Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Please note that revisions older than 30 days are pruned and will no longer show here

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivanov IP
      Здравейте, някой пробвал ли е да си направи стационарна камера от windows phone. Чудя се дали има как да го направя жична или безжична връзка трябва да използвам. Основният проблем на безжичната връзка е че телефонът е 3G и там интернет връзката се губи ако се ползва скайп примерно. Някакви идеи?
    • от Slevin_Kelevra
      Хора, пращам ми някакви глупави имейли от време на време и то винаги в абв. Обикновено е спам, но до сега не бях получавал такъв. Разбира се, не се вързах, но споделяйте дали имате подобни случки ? 

• от Антоан Вичев
      И така, с Айфон Х-ка съм, взех си я началото на 2018, с нагласата че от Епъл най-сетне са се престрашили да излязат от зоната си на комфорта и заменят консервативният, семпъл дизайн, който беше във всички модели от 6-цата та чак до 8 Plus. Преди Х-ката бях с 7-ца плюска, нямат база за сравнение, Х-ката бие навсякъде. За съжаление обаче от няколко дена, предната камера нещо даде фира, снимките са "аут ъф фокус", рамазани, портретния режим изобщо не бачка и Face ID-то не работи също. От няколко приятелчета разбрах че единствения вариант е пълна смяна на всичко отпред, сензори, камери, и т.н.
      Въпросът ми е, дали TrueDepth сензора е виновен дето му е станало нещо (съборих си телефона на земята, отново) и нужно ли е да се дават 80 лева за пълна подмяна на ВСИЧКО отпред

• от shizzaw
      Здравейте, 
      една приятелка го е закъсала с агресивен съпруг посяга да я бие, пиещ редовно алкохол, кръшкащ. Тя досега май не е подавала жалба, а търпи, но иска да е подготвена при последващият развод и да е в нейна полза. Иска да си инсталира скрита камера в една от стаите, за се заснеме какво се случва вкъщи евентуален бой, психически тормоз или изневяра. Имат и малко детенце.
      Препоръчайте скрити камери и как да стане работата без той да разбере, че е монтирана. Тя се притеснява как ще се зарежда камерата и да не я намери и дали може и от мобилен телефон да гледа какво се случва. Той и е разбил всички интернет регистрации и следи всичко предполагам с кейлогър
      В съда важат ли такива записи по дела за развод?
    • от [email protected]
      Здравейте, не намерих такава тема и реших че си заслужава да пусна подобна.

Търся си достатъчно читав, здрав и не на последно място - висок статив за моите камери. Искам да е поне 2 метра !
      Ето, намерих една обява, но тези стативи са не за камери/фотоапарати, а за други цели... даже звънях на човека, каза ми че ми трябвала някаква приставка за целта, но той няма такава. Също така, останали са му били само от тези по 3 метра които са, но те май са по около метър дълги в сгънато положение...
      Намирам разни например 170 см или по повече, но са прекалено скъпи... тази обява по горе е в границите на до 50 лева.
      Някой ако знае нещо по въпроса - например има такава приставка или още по-добре - висок статив за продан, нека сподели, все пак може и на лична дискусия.
      П.С: Също така бих искал към статива да има и глава.
      Благодаря !
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване