Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

FPS drop in gaming

dakata00ss
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам следния проблем: значителен fps drop по време на игри. Настолния компютър, който имам, е сглобен от мен и всяка част е чисто нова. Видеокартата е достатъчно добра дори за игрите, които вървят на 200+ fps(по-тежки на 100+ fps), но пак има fps drop. Опитах ръчно да променя оборотите на вентилаторите на видеокартата(сложих ги и на 100% даже), но за момент вентилаторите спрат(fps drop) и пак почнат да въртят. Носих го 2 пъти на сервиз и никаква промяна, може би по-малко загрява, но пак има fps drop. Има само 1 допълнителен вентилатор за кутията, ще сложа още, но не мисля, че и 6 да са температурата ще падне много, а и ако е от видеокартата едва ли ще се оправи. Може да греша, ако имате опит и идеи ще съм благодарен. Пишете също и да дам допълнителна информация - за видеокарта, процесор и т.н., ако е необходимо. Също така, ако може да ми препоръчате добри сервизи в София, Благоевград и Кюстендил!

Редактирано от Sydie
Заключена дублирана тема. (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...