е искал и първия път да казваш нещо. Беше ти отправен въпрос, ама изглежда е по-лесно да твърдиш общи приказки, вместо да посочиш и един аргумент в тяхна подкрепа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

...

Tебе пак са те посетили сестрите! И пак заръфа проблясъците за евреите. Нали ти казах - идея си нямаш колко гнили са. На ти поредни четири примера бонус.

Джордж Шорош, по-известен като Сорос и станал нарицателно човече с соросоидните си идеи. Този унгарски жид е класически пример за ястреб-антисемит. Да, да, евреин, ненавиждащ евреите и най-вече Израел и ционизма. Открито критикува AIPAC (проеврейското лоби в САЩ). Поддържа хамас/хизбала. Поддържа резолюциите в ООН срещу Израел и т.н. Скача като ожилен на въпроса за произхода си.

Бениамин Нетаняху - по прякор фокусника. В момента срещу него са заведени 4-ри дела за корупция. Най-голямото е къде са 700 000 000 евро отстъпка от цената на последната подводница? Отговорът му е, че идея си няма, но пък е наел адвокат за 10млн долара. Какво фиаско на политическа кариера, когато повече от седмица под прозорците му течат митинги на гладните с плакати: "Крадец!", "Мошенник!". Докара Израел до колапс, като проведе три поредни избори. В един момент изборът в урните бе Нетаняху срещу Нетаняху и естествено победи всички политически конкуренти, а накрая и себе си. От този момент го нарекоха фокусника. Дългогодишното му управление опоска Израел. Образование на 68 място,медицината падна от 18 на 36 място, 65кв м апартамент закова цена на 440 000$ в град като Берковица, официално 1.5млн безработни и рязък приръст на "пингвини".

Бар Рафаели - измислена топ-красавица. Но, ахтунг! В Израел има финансова полиция, която е с неограничена власт. След като си гражданин на Израел плащаш като поп данък доходи и един праз къде си ги заработил. Една от задачите на полицията е да издирва влогове зад граница. Рафаели от години не живее в Израел, за какво и е, да се кипри с парцали в третия свят и никой да не плаща, но сгрешила като навестила роднини. Веднага й затвориха границата и "съда на справедливостта" (брей какво название) я осъди на 16месеца, да мете улиците и 700 000$ глоба, а майка й (Ципи Рафаели) на 9 месеца затвор и същата парична сума. Тези пари тя ги е заработила в САЩ и там е платила данъци, но "забравила" да ги обяви в Израел и на ти булка Спасов ден. Същата история чака и Гал Гадот (ама че име ако го преведеш).

Елиезер Берланд е известен равин и нищо еврейско не му е чуждо. Засякоха го в поредно мошеничество и бизнеса му секна. Обикалял болниците и търсел предимно в кома, след което предлагал оферта на родните, че срещу скромни 20 000 шекела (10 000лв), ще възкреси болния. Но чудо не станало и след третата смърт. Парите обаче не връщал - гаранция Франция. Същата финансова полиция му направили капан и го вкараха в затвора, а още му лепнаха към присъдата за сексуални мераци от преди години. Секс и сребро с две думи да го опишеш. Този примат идея си няма колко е 2+2. Той цял живот е дъвчил две книги: тора и талмуд, всичко останало за него е безсмислено, да се чете.

Форумната кашерна тьотка наистина те сдъвчи за благодарност, че се застъпваш за жидовете. Но при нея нещата са прозрачни с диагноза сексуален нарцис. Жид не е обидна дума, така звучи евреи на полски. 'Що не я контрираш, като толкова се секне срещу българщината, как така баба й е оцеляла. Питай я като пресича границите на камиларите пак ли така се тупа в гърдите с гръмки викове: Жид! Жид! А вие сте цървули!

И така, времето е като водата. Ще изглади острия камък и един ден ще ти светне, защо художника им спретна спа-курорти и здравословно ги сурвакаше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Bubbles написа:

Пак ще ти кажа : Щом като цял свят не ги понася без оглед на националност и религия, значи проблема определено си е при тях.
Горе съм ти дал пример, дадох ти и съвет, ако искаш го послушай живота си е твой, аз само споделих опит.

Какъв опит? Общувал ли си с евреи? Нямам предвид богати, а с обикновени евреи, обикновени хора като теб и мен? Знаеш ли какво им е ежедневието, какви са им проблемите? Общувал ли си с българските евреи изобщо?

Не коментираме света, коментираме конкретно опита ти, нали каза, че имаш такъв?

преди 21 минути, Profruit написа:

Tебе пак са те посетили сестрите! И пак заръфа проблясъците за евреите. Нали ти казах - идея си нямаш колко гнили са. На ти поредни четири примера бонус.

Джордж Шорош, по-известен като Сорос и станал нарицателно човече с соросоидните си идеи. Този унгарски жид е класически пример за ястреб-антисемит. Да, да, евреин, ненавиждащ евреите и най-вече Израел и ционизма. Открито критикува AIPAC (проеврейското лоби в САЩ). Поддържа хамас/хизбала. Поддържа резолюциите в ООН срещу Израел и т.н. Скача като ожилен на въпроса за произхода си.

Бениамин Нетаняху - по прякор фокусника. В момента срещу него са заведени 4-ри дела за корупция. Най-голямото е къде са 700 000 000 евро отстъпка от цената на последната подводница? Отговорът му е, че идея си няма, но пък е наел адвокат за 10млн долара. Какво фиаско на политическа кариера, когато повече от седмица под прозорците му течат митинги на гладните с плакати: "Крадец!", "Мошенник!". Докара Израел до колапс, като проведе три поредни избори. В един момент изборът в урните бе Нетаняху срещу Нетаняху и естествено победи всички политически конкуренти, а накрая и себе си. От този момент го нарекоха фокусника. Дългогодишното му управление опоска Израел. Образование на 68 място,медицината падна от 18 на 36 място, 65кв м апартамент закова цена на 440 000$ в град като Берковица, официално 1.5млн безработни и рязък приръст на "пингвини".

Бар Рафаели - измислена топ-красавица. Но, ахтунг! В Израел има финансова полиция, която е с неограничена власт. След като си гражданин на Израел плащаш като поп данък доходи и един праз къде си ги заработил. Една от задачите на полицията е да издирва влогове зад граница. Рафаели от години не живее в Израел, за какво и е, да се кипри с парцали в третия свят и никой да не плаща, но сгрешила като навестила роднини. Веднага й затвориха границата и "съда на справедливостта" (брей какво название) я осъди на 16месеца, да мете улиците и 700 000$ глоба, а майка й (Ципи Рафаели) на 9 месеца затвор и същата парична сума. Тези пари тя ги е заработила в САЩ и там е платила данъци, но "забравила" да ги обяви в Израел и на ти булка Спасов ден. Същата история чака и Гал Гадот (ама че име ако го преведеш).

Елиезер Берланд е известен равин и нищо еврейско не му е чуждо. Засякоха го в поредно мошеничество и бизнеса му секна. Обикалял болниците и търсел предимно в кома, след което предлагал оферта на родните, че срещу скромни 20 000 шекела (10 000лв), ще възкреси болния. Но чудо не станало и след третата смърт. Парите обаче не връщал - гаранция Франция. Същата финансова полиция му направили капан и го вкараха в затвора, а още му лепнаха към присъдата за сексуални мераци от преди години. Секс и сребро с две думи да го опишеш. Този примат идея си няма колко е 2+2. Той цял живот е дъвчил две книги: тора и талмуд, всичко останало за него е безсмислено, да се чете.

Форумната кашерна тьотка наистина те сдъвчи за благодарност, че се застъпваш за жидовете. Но при нея нещата са прозрачни с диагноза сексуален нарцис. Жид не е обидна дума, така звучи евреи на полски. 'Що не я контрираш, като толкова се секне срещу българщината, как така баба й е оцеляла. Питай я като пресича границите на камиларите пак ли така се тупа в гърдите с гръмки викове: Жид! Жид! А вие сте цървули!

И така, времето е като водата. Ще изглади острия камък и един ден ще ти светне, защо художника им спретна спа-курорти и здравословно ги сурвакаше.

ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ТЕМАТА КАЗАХ, ЧЕ ТЯ НЕ Е ЗА ТЕЗИ, БОГАТИТЕ ЕВРЕИ! ТЕМАТА Е ЗА ОБИКНОВЕНИТЕ ЕВРЕИ!

И за твое сведение не съм фенка на Джорд Сорос, и аз съм против него! Не съм фенка и на Нетаняху. а проблемите в Израел знам. Ами............. да си сърбат надробеното.............гласували за Нетаняху...........кой им е казал, че политическите избори са като конкурс за красота или музикални награди? Тук не става дума за любимци.

Колкото до това, как е оцеляла бабата на Валкирия - не мислиш ли, че си мега нагъл? Да вменяваш вина на жената, че е оцеляла? И във филмите го казаха - след войната имало намеци (без доказателства), че оцелелите евреи са направили едва ли не нещо мръсно, за да оцелеят. Не, не са, просто са извадили късмет. Да, просто звучи, но това е истината. Който е имал силен и здрав организъм, силна психика и воля за живот, той е оцелял. И обстоятелствата зависят, разбира се. Например в какъв лагер ще попаднеш, какъв е комендантът, какви са условията,  климатът, мястото...........

Длъжен си да се извиниш на Валкирия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване