Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Търся да закупя 20 броя TV Box, за хотел. Желая да заменя стандартната телевизия. Бюджетът ми е лимитиран до максимум 40-50лв на устройството. 

Всякакви предложения и съвети са добре дошли! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с какво ще я замениш стандартната телевизия?

40 лв. - къде си видял на такава цена?

Каква инфраструктура имаш, какви са телевизорите ти?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те за това хотелите са пълни мизерии и пълно с плъхове и гризачи и какво ли още не, щото собственика е стиснат и гледа да мине на тънката основа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мнение извън темата: :offtopic_s:

Идеята не ми допада. Това означава освен всичката друга работа да се занимаваш и с още 20 потенциални проблема - първоначална настройка, поддръжка ... Ако всичките проработят, след една седмица поне едно ще се бъгне. И тогава какво ? Купуваш още 5 "да има" или оставяш стаята без устройство ? Или оставяш гостите да се оправят, защото ти си зает с инсталации. Освен това преди да предприемеш каквото и да е било би трябвало да седнеш на по бира с приятели и да направите анализ на ситуацията. За тези устройства трябва интернет. От личен опит знам, че през безжична връзка не се справят добре. Значи ти трябва окабеляване за всяко едно. Иначе гостите ще ти правят забележки, че връзката е скапана. И още куп такива подробности.

Преди време стопанисвах хотел. Ако искаш да имаш доволни клиенти трябва да се съсредоточиш изцяло върху тяхното удобство. Какво бих направил аз ? Не знам за кой град или местност става въпрос, но бих направил една среща с местен ТВ доставчик и бих се уговорил за осъществяване на връзка и окабеляване на 20 стаи. Според мен всеки много ще ти се зарадва. Остава да уговорите и ТВ план. Закупуването на телевизори също е перо, но ти така или иначе трябва да ги имаш, а и цените вече са сносни, а и за 20 бройки би трябвало да получиш сериозна отстъпка. А може и на изплащане ... Така спестяваш от закупуване на устройствата и тези пари ги даваш за телевизия.

Така бих направил аз. Иначе - успех с начинанието :dollars:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, DarkEdge написа:

До 50лв. са с 1, макс 2GB RAM, която вече е малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този хотел маймуните и без трици ли ги искате?

Сериозно ли ще мъчите клиентите да се занимават с 2 дистанционни? И за какво е? Нещо ще спестите ли?  Допълнителен разход - и разклонители за тока ще трябват. Ще ровите из темата откоре за нещо живо и ще пренастройвате всеки ден? Разни измислени програми? На хората ще им трябват основно десетина български и  евентуално нещо моузикално и специализирани за малките часове. Разберете се с местния кабелен доставчик.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.08.2020 г. в 22:54, Valentintk7 написа:

Здравейте, 

Търся да закупя 20 броя TV Box, за хотел. Желая да заменя стандартната телевизия. Бюджетът ми е лимитиран до максимум 40-50лв на устройството. 

Всякакви предложения и съвети са добре дошли! 

Поискай си хубава digital signage услуга за хотела. Няма да е много по-скъпа, но ще е в пъти по-професионална отрешението с боксовете. 

Или просто си модулирай собствена "кабелна". Но и тук цената няма да ти хареса. Вариант 3 - сателит, и малко игра с абонаментните карти.

Ако искаш хората да могат да си ползват/кастват (от тубата, например) - има и по-евтини начини. Ако целта ти е друга - ще те осъдят и глобят, и то жестоко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване