Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не знам откъде да започна.. Преди 5 години се запознах с приятелката ми, а преди 4 заживяхме заедно. Всичко изглеждаше супер. Аз бях щастлив и тя беше щастлива. Преди 2 години обаче започнах да усещам, че не изпитва голямо желание да бъда с нея. Половият контакт намаля драстично, не исках да правя кой знае какво за нашата връзка. Тя започна да ме дразни с действия, мнения, изказвания. Започнахме да се караме постоянно, случвало се и да се бием общо взето, като трябва да поясня, че нито веднъж не съм я докоснал или обидил.. Дразнят ме действията й спрямо мене. Смея да кажа сега, че любовта ни някак си си отиде. Преди няколко месеца започна да мисли за брак, пращаше ми какво ли не.. Пръстени, места за сватба, и разни такива с извинение към дамите тука, глупости. Преди месец се преместих в друг град, за да започна работа, а тя не дойде с мене, за мое щастие, колкото и гадно да звучи. Скоро отидох при нея с едничка цел, да приключа всичко.. Тя се беше напила малко, и приемаш нещата много навътре, знам го, защото знам как би реагирал, ако не беше пила.. Не знам какво стана, нещата се обърнаха така, че аз все още съм с нея...

По-късно съвсем случайно се срещнах с едно момиче, в което се влюбих и дори заобичах. Тя го знае, аз й признах. С нея някак се чувствам спокоен, а не изнервен, стресиран, както с приятелката ми. Не съм изпитвал това чувство и то толкова бързо след като се запознах с нея.. Проблемът ми е следния: Аз съм страхливец, тъпанар, може и буклук, който не знае и не може да поеме отговорността да седне и да й каже всичко и то в очите, а не от разстояние.. 
А колкото до момичето, което харесвам.. Мисля, че и тя ме харесва, проблемът, обаче е че не знае , че имам приятелка, което ме притеснява също. Не знам какво да правя, не искам да нараня нито един, но ще се наложи да го направя и съм взел решението да скъсам с приятелката ми. Пишейки това се чувствам като нещастник, който няма срам от това да казва, че трябва да избере кой да нарани...Не знам какво да правя, чувствам се объркан и знам, че съм изпуснал всичко от контрол.. Трябва ми съвет, кое е правилното нещо и как да постъпя..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, d3n1l написа:

Започнахме да се караме постоянно, случвало се и да се бием общо взето, като трябва да поясня, че нито веднъж не съм я докоснал или обидил.. Дразнят ме действията й спрямо мене. Смея да кажа сега, че любовта ни някак си си отиде.

Така правят жените,след като се омъжат.Тогава чак си показват същността.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е много просто: любовта е химичен процес, който протича в главата. Като мине тая химия, на теб ти става вече безинтересно. Нормално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, d3n1l написа:

случвало се и да се бием общо взето, като трябва да поясня, че нито веднъж не съм я докоснал

В такъв случай не сте се били, ами те е била.

Аз бях щастлив и тя беше щастлива. Преди 2 години обаче започнах да усещам, че не изпитва голямо желание да бъда с нея.

...
По-късно съвсем случайно се срещнах с едно момиче, в което се влюбих и дори заобичах. Тя го знае, аз й признах. С нея някак се чувствам спокоен, а не изнервен, стресиран, както с приятелката ми.

И с новата ще се получи, всяка връзка има срок на годност. Когато прекараш достатъчно време с новата, тя вече не е нова. По-просто не мога да го кажа.

и съм взел решението да скъсам с приятелката ми...Не знам какво да правя

Последно?

Трябва ми съвет, кое е правилното нещо и как да постъпя.

Никога не искай от други хора да ти кажат какво теб ще те накара да бъдеш щастлив.

Все пак ще ти дам съвет: каквото и да избереш, след 20 години ще съжаляваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Myanmar написа:

И с новата ще се получи, всяка връзка има срок на годност. Когато прекараш достатъчно време с новата, тя вече не е нова. По-просто не мога да го кажа.

ТОВА!

преди 7 часа, d3n1l написа:

чувствам се объркан и знам, че съм изпуснал всичко от контрол.

Може да си объркан, реално вече си направил решението че не искаш да си с приятелката си, просто обърни решението в действие като и кажеш, че не искаш да сте заедно.

преди 7 часа, d3n1l написа:

Мисля, че и тя ме харесва, проблемът, обаче е че не знае , че имам приятелка, което ме притеснява също.

И по-добре да не знае, със сигурност няма да излезе нищо хубаво като разбере че си имал приятелка и в същото време и се обясняваш в любов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жените винаги са били безскрупулни в "любовта" , зарязвай старата пияндура и отивай да признаваш любовта на новата , много е възможно и да няма нищо против за това че си имаш приятелка днешното поколение е полигамно от ранна възраст.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.07.2020 г. в 12:26, Myanmar написа:

всяка връзка има срок на годност.

Абе не е баш така, има си хора които са заедно 50+ години и си се обичат. Ся никой не казва че не са имали проблеми по между си, но все пак са ги излгадили и дето се вика любовта е надделяла, та в този ред на мисли ако откриеш правилния човек срока на годност отпада.
Всъщност в повечето случаи хората бъркат любовта със страстта и желанието за секс - Пийнеш две-три, мернеш някоя кифла и тя пийнала, потанцувате, аху иху, замъкнеп я я у вас я у некой хотел/авер, туй-онуй и вече мислиш че си влюбен и си готов да й свалиш и звездите, особено ако не си някой мачо популярен сред женското съсловие, и... ...след два месеца като вече сте се наситили един на друг и страстта и сексуалното влечение вече са пъти по слаби, не ви остава нищо друго освен да си мърморите. Кофти ако междувременно сте направили някоя глупост като брак и/или дете, особено второто най ще го отнесе.
100 пъти съм го гледал тоя филм покрай приятелите ми.

А автора на тема сигурно е някой 20 годишен пикльо(да ме извинява за твърдата дума) който още не знае какво точно иска, бил с тая па обича оная...
Слуши ся авторе : Хващаш я тая новата за ушите и сядате да си поговорите, казваш й всичко от до, обясняваш максимално подробно ситуацията с другата и че искаш така или иначе да я разкараш, в резултат ако новата има нещо към теб и по-важното ако държи на теб(макар че явно е рано за това второто) ще прояви разбиране, даже ако е от оня по хард тип жени, тя ще скъса другата(виждал съм го и това) хихи, ако пък не, ами явно не е твоята Дуулсинея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Bubbles написа:

има си хора които са заедно 50+ години и си се обичат

Ще ти обясня защо има и такива.

Хората се променят. Това, което си сега не ти е акъла, на който си бил преди 10 години, нито ще ти е акъла, на който ще бъдеш след 10 години. А преди 10 години не ти е бил акъла като на преди 20 години и т.н. Това означава, че е въпрос на време човека, с който си се чифтосал, да не е този, с който се е чифтосал, а пък той да гледа на теб по същия начин. Има ли възможност новия човек също да ви харесва? Има!

Е, те така, е възможна вечната любов, но нека не забравяме, че повече от половината обрекли се "докато смъртта ни раздели" се развеждат преди това, даже по няколко пъти.

Затова и старите хора не говорят за любов, а за уважение и другаруване. Защото между тях любовта, която са имали, е умряла с умовете и телата, които са изгубили.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И нека да се знае - кучето се привързва към господаря си , а котката към мястото ! (който разбрал - разбрал...) :nono:

Успех в решаването на задачата ! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване