Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Sony Ericsson К750 - проблеми, мнения, обсъждане

Препоръчан отговор

И аз така си помислих но нищо не става!

Е как да не става като аз имам СЕ к750i и става при мен .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 334
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

При мен не става,филмчето с което пробвах е 9 мин,с каквито и настрийки да го мъча забива на 3-4 мин. sad.gif

Според мен щом пише че телефона чете мп4 би трябвало да няма проблеми да гледам по дълги филмчета,ограничението би трябвало да е свободната памет.

Така е! Може би версията е смотана или е от крака! И при мен е така

Все едно че набирам **

Редактирано от dido1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така е! Може би версията е смотана или е от крака! И при мен е така

Все едно че набирам **

Няма такова нещо!С първото натискане на дасно влизаш в менюто(или където си нагласил) , докато още си там натискаш звезда , след това без да излизаш от никъде натискаш 2пъти в ляво и след това звезда , и отново без да излизаш или буташ каквото и да е натискаш наляво и след това звезда

Редактирано от Dobrqka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма такова нещо!С първото натискане на дасно влизаш в менюто(или където си нагласил) , докато още си там натискаш звезда , след това без да излизаш от никъде натискаш 2пъти в ляво и след това звезда , и отново без да излизаш или буташ каквото и да е натискаш наляво и след това звезда

Стана, явно иска време

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един сайт за игри, тонове, теми, картинки: http://myk750.lasyk.net

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а откъде да си удължа времетраенето на видеоклиповете че сега на к750 ми е само 10сек

Избираш settings след това shoot mode и задаваш high quality video.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте... проблемът е следният... имам в себе си един Sony Ericsson k750i, който странно защо вече ми лази по нервите... в интервал от около 6 месеца нещо му става и минат ли 6 месеца от оправянето му пак се разваля... та проблемът е следният:

При включването на телефона малко преди да зареди напълно той започва да свети в бяло и в черно през... 5-6 секунди и само това... не иска да се включва... около март месец имаше същият проблем занесох го на ремонт и го оправиха и ето, че минаха пак 6 месеца и той пак цъфна... баси скапаните телефони... пробвах да ъпгрейдна софтуера, но уви ми е качен най-новият и не знам как бих могъл да го оправя... надявам се някой да може да ми помогне, защото е за много скъпо за мен момиче

Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте... проблемът е следният... имам в себе си един Sony Ericsson k750i, който странно защо вече ми лази по нервите... в интервал от около 6 месеца нещо му става и минат ли 6 месеца от оправянето му пак се разваля... та проблемът е следният:

При включването на телефона малко преди да зареди напълно той започва да свети в бяло и в черно през... 5-6 секунди и само това... не иска да се включва... около март месец имаше същият проблем занесох го на ремонт и го оправиха и ето, че минаха пак 6 месеца и той пак цъфна... баси скапаните телефони... пробвах да ъпгрейдна софтуера, но уви ми е качен най-новият и не знам как бих могъл да го оправя... надявам се някой да може да ми помогне, защото е за много скъпо за мен момиче

Благодаря предварително

Нормално е да прави така когато батерията е напълно изтощена и го сложиш на зарядното у-во трябва да изчакаш извесно време да се зареди малко батерията преди да можеш да го включиш. Може би трябва да провериш дали батерията прави добър контакт и да почистиш контактните повърхности (в никакъв случаи не ползвай метални предмети или друго с което можеш да ги надраскаш). Може да пробваш и с друга батерия за която си сигурен че работи и че е заредена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи чегъртах, чегъртах, из чегъртах целия форум и аджеба на проблема си не намерих решение и реших да питам.

В моето семейство има три SE к750i.Първото телефонче като го купихме за да му качим каквото и да било от РС-то използвах MyPhoneExplorer без грижи и проблеми. Последния(т.е. моя купен от родния ни пазар )и този преди него(пристигнал от Англия без БГ меню ) незнайно защо отказват да се свържат с проклетата програмка, което ми образува нерви. От запознати разбрах, че версиите на първия и вторите два GSM-а са различни.

Когато се опитам да свържа телефона си с програмата ми се показва ето това

107310771079108010841077565ex2.png

Сега се чудя нова програма ли да търся или нещо ми се скапва РС-то. А сега чакам и идеи.

И ако някой знае програмка за разглеждане на темите на SE к750i също много ще благодаря.

Редактирано от ^KRISTALINA^ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сега се чудя нова програма ли да търся или нещо ми се скапва РС-то. А сега чакам и идеи.

И ако някой знае програмка за разглеждане на темите на SE к750i също много ще благодаря.

1.floAt's Mobile Agent

2.Sony Ericsson Themes Creator

Редактирано от stm (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1.floAt's Mobile Agent

2.Sony Ericsson Themes Creator

Оценявам помощта ти но преди да пишеш помисли.

1.floAt's Mobile Agent коато ти ми предлагаш не поддържа к750 или поне не поддържа моя. Използвах я когато бях с Т630 и ми върши чудесна работа.

2. Sony Ericsson Themes Creator (която аз имам) е само за създаване и променяне на темите а не за разглеждане.

Все пак Благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Поздравления за чудесната тема ;)

има доста какво дасе научи

Аз търся една програма но нещо не успявям дая намера чрез която моя SE 750i да се превърне в дистанциионно за телевизари

Един приятел има такава програма но за Nokia 6600 и не става на моя телефон sad.gif

Моля ви помогнете за такава програма :beat: дайте един линк или кажете как се казва тая пущина бре програмата де

Благодаря ви за помоща :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи чегъртах, чегъртах, из чегъртах целия форум и аджеба на проблема си не намерих решение и реших да питам.

В моето семейство има три SE к750i.Първото телефонче като го купихме за да му качим каквото и да било от РС-то използвах MyPhoneExplorer без грижи и проблеми. Последния(т.е. моя купен от родния ни пазар )и този преди него(пристигнал от Англия без БГ меню ) незнайно защо отказват да се свържат с проклетата програмка, което ми образува нерви. От запознати разбрах, че версиите на първия и вторите два GSM-а са различни.

Когато се опитам да свържа телефона си с програмата ми се показва ето това

107310771079108010841077565ex2.png

ThemesCreator (инсталирваш, после цъкаш 2 пъти върху темата) можеш да си я вземеш от тук (http://myk750.lasyk.net/sub/59/ALL/date/1/K750-Software-Windows-page1.html). Относно свързването и аз ползвам MyPhoneExplorer и съм много доволен. Опитай да направиш пълна синхронизация! Програмата работи и с z500!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам и аз същият модел и за момента съм доволен. Принципно съм скиптичена към Марката СЕ откакто ползвах К700, но явно пак на тук са тръгнали нещата :clap: ... за сега съм респектиран. Мога да добавя следната информация за тези които не я знаят. Аз си инсталирах OPERA Browser и в мномента отварям с доста добра видимост и леснота за скролиране реални страници в интернет. Например мога да си правя залаганията в Sportingbet и да си чета форума тука... за да се качи програмката която се стартира под Java трябва да се влезе през WAP в MINI.OPERA.COM и там се появява директен линк за сваляне на "операта". А също така трябва и профилът да е пригоден за отваряне на HTTP станици. При Вивател поне трябва да имате запаментен VIVATEL INTERNET профил и да изберете него за да може да ползвате апликацията. За другите оператори не знам.

Мерси за полезните линкове и да съм бил полезен на някои!

Редактирано от Kiki_Riki (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ThemesCreator (инсталирваш, после цъкаш 2 пъти върху темата) можеш да си я вземеш от тук (http://myk750.lasyk.net/sub/59/ALL/date/1/K750-Software-Windows-page1.html). Относно свързването и аз ползвам MyPhoneExplorer и съм много доволен. Опитай да направиш пълна синхронизация! Програмата работи и с z500!

За ThemesCreator благодаря за пояснението.Наистина не знаех че може и това.

Само че с MyPhoneExplorer не знам как ще стане номера. Програмата ми казва че няма прикачен телефон към РС-то ИЗОБЩО а GSM-а се зарежда през кабела. При пълна синхронизация ми излиза отново същото съобщение и нищо повече. Не понятно ми е защо телефона на майка ми работи перфектно с тази програма а този на баща ми и моя отказват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само че с MyPhoneExplorer не знам как ще стане номера. Програмата ми казва че няма прикачен телефон към РС-то ИЗОБЩО а GSM-а се зарежда през кабела. При пълна синхронизация ми излиза отново същото съобщение и нищо повече. Не понятно ми е защо телефона на майка ми работи перфектно с тази програма а този на баща ми и моя отказват.

А излиза ли ти съобщение за прикачен нов хардуер? Доколкото вижам телефоните са от различни места. Възможно ли е да има несъответствие с кабела? Освен това си спомням че при първото свързване с програмата ми искаше някаква парола, която може да спира свързването с други телефони...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми се реши но нямах възможност да пиша по рано.Това, че РС-то не разпознава GSM-а (въобще не отчита нов скачен хард) е по моя вина тъй като не съм съобразила че щифтовете на кабела са къси и не правят добър контакт с телефона когато е с калъф.Извадих го от калъфа и се оправи.Проблема с това че програмата отказва да го свърже беше по сложен.Оказа се, че всеки ТЕЛЕФОН има собствен диск с драйвер уникален за себе си.Просто инсталирах собствения си диск(балабар с тези на другите 2 телефона) и след рестарт на печката, всички си дойде на мястото.

Все пак благодаря за помоща на всички.Това беше един полезен опит. :questions:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^KRISTALINA^ Защо се мъчиш да инсталираш програми,аз закачам телефона за компютъра и ми разпознава мемори картата като периферно устройство и си качам информацията на нея.В телефона си държа теми мелодии и картинки който не сменям често.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз търся една програма но нещо не успявям дая намера чрез която моя SE 750i да се превърне в дистанциионно за телевизари

Един приятел има такава програма но за Nokia 6600 и не става на моя телефон sad.gif

Ами няма такава програма. Проблема е в самия хардуер - инфрачервения порт, който се използва в GSM-те е по-различен от IR на телевизорите (слабичък е) и работи на 20-30 см. Някои Нокии (няколко модела) имат друг тип IR (предполагам че 6600 е с такъв) и могат да се ползват за дистанционни управления на TV. k750i може също да се ползва за дистанционно, но през bluetooth-a. Слагаш си bluetooth на комп-а и можеш да си управляваш примерно WinAmp, BSPlayer, WMP, Opera и т.н., но трябват необходимите HID профили. Аз съм намирал профили за доста програми, но никога не съм пробвал, защото така и не разбрах как се използват HID профилите. Е ако успееш да откриеш нещо по въпроса, ще се радваме ако го споделеиш тук ;)

^KRISTALINA^ Защо се мъчиш да инсталираш програми,аз закачам телефона за компютъра и ми разпознава мемори картата като периферно устройство и си качам информацията на нея.В телефона си държа теми мелодии и картинки който не сменям често.

Не съм ^KRISTALINA^, но ще кажа защо АЗ се мъча - най-голямата причина е, че си правя backup и синхронизация на контактите с тези в комп-а ми. Става за 1-2 секунди и няма да се притеснявам, ако ми откраднат или си изгубя телефона, че ще остана с вързани ръце. Другото заради което го направих е, че така разкарах всички излишни глупости - мелодии, теми, картинки, някаква странна програма за печат на HP и т.н. Просто неща, които само ми пречат, а телефона не ми дава да ги пипна. Смятам че дори само първия ми аргумент за синхронизацията е достатъчен отговор на въпроса ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...заради което го направих е, че така разкарах всички излишни глупости - мелодии, теми, картинки, някаква странна програма за печат на HP и т.н. Просто неща, които само ми пречат, а телефона не ми дава да ги пипна. Смятам че дори само първия ми аргумент за синхронизацията е достатъчен отговор на въпроса ти.

Я вземи да ми обясниш как точно става номера на китайката със защитените файлове, че и на мен ми бъркат в здравето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,

Поздравления за чудесната тема ;)

има доста какво дасе научи

Моля ви помогнете за такава програма :help: дайте един линк или кажете как се казва тая пущина бре програмата де

Благодаря ви за помоща :wors:

Виж това http://tv.sergiusd.ru/ cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Виж това http://tv.sergiusd.ru/ cool.gif

Това доколкото разбрах не е да става ГСМ-а ти дистанционно а да разглеждаш програмата на всяка телевизия (само руски)

П.С.:Става и за гледане на ТВ през GPRS

Редактирано от Dobrqka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да оточня как точно се влиза в сервизното меню - Услуги на всеки модел на марката Sony Ericsson. Ето и как точно става това:

От режим Stand by с отключена клавиатура натискате веднъж на дясно, след това натискате веднъж звезда, след това натискате два пъти на ляво, след това веднъж звезда, пак веднъж на ляво и пак веднъж звезда вече сте в сервизното меню - Услуги (->*<-<-*<-*)

Поздрави и Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не видях да е поствано, така че...

--------------------

За тези който искат GMail POP3 достъп до пощата си:

1. Изтеглете този файл и го разархивирайте.

2. Пратете всички файлове с разширение *.cer към телефона чрез IR или BT.

3. Инсталирайте сертификатите - натискате Continue / Yes и т.н.

3. Настройте си акаунта като ползвате Help-а на GMail.

При мен работи. Успех! Ползвам GPRS на Globul.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване