Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 часа, levife8565 написа:

аз като плащам 24 месеца наведнъж за да получа 4 месеца безплатен интернет.

Това няма нищо общо със скоростта!!!
Или приемаш ситуацията, или си стоиш на сегашния доставчик. Той да не би да ти доставя 24/7 договорената скорост? Не, нали?
С тия твои разсъждения имам чувството, че до сега не си ползвал фиксиран интернет в България. 

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, levife8565 написа:

Щом не го гарнтират аз като плащам 24 месеца наведнъж за да получа 4 месеца безплатен интернет. Те ще ми пуснат по слаб интернет? Щом не гарантират какво да правя?

Ще го кажа по прост начин: Не си заслужава да даваш на куп предварително пари. 

Навремето когато нито Виваком, Нито Мтел и изобщо видни сегашни оператори, една неизвестна фирма прокара оптика в кооперацията ни. Определено не ми поиска пари напред.с цел вид "безплатен обяд". ;) 

Казаха ти по-горе, за да ти е гарантирана вид скорост тарифите са други. Има и друго = скорост в тяхната мрежа може и да получиш, но не знаеш те от своя страна с кой имат договор. ;) Ами ако са наели линия от друг доставчик и в един момента не си спазят те договора??? 

Сегашния ти доставчик кой е? Какво по-точно не си доволен от него?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ще го кажа по прост начин: Не си заслужава да даваш на куп предварително пари. 

Навремето когато нито Виваком, Нито Мтел и изобщо видни сегашни оператори, една неизвестна фирма прокара оптика в кооперацията ни. Определено не ми поиска пари напред.с цел вид "безплатен обяд". ;) 

Казаха ти по-горе, за да ти е гарантирана вид скорост тарифите са други. Има и друго = скорост в тяхната мрежа може и да получиш, но не знаеш те от своя страна с кой имат договор. ;) Ами ако са наели линия от друг доставчик и в един момента не си спазят те договора??? 

Сегашния ти доставчик кой е? Какво по-точно не си доволен от него?

Използвам МиФи

преди 1 час, DarkEdge написа:

Това няма нищо общо със скоростта!!!
Или приемаш ситуацията, или си стоиш на сегашния доставчик. Той да не би да ти доставя 24/7 договорената скорост? Не, нали?
С тия твои разсъждения имам чувството, че до сега не си ползвал фиксиран интернет в България. 

Използвам МиФи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, levife8565 написа:

Използвам МиФи

Сега да попитам и друго. Колко члена в семейството ще ползват въпросната услуга едновременно в дома ти?!

По-голяма скорост ще ти е необходима само ако сте повече потребителите в локалната мрежа или ако слагаш "копачка за виртуални пари"или работата ти е свързана изцяло с вид професионални компютърни дейности с други хора. 

преди 2 часа, DarkEdge написа:

Или приемаш ситуацията, или си стоиш на сегашния доставчик.

По-ясно не може да ти се помогне. 

Ти решаваш дали да рискуваш с пари напред.

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Сега да попитам и друго. Колко члена в семейството ще ползват въпросната услуга едновременно в дома ти?!

По-голяма скорост ще ти е необходима само ако сте повече потребителите в локалната мрежа или ако слагаш "копачка за виртуални пари"или работата ти е свързана изцяло с вид професионални компютърни дейности с други хора. 

По-ясно не може да ти се помогне. 

Ти решаваш дали да рискуваш с пари напред.

Успех!

4 има ще използваме интернета и от Телевизията Ютуб ще гледаме, 150 мбп ще ни стигне ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, levife8565 написа:

4 има ще използваме интернета и от Телевизията Ютуб ще гледаме, 150 мбп ще ни стигне ли?

И 100 ще стигнат ... По-важно в случая е рутера да е "читав".

Пак ще повторя едно нещо: не си заслужава да се дават пари напред за нещо което сега "прохожда". ;) 

Казах ти ... аз съм доволен от Виваком. Там има пакети и при избор на подходящ се пестят пари. 

В началото тук на село имаше проблем с 4G, но го оправиха. Вярно не мина без вид досаждане към въпросните служители, но накрая реагираха ... :) Хиляда пъти ми наблягаха, че в София няма открит проблем ... :) Едва ли не изкараха, че тук на село съм в някой бункер, а селото е на сред полето ... :) 

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, levife8565 написа:

Използвам МиФи

Колко човека ползвате тия 25Mbps? Започва да намирисва на силна икономия (ако се ползва от 1 човек добре, но ако е MiFi>рутър>няколко машини (лаптоп(и), таблет(и), телефон(и)...), но всеки знае мене си.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, DarkEdge написа:

Колко човека ползвате тия 25Mbps? Започва да намирисва на силна икономия (ако се ползва от 1 човек добре, но ако е MiFi>рутър>няколко машини (лаптоп(и), таблет(и), телефон(и)...), но всеки знае мене си.

МиФи може само да се използва от един човек. Изкам да се свързвам към 150 в Нетуоркс за 4 човека и ТВ за Ютуб да ли ще ни стигат ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване