Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да си скрия ( скрием ) номера от Редми Ксиаоми Нот 9 Про ?

Dimbi Il

Препоръчан отговор

преди 28 минути, barbuncela написа:

Май започваш да прекаляваш а? Как мислиш?

Запалихте фитилите му, затова се случват такива непредвидени инциденти. Но за мен е полезен ВИП потребител, често се вслушвам в думите му, понякога дори очаквам неговото мнение. ;) Оставете го, не обръщайте внимание, всичко правите на похлупак в ненужна полемика. Ако трябва на някой да се угажда, това трябва да е на потребителя, а не на модератора или на админа. :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, baitexpo написа:

#31# пред номера. Услугата трябва да е активирана от оператора.

Благодаря за идеята и съвета но това го знам , първо 
и второ аз питам ОТ НАСТРОЙКИ как да го направя 
Още си пазя LG G2 в перфектно състояния и на сън да ме бутнеш 
без да гледам ще си скрия номера от настройки 
но в РЕДМИ НОТ 9 ПРО ............... не намирам тази опция , та това е темата 
Не е дали може ,  ОТ КЪДЕ ? Някой който има същия модел трябва да отговори ама..... за сега няма кой 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Settings > System Apps > Advanced Settings > Caller ID > Hide Number

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkEdge написа:

Settings > System Apps > Advanced Settings > Caller ID > Hide Number

то хубаво ама не съм с халифон ( apple ) 
плюс това ми е с БГ меню  

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Dimbi Il написа:

то хубаво ама не съм с халифон ( apple ) 
плюс това ми е с БГ меню  

Чети и пробвай 

https://www.google.com/search?q=caller+id+hide+number+xiaomi&oq=Caller+ID+>+Hide+Number+xia&aqs=chrome.1.69i57j33l4.12807j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А здрасти и от мен!
Много приказки ... и както винаги - повечето„плява“!

Преди да отговаряте - да бяхте прочели (и осмислили) въпроса, А?

преди 14 часа, Dimbi Il написа:

Как да си скрия (скрием) номера ...

Какво означава „скрия“? Викания да вижда изписано „скрит номер“ или просто „някакъв номер“, за който не знае вищо?

преди 5 часа, Бонбон с катран! написа:

На останалите философи ще кажа, че номер може да се скрие например, ако звъня на непознат човек по молба от друг за някакво съдействие или просто не искам да контактувам повече да ме занимават с техни проблеми.
@Dimbi Il има сим карти, които не дават тази опция да криеш номера. Има и други сим карти, с които номера може да се крие. Обикновено предплатените с ваучер имат тази функция. Тези на абонамент предимно май нямат, така че и да искаш може въобще да не можеш да си криеш номера, който и телефон да вземеш. :) 
Картата ти трябва да го поддържа.

За подчертаното - да! Същото може да си прави и с „еднодневна“ сим.карта.
Щом викания не знае „кой го търси“ - кел файда, че вижда „цифричките на номера“?

преди 5 часа, FusE написа:

Някой телефони имат тази опция в менюто настройки на повикванията, с уговорката че услугата е активирана от оператора за абоната. 

Даже и без уговорка!
Някой апарати имат функцията хардуерно! В момента ползвам ZTE F100 - при него е така - не зависи от оператора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, jhoro написа:

Същото може да си прави и с „еднодневна“ сим.карта.

И това отговаря на въпроса на питащия, да? А?

преди 21 минути, jhoro написа:

Какво означава „скрия“?

Има САМО едно значение на този въпрос. И терминът е CLIR (Calling Line Identification Restriction)
Всичко, написано от теб, е

преди 24 минути, jhoro написа:

„плява“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkEdge написа:

...

Secret Stephen Colbert GIF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jhoro написа:

....

Някой апарати имат функцията хардуерно! В момента ползвам ZTE F100 - при него е така - не зависи от оператора!

Ако знаеш колко си невежа няма да пишеш с такъв апломб без покритие. CLIP/CLIR функциите се управляват от сигналинга на телефонната мрежа. Т.е. ако оператора не поддържа някоя от тези функции и телефон със 100 такива функции нищо не може да направи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkEdge написа:

Има САМО едно значение на този въпрос. И терминът е CLIR (Calling Line Identification Restriction)

Хайде - преди да пишете - четете (между редовете също) и мислете!

Естествено, че няма начин, никой да не знае - откъде се извършва обаждането! Нали е двупосочна връзка - поне оператора трябва да знае - кой с кого се свързва!
Друг въпрос е - каква работа ще върши тази информация! Щото - мога да се обадя и от уличен телефон.

Пп. Виждам, че същия автор е пуснал и тема, за премодулиране на гласа! Ясно иска - не само да не знаят откъде се обажда, ами и да не познаят кой се обажда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, jhoro написа:

Хайде - преди да пишете - четете (между редовете също) и мислете!

Отново ромолиш, колкото да си в 'жаза! Капитанът @capnemo по-горе точно и ясно е описал нещата!
В техниката НЯМА такова нещо като между редовете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, baitexpo написа:

Хайде малко разкази в картинки

Хубави картинки, ама така и не се обясни - какво трябва да стане?

Щото - даже и да не виждам кой ми звъни (това има полза само, ако избягвам конкретни хора) - аз вдигам. И после - разбирам кой и за какво ми се обажда.

преди 1 час, DarkEdge написа:

Отново ромолиш, колкото да си в 'жаза!

Едно време казваха . „С радиоточка ... не се спори!“
Сега радио-възела е закрит, ама радиоточки - бол!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, baitexpo написа:

Хайде малко разкази в картинки

Screenshot_2020-08-20-19-31-38-547_com_miui_home.jpg.71cdb307a8d4061555f82345c91897f3.jpgScreenshot_2020-08-20-19-31-50-611_com.android.contacts.jpg.1f6dbeb19ffd0397302774542112c646.jpgScreenshot_2020-08-20-19-32-03-039_com.android.phone.jpg.965fb09cc2f091b1a605ebf0c782076a.jpgScreenshot_2020-08-20-19-32-18-278_com.android.phone.jpg.07a244e7b43517af7ceb9608665b304f.jpg

СПОКО ! Средния пръст не е адресиран към тебе :)
Просто клипа е по-интересен 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване