Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Новата конституция - ще гласувате ли за мен?

Искате ли седемдневна съботна седмица?  

3 гласували потребители

1. 1. Искате ли седемдневна съботна седмица?

• Да
    • Мога да изтърпя още един ден

Препоръчан отговор

Аууу, от глад умирам ...! :D 

Вярвам в съботният ден, обичам го, обожавам го ... ден на тишина и релакс, ден на цветни феерии и полюшване на хамак. Мммм, какво ефирно спокойствие ... няма код кафяво, няма сеирджийски очи, няма брандове и парвенюта, няма козируващи капитани, строени в лайкваща редица, няма кръвопиещи, ровещи от скука насам-натам ... 

ГЛАСУВАЙТЕ МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ! 

Предлагам седемдневна съботна седмица (друг ден няма да има), СЪБОТА, СЪБОТА,  И САМО СЪБОТА! Някой професии (откраднах го от майнмар - въздушна целувка за него)  ще се плющат и ще мълчат! :) , а ние, другите без гори и океани, просто ще се насладим на седемдневна тишина и уют! Мммм, ОБИЧАМ СЪБОТИТЕ, ВИНАГИ СЪМ ГИ ОБИЧАЛА (!вече знам и защо)!  

НЕКА Е СЪБОТА!  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ставаш съботянка и си решаваш проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, DarkEdge написа:

Ставаш съботянка и си решаваш проблема.

Такава съм! Волю-неволю, игнорираш другите дни! :D  Пей сърце и ние с тебе! :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bubbles написа:

Дай поне една Неделя че тогава теглят тотото.

Aaaa май и в сряда ...... Аз не ща нито събота, нито неделя - много бач ми се събира(ше)....Искам си само понеделник = жената я няма цял ден :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, JKirilov написа:

Нищо не разбрах? Едни не си пият апчетата, а други май сте попрекалили? :cool:

Нали си гений - айде пробвай се да разбереш поне това. За сериозните неща, знаем. че ме вдяваш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, JKirilov написа:

Нищо не разбрах? Едни не си пият апчетата, а други май сте попрекалили? :cool:

Ти твоите, ако ги пиеш, като нищо лесно ще "реализираш" една Конституция, може с една идея по-уважително, но не пречи да се импровизира по темата, колкото и забавното да е далеч от целта ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже от известно време всеки ден за мен е Неделя, та що да и сменям името?! :) 

Реално не деля с никой. А ... хм ... имам си и гора и прочие ... това, че не се води на мое име е без значение ... :) Тук има една табела покрай един извор: Планината е за всички. Нямам океан, но морето е на два часа (може и един, но КАТ не дава ... :) ) та когато искам да видя как слънцето изплува ... хоп в колата ... не се налага да слагам палатка ... отивам, осолявам си ГЗ и се прибирам ... :) 

Хубаво е човек да е волен ... :) НО от време на време трябва да се почива и от волността ... 

Навремето и аз обожавах Съботата ... прекрасен махмурлук ... прекрасно отпускане, за да може да почине качествено човек в Неделя ... :) 

Аз друго предлагам ... Сряда - ден за работа ... За някои тук той е вторник ... Та нека седмично да се договорим кой в кой ден ще работи вместо другите шестима ... :) То, така или иначе един работи, а шест човека изхранва ... :) Проблема е когато започнеш да изхранваш 10 ... мда ... или 100 и т.н. ... :) Само май благородниците умеят тази нелека задача ... ;) 

Та модното течение, никой да не иска да е благородник довежда до ония къде свещения им ден е Събота да ви управляват ... :) 

Определено не ще гласувам за теб!!! Твърде банална идея е ... 

Мисля, че по-горе е дадено удачно решение = ставаш съботянка ... само едно не ми е известно ... защо ти трябва компания?! Пари ли не ти достигат или вид способности, за да си осигуриш вид средства за невероятни изживявания през почивните дни?! 

А ... хм ... има и групичка съботяни ... мисля, че има църква на адвентистите от седмия ден ... просто се присъедини към тях ... :) Определено ще те посрещнат със възторзи ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

(23) Събота късен следобед - YouTube

Иначе каква събота, какви 5 лева...  При 300 часа работа на месец, съботата е когато си я направиш.

(23) Сектор Газа - План.avi - YouTube

(23) Black Sabbath - Black Sabbath - YouTube

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хей понеделник започва в събота :) Ама ако запишете да се раздават кифтаци и бира в понеделник ще гласувам а и безплатен нет цяла седмица :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам седмицата да започва от вторник - подготовка за работа, сряда - същинска работа, четвъртък - подготовка за уикенд. Петък-пондрелник - почивни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пропусна ми съботата, любима? :(  Не одобрявам ... и се пише пронделник! ;) 

преди 8 часа, FusE написа:

Подкрепям и гласувам ЗА, добави в картината BBQ и ще си единствен фаворит на изборите. 

Франческо е по BBQ-тата, ще го вербувам, тоя вечен абитуриент! :D 

преди 11 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

А ... хм ... има и групичка съботяни ... мисля, че има църква на адвентистите от седмия ден ... просто се присъедини към тях ... :)

Това ли било съботянка?! Благодаря, аз съм от другите "послушнички"! :D 

преди 15 часа, JKirilov написа:

Благодаря Ви сърдечно, но аз моите съм си ги пил като малък... :)

И на теб не са ти уцелили дозите, май! :) 

преди 16 часа, Bubbles написа:

Дай поне една Неделя че тогава теглят тотото.

Ще го теглим в събота ве! И ще върнем трите тегления даже! ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VeeeSeLa написа:

То хубу 'ма ш' тря'я да местите и шампионската лига.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, JKirilov написа:

Затова сега съм нормално весел, не съм предозиран вееесел!

Жив и здрав! Каквито такива, кой колко му позволя организма! Съботи да има, мнооого съботи! ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, VeeeSeLa написа:

При нас от както свят светува се тегли само в събота.Весии вятъра на промяната духаа в платната ти, от теб зависи само да избереш пристанището:cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване