Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ при избор на геймърски лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте,

След 10г ползване на един и същи лаптоп ( не геймърски ) дойде време да го сменя. 
Не съм в крак с модата,  затова ще Ви помоля да ми препоръчате лаптоп - както какъв да е, така и от къде евентуално е най-добре да се закупуват нови лаптопи.
Бюджета ми е ДО 1500-1600лв. Надявам се, че тази сума е достатъчна за приличен лаптоп, тип геймърски. 
Игрите за които евентуално ще се ползва са Diablo, Dota, Lineage, Counter-Strike.

Благодаря предварително. 😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A защо не си вземеш настолна машина с  същият бюджет и да ти е мирна главата . Половината лаптопи не стават за игри . геймърски лаптоп на такава цена едва ли има те скачат от 2000 на горе ако не те мързи потърси в емаг или друг магазин да видиш за лаптопи геймърски цените .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adersa написа:

A защо не си вземеш настолна машина с  същият бюджет и да ти е мирна главата . Половината лаптопи не стават за игри . геймърски лаптоп на такава цена едва ли има те скачат от 2000 на горе ако не те мързи потърси в емаг или друг магазин да видиш за лаптопи геймърски цените .

Аз гледах из най-баналните места - техномаркет/технополис. Има някакви "геймърски" започващи от 1200 та до 10000лв. Аз затова и съм малко скептичен, че за 1500-1600лв ще мога да си взема лаптоп тип геймърски, но знае ли човек. Все пак игрите, които съм споменал не са от най-новите изискващи последен писък на модата, но не съм достатъчно компетентен. 
А иначе за настолен - за тези пари знам, че ще си взема доста добра машина, но проблема ми е, че няма къде да го сложа към момента. 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такова животно като геймърски лаптоп НЯМА, има лаптопи на които е възможно да се играят НЯКОИ игри но толкоз.
За игри си купуваш или като можеш си сглобяваш машина с достатъчно рам, стабилно захранване, силна видеокарта, добър процесор и достатъчно място(харддиск) и играй наволя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Bubbles написа:

охлаждане трябва за игри особено за новите

Е изгледай ревютата за тази машина де... преди да говориш за охлаждане и хардуер /този е с 5 вентилатора и 2 видеокарти/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Joss Bomon написа:

Е изгледай ревютата за тази машина де... преди да говориш за охлаждане и хардуер.

Брей това чудо има доста перки, браво, не знаех че има такива. По-рано пишеха геймърски, цена 3 бона, а той няма никакво охлаждане, да не споменавам ресурсите.
Дали ще му е по джоба на автора, гледам приготвил е  1200лв.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Roujin Z написа:

така и игри могат да се играят на нормален лаптоп

Въпроса беше да се види, не само че ИМА геймърски лаптопи, но и много сериозни като хардуер и възможности.

преди 4 минути, Bubbles написа:

Дали ще му е по джоба на автора

За бюджета му от 1500-1600 лв. се взима лаптоп с GTX 1650. За 50лв. отгоре отива на GTX 1650 Ti. -> ЦЪК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Liubomir Livrov написа:

А иначе за настолен - за тези пари знам, че ще си взема доста добра машина, но проблема ми е, че няма къде да го сложа към момента. 😁

Защо не си освободиш място за домашен настолен компютър и да си вземеш такъв с добри параметри и характеристики?

Много повече игри и по-тежки и нови ще можеш да играеш на него отколкото на който и да било лаптоп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този ще ти свърши работа за дадените игри, че и за по-тежки:

https://laptop.bg/laptops-acer-Nitro_5_AN515_44-acer_nitro_5_an51544

Последно поколение Ryzen процесор, който ще е достатъчно хладен и икономичен. Intel процесорите са доста по-горещи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване