Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнение за агенция, за недвижими имоти

Препоръчан отговор

Здравейте, скоро ще се местим в Пловдив и ми трябва мнение за някоя добра агенция, за недвижими имоти. В момента гледам оферти които ме устройват на агенция Mea real estate. Преди също съм бил на квартира, но не беше чрез агенция и не знам как седят нещата с агенциите. Ако някой може да сподели мнение ще съм благодарен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ти е агенция, ти в ръкавици ли си,обяви ли  не можеш да намираш и разглеждаш?
Намери си имот който се продава, огледай си го, имай на предвид че ако е от брокер той ше се пробва да вземе и от теб пари въпреки че представлява другата страна, а няма право.
Най добре търси направо от собственик, в България пазар с на имоти с брокер е живо садо-мазо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Bubbles написа:

Защо ти е агенция, ти в ръкавици ли си,обяви ли  не можеш да намираш и разглеждаш?
Намери си имот който се продава, огледай си го, имай на предвид че ако е от брокер той ше се пробва да вземе и от теб пари въпреки че представлява другата страна, а няма право.
Най добре търси направо от собственик, в България пазар с на имоти с брокер е живо садо-мазо.

Прав сте, но са малко обявите без агенция, иначе аз също предпочитам от собственик. И търся квартира, а не да закупя. Все пак продължавам да търся, но в крайна сметка ще е от агенция и затова реших да попитам някой, който се е сблъсквал с това. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ahtopol
      Вила Жани Ахтопол / Ahtopol
      Вила Жани предлага самостоятелни стаи с кухненски кът, баня, тераса, климатик, хладилник, TV и Wi-Fi за вашата незабравима почивка в Ахтопол. Вилта се намира в центъра на града, на тиха и спокойна пресечка на главната улица в Ахтопол, между пристанището и плажа. / Ahtopol /
      https://bg-ahtopol.com

За информация и резервации:
      "Вила ЖАНИ" Ахтопол
      гр. Ахтопол, ул. Яна №8
      GSM: +359 897377151
      GSM: +359 882414267
      тел.: +359 590 62647
      https://ahtopol-hotelikvartiri.com/
      https://bg-ahtopol.com
    • от easyHotelSofia
      Предлагаме най-ниски цени за нощувки в модерен нискобюджетен бизнес хотел в София център, на 2-3 мин. от метростанция.
      easyHotel Sofia е представител на британската нискотарифна верига www.easyHotel.com, част от easyGroup с 22 нискобюджетни компании – www.easy.com, сред които авиокомпанията www.easyJet.com.
      57 климатизирани двойни стаи с индивидуални бани, двойни легла, безплатни Wi-Fi интернет и кабелна TV, на цени от 38 до 68 лв. за стая, в зависимост от типа на стаята, датата на резервация и заетостта.

Рецепция 24/7 • Условия за хора с увреждания • Безплатен паркинг • Платен гараж • Стая за багаж • Асансьор • Лятна градина • За непушачи • Настаняване – след 14:00 • Напускане – до 11:00 • Допуска се само куче-водач • На 5 мин. от Mall of Sofia • На 2-3 мин. от метростанция К. Величков • Централна гара и Автогара - 4 спирки с метро, 6 с трамвай, 5 мин. с такси • Аерогара София – директна връзка с метро.
      Иновативни, свежи и функционални, ние Ви предлагаме най-добрата цена, а в замяна Ви молим единствено да жертвате малко пространство и излишен лукс.
      Резервациите се предплащат онлайн на сайта на хотела или на рецепция.
      Не се приемат резервации по e-mail, телефон или факс, тъй като цените са динамични и зависят от датата на резервация и заетостта.
      Колкото по-рано резервирате, толкова по-ниска е цената!

гр.София 1309, бул.Тодор Александров / ул.Алдомировска 108

Тел.: 02 9201654; Факс: 02 8228215
      [email protected]

www.easyhotel-sofia.bg

www.easyhotel.com

http://www.youtube.com/watch?v=EOqbpjSEzyk  ;  https://youtu.be/HoAeln83R74

• от nedqlkow
      Здравейте,
      тъй като все по-скоро ми се струва, че ще ми се налага да се оглеждам в тая посока, реших да пусна една тема, за да получа гледни точки. Трябва ми отоплителен уред за стая:
      * 16-18 квадратни метра
      * 4 етаж
      * разполага с изолация(саниран)
      * разполага с PVC дограма(или алуминиева, ако има някаква разлика, не ги разбирам особено)
      * настилката на пода е паркет
      * няма тераса
      * няма ТЕЦ
      Тъй като става въпрос за квартира, вариантът климатик не стои на дневен ред, защото собствениците не са съгласни да се дупчат стените за окачване на външното тяло. Както се подразбира, не ми се дават особено много пари, нещо от сорта на 100-150, 200 лева максимум. Единственото изискване, което имам е уредът да е с термостат, за да може да се саморегулира и да не ми се налага постоянно да го включвам и изключвам.
      Ще бъда страшно благодарен на тези от вас, които директно пейстнат линкове към предложенията си
    • от nedqlkow
      Здравейте,

предстои ми след около 10 дни да започна да се оглеждам за нова квартира в София и мисля, че е редно да допусна и вариантът, в който ще ми се наложи да работя с брокерски агенции. За да избегна излизане от рамките на въпроса, който задавам, ще кажа, че съм напълно наясно за комисионните и, че е много по-добре да се наеме апартамент директно от собственик. Разбира вариантът, в който не се налага да се плаща допълнително комисионна е по-добър и ще е основен, но все пак в случай че ми се наложи да използвам услугите на брокер, към коя по-точно агенция бихте ме посъветвали да се обърна?

Конкуренцията в тоя сектор е убийствена и има хиляди фирми. До момента не ми се е налагало да ползвам такива и затова реших да се обърна към вас, за да получа тая така полезна информация. Всеки съвет ще ми е полезен и предварително благодаря на отзовалите се
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване