Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Софтуер или начин за достъп и обмен на файлове от LAN към WiFi

Препоръчан отговор

преди 2 минути, street racer написа:

един пинг

Щом се "виждат" няма да има проблем с пинговете.
Проблемът е в достъпването.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Щом се "виждат" няма да има проблем с пинговете.
Проблемът е в достъпването.

Вероятно, но времето за отговор може да подскаже нещо. Преди месец забелязах с един хуйвей, че активирането на client isolation прави мизерии

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, DarkEdge написа:

Виж опцията за парола активна ли е?
От контекста на wifi при часовника пусни един network troubleshooter

преди 44 минути, street racer написа:

Ей... вярно че след 7 май не ставаше номера без парола... Но може и рутера да играе (по скоро стената му)....

@Bubbles, я писни по един пинг от лапатопа към някой настолен и обратно

Мисля че открих къде е проблема, обаче нямам идея как да го реша : Лаптопа отказва достъп понеже трябва да се веъведат името паролата на потребителя администратор(собственик на уиндоуса) или поне аз така го разбирам, обаче няма къде да ги въведа понеже директно получавам "Достъпът отказан(5)" без изобщо да ме пита за име и парола.
Опция за парола никъде не видях в настройките на лаптопа а може и да не съм гледал където трябва знам ли, ще дам скрийншотове.
А това горе го разбрах с телефона и едно приложения предлагащо и локален достъп, там си откри лаптопа, поиска ми меил и парола и воаля, ама на компютрите не ще.
Също пинга от настолен към лаптоп е ок, но лаптоп към настолен няма никой.

spacer.pngspacer.png1459581866_Capturedcran(7).png.ffda395bf04832c5ddb321a1457c5dfe.png1108210239_Capturedcran(8).png.9946200bbeb1e89a5964ac49940466cb.png1219227795_Capturedcran(9).png.40ecbbbc2c1b9a1b1711649181206687.png467446943_Capturedcran(11).png.05b0071b89bae68f67641f6fdd2ee0bc.pngspacer.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Временно изключи изискването на паролата - разгърни ограденото в червено
Аз по-нагоре ти бях споменал да погледнеш за паролата, ама...

n28Uule.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, DarkEdge написа:

Временно изключи изискването на паролата - разгърни ограденото в червено
Аз по-нагоре ти бях споменал да погледнеш за паролата, ама...

Опитах на момента но никъде не видях изобщо опция за парола.

П.П.
Покрай ограниченията за качване на файлове тази от последния раздел съм я пропуснал :

sgMBlCx.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Voilà проблема е решен!
Използвах програмата Network scanner която ми помогна да получа изискването за въвеждане на данните за достъп.
ся защо през уиндоуса не става без програма, може да прдължим да го бистрим щото и на мен ми е странно, още повече стия резултати от пинга.

Благодаря на всички за отделеното време, лека вечер! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Bubbles написа:

защо през уиндоуса не става

Мдаа, ако наврат още по в кучи **з някои неща в 10-яката...........айде сигурност - ОК..ама  :scared:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване