Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми добър общопрактикуващ лекар - Пловдив

Препоръчан отговор

Здравейте, 

често боледувам и личната ми лекарка подхожда с горе-долу един и същ метод - Колдрекс и хапчета за гърло. Хубаво, но ако тръгне да се усложнява ситуацията и преминава на антибиотик. Не ми се иска винаги да е така. 

По този повод мисля да я сменя и се чудя дали можете да ми дадете препоръки за добър лекуващ лекар в Пловдив. Без значение в кой квартал, просто да е добър. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Simeon Shasidov написа:

Здравейте, 

често боледувам и личната ми лекарка подхожда с горе-долу един и същ метод - Колдрекс и хапчета за гърло. Хубаво, но ако тръгне да се усложнява ситуацията и преминава на антибиотик. Не ми се иска винаги да е така. 

По този повод мисля да я сменя и се чудя дали можете да ми дадете препоръки за добър лекуващ лекар в Пловдив. Без значение в кой квартал, просто да е добър. 

Какво разбираш под добър лекар?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Simeon Shasidov написа:

Такъв, който може да постави правилна диагноза 

Понякога не е нужно човек да е лекар, за да постави правилна диагноза.
Доста лекари не могат да поставят правилни диагнози.

Да не говорим за общопрактикуващите лекари, или така наречените лични лекари, че трудно биха поставили правилна диагноза. Затова предписват най-обикновени лекарства или дават направление по клинични пътеки.

Лично аз, се бях записала при един личен лекар, дори не отидох сама, а дадох документите да ме запишат, само защото било задължително.

Може би ако споделиш какви са оплакванията ти, хората тук, или в други форуми, биха ти помогнали със съвет. А от там, би могъл да си поставиш сам правилната диагноза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Simeon Shasidov написа:

Такъв, който може да постави правилна диагноза 

Съвпадаща с твоята ли? Все си мисля че личните са претоварени и добрите не им трябва мрънкалник като теб, който освен всичко да им обяснява техния занаят. Съвет - избери някой с лошо име. Няма да е затрупан с мрънкащи пенсионери и ще има свободни направлвния за теб. И ще досаждаш на специалисти по твой избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.08.2020 г. в 10:35, Филипов написа:

Съвпадаща с твоята ли? Все си мисля че личните са претоварени и добрите не им трябва мрънкалник като теб, който освен всичко да им обяснява техния занаят. Съвет - избери някой с лошо име. Няма да е затрупан с мрънкащи пенсионери и ще има свободни направлвния за теб. И ще досаждаш на специалисти по твой избор.

Нямаш работа ли? Все си мисля, че сърдити старци не би трябвало да  висят във форумите по цял ден и само да плюят. Съвет - излез малко навън и остави компютрите на младите... 

на 18.08.2020 г. в 20:58, Aumi написа:

Може би ако споделиш какви са оплакванията ти, хората тук, или в други форуми, биха ти помогнали със съвет. А от там, би могъл да си поставиш сам правилната диагноза

Разбирам гледната ти точка. Може би имаш право. 

Мен това, което ме огорчи беше, че имах температура, болки в гърлото и отказаха да ме прегледат, защото "било корона". Накараха ме да си направя тест и чак след това можело да отида, а аз нямах финансовата възможност да дам толкова пари, та бях в инфекциозна болница, чаках 3 дена за резултат, а през това време се влоших. По телефон ми и писаха антибиотик, който още повече ме влоши. Докато си чаках резултата обаче, разбрах, че другите хора са ги погледнали личните, а моята не иска... 

В крайна сметка се оказа отрицателен, а в момента съм на 2ри антибиотик, защото ми се смени лечението след като извиках бърза помощ. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В общи линии много хора се оплакват от това към момента. Личните ги пращат в инфекциозна или тест за коронавирус. При грипоподобна симптоматика. Ами такава е за момента. Ако ти дава направления при проблеми и няма много навалица, те съветвам да си останеш. При тези които ги хвалят чакаш часове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване