Премини към съдържанието
dido1

Sony Ericsson К750 - проблеми, мнения, обсъждане

Препоръчан отговор

да видях го :help: фиксвало бъгове при триенето на файлове камерата се ЪПвала до версия на драйверите 5.3 и звука се усилвал ! кажи по подробно как да го сменя 10Х :yanim:

Редактирано от mazdabg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

справих се cool.gif:) сега съм с най-новия софт ! но честно да ви кажа не виждам разлика :) :) :) пише че драйварите на камерата са ми 5.3 и некви др неща :) като че ли наистина прави по хубави снимки :) ! по какво др мога да усетя разликата ?

П.С. nighty кажи ми плиииз за пачовете дето си си сложил за светкавицата да се пуска без камера и т.н. кажи ми от каде да ги сваля и как да ги сложа ? :) 10х

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви питам за нещо, което ми направи неприятно впечатление! Става въпрос за камерата на к750 и по специално когато е в нощен режим, но при добро осветление. Правих снимки, с надеждата за по-добро качество, но се оказа че са доста "замазани" сякаш изобщо не са на фокус! Дори при самото снимане това, което виждам на дисплея е много добра и чиста снимка, но след това като ги отворя да ги видя - направо ужас! Това, което искам да питам е дали някой има подобни наблюдения и каква е причината (дали е дефект или следствие от по продължително отваряне на блендата... ако изобщо има такова нещо).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да го държиш неподвижен,блендата стои по-дълго време отворена,и когато ръката ти трепне снимката се размазва.Цифровите апарати имат стативи за снимки при такива условия,но това все пак е телефон. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
П.С. nighty кажи ми плиииз за пачовете дето си си сложил за светкавицата да се пуска без камера и т.н. кажи ми от каде да ги сваля и как да ги сложа ? :) 10х

Чети тук. Но първо прочети, ако има нещо неясно питай и тогава си играй.

Правих снимки, с надеждата за по-добро качество, но се оказа че са доста "замазани" сякаш изобщо не са на фокус! Дори при самото снимане това, което виждам на дисплея е много добра и чиста снимка, но след това като ги отворя да ги видя - направо ужас!

Мисля че до софтуер версия R1CA021, трябваше да се изчаква след звуковия сигнал при снимане. Доста неприятно, защото ти го знаеш, но този който снимаш - не. И като чуе "щракането" почва да шава :) Ъпдейтвай си софтуера през SEUS (малко по-нагоре съм дал линк с инструкции).

Редактирано от nighty (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) направих всичко както е описано в поста ти :whist: но не стана !! sad.gif дава някаква грешка sad.gif а и аз съм с най-новия фирм ! данеби да е затова ? ако е от това аот каде да намеря пачове за него ? или няма значение с къв фирм си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) направих всичко както е описано в поста ти :whist: но не стана !! sad.gif дава някаква грешка sad.gif а и аз съм с най-новия фирм ! данеби да е затова ? ако е от това аот каде да намеря пачове за него ? или няма значение с къв фирм си ?

Хайде да прехвърлим дискусията относно флашването в темата за флашване, за да не спамим тази тема. И напиши каква грешка дава. Явно не си чел внимателно, щото ясно съм подчертал (демек удебелил), че пачовете трябва да са за същата версия като firmware-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой знае ли дали след изтриването на игра или приложение остават някакви фаилове или регистри в телефона и дали има някакъв емулатор, с който да ги видя предварително на компа, вместо да инсталирам на телефона и ако не ми харесат да ги трия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви регистри бе??? Още малко и дефрагментация ще искаш да направиш biggrin.gif Нищо не остава. Виж този емулатор дали ще ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам К750 и искам да му смена драйверите за камера имам един драйвер който незнам как и каде да го кача и с какво програма ще бъда благодарен ако някои ми обясни как да си кача този драйвер за камерата на телефона ето го и него http://www.bgshare.com/files1/195809/camdriver0.dat

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да се направи така, че всички разговори да се записват автоматично (к750)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление - не. И на мен ми се иска. Виждал съм такова приложение, но то се стартира под Symbian. М/у другото, ще го пусна това като желание в един руски форум, където прават пачове. Ако е възможно с пач да се модифицира софтуера и да се записват разговорите, ще го направят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За съжаление - не. И на мен ми се иска. Виждал съм такова приложение, но то се стартира под Symbian. М/у другото, ще го пусна това като желание в един руски форум, където прават пачове. Ако е възможно с пач да се модифицира софтуера и да се записват разговорите, ще го направят.

питай и в този руски форум, дали могат да добавят A2DP блутут профил на К750, за да може да се ползват стерео блутут слушалки с този тел.

за сега единствения вариант за който съм чувал е да се смени фърмуеъра със тозина к610, но тогава се губи автофокуса на камерата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

и аз да попитам нещо - има ли вариант да се смени мелодията на "напомнянията" ?

че е много тиха горката е не се чува винаги

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здрасти

преди 3 дена си купих SE K750 но след като снимам снимката ми пожълтява и то доста.

Ходих до магазина от който съм го купил и те ми казаха че е от софтуера,бил стара версия.

Сложих му най-новата версия на софтуер за SE K750 и нищо снимките все още нестават за нищо

ако някой знае нещо да помага

ПП.и без такива "ми върни телефона" 3 дена вече това се опитвам да направя sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ги прехвърлиш на комп-а пак ли са жълти? След смяната на софтуера ходи ли пак до магазина? Със SEUS ли ъпдейтна? Направи така: >*<<*<* (">" буташ джойстика в тази посока; "*" натискаш звездичка), избери Service info>Software info и виж коя е версията на софтуера (пише го в началото; например R1DB001) и версията на драйверите на камерата (например Camera Current: 5.3). Не каза и от къде си купил телефона. "Това ли е най-важното??" :speak: гледал си рекламата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!

и аз да попитам нещо - има ли вариант да се смени мелодията на "напомнянията" ?

че е много тиха горката е не се чува винаги

Не може. Или поне за 3 месеца ползване (чист тормоз) не открих как.

Имам ламерски въпрос: Как точно да си ъпдейтна firmwear-а ?

Редактирано от SKY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като ги прехвърлиш на комп-а пак ли са жълти? След смяната на софтуера ходи ли пак до магазина? Със SEUS ли ъпдейтна? Направи така: >*<<*<* (">" буташ джойстика в тази посока; "*" натискаш звездичка), избери Service info>Software info и виж коя е версията на софтуера (пише го в началото; например R1DB001) и версията на драйверите на камерата (например Camera Current: 5.3). Не каза и от къде си купил телефона. "Това ли е най-важното??" :rolleyes: гледал си рекламата :P

слагах и двата R1DB001 и R1CA021 и версията на драйверите на камерата и на двете e 5.3 версията на R1CA021 съм я свалял от твоя линк сега сум с нея но нищо снимките не се промениха.Ходих до магазина и ме увериха че ще получа нов,но за тях не бил повреден.И все пак искам да знам защо се получава така.Относно компа там изобщо нищо не се вижда от снимките.

ПП."Всичко е отзначение"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега, това което ще кажа е само предположение за възможна повреда. Лещата на камерата е пластмасова, не е стъклена. Ако този телефон е стоял на витрина и е огряван от слънце е възможно да се е повредила лещата. Възможно е да има някакво замърсяване. Ако имаш възможност, върни го. След като си слагал и двете версии на firmware-a, значи проблема не е софтуерен. Последен съвет, просто за проба (не си писал дали си го правил) - ъпдейтни през SEUS (SonyEricsson Update Service).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Виж сега, това което ще кажа е само предположение за възможна повреда. Лещата на камерата е пластмасова, не е стъклена. Ако този телефон е стоял на витрина и е огряван от слънце е възможно да се е повредила лещата. Възможно е да има някакво замърсяване. Ако имаш възможност, върни го. След като си слагал и двете версии на firmware-a, значи проблема не е софтуерен. Последен съвет, просто за проба (не си писал дали си го правил) - ъпдейтни през SEUS (SonyEricsson Update Service).

първо от там пробвах (SEUS ) нямаше ефект .Благодаря че все пак опита да помогнеш.Няма от къде да знам дали е бил на слънце те ми го бяха запазели "уш" защото просто нямах време да ида да го взема веднага

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да питам, ако си ъпдейтна софтуера губи ли се гаранцията? В гаранционната карта не намерих нищо по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я да изключим нещо очевидно - да не си объркал баланса на бялото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз да питам, ако си ъпдейтна софтуера губи ли се гаранцията? В гаранционната карта не намерих нищо по въпроса.

Ако ъпдейтнеш през SEUS не би трябвало да се променят гаранционните условия, защото това си е стандартна функция на SE. А и до сега не съм срещал скапан телефон от ъпдейт през SEUS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не се губи даже се препоръчва от магазина от който си го купил

zdravko87 не е от баланса на бялото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване