Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

преди 3 минути, ncl написа:

Човекът иска да се обърне внимание и на него... Бих го попитал, държавата не се ли грижи предостатъчно за вас?!

Ако се отнася за мен аз нямам проблем нито със здравите нито с държавата

преди 1 минута, Myanmar написа:

Пак ли бе haha.pnghaha.pnghaha.png

А ето го и Мианмар

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ncl написа:

Разбира се, нали си гербаджия... Anne не е от тях.

Това пък откъде го измисли? Колко пъти да пиша че аз цветове нямам, моите цветове са бяло зелено и червено

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Намерете приликите:

Яяя нова игра ли е туй?

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

Ама бързаш да ме осъдиш нали? Това е грешката на повечето хора във форума че не знаят кой стои зад аватара ама съдят :)

Ти... да не намекваш, че не си ти на снимката? 261px-Mascot_konqi-app-dev.thumb.png.1fe

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, petie1 написа:

Да учиш да работиш да ходиш да се навираш прио здравите така както аз правя и да ги принудиш да те приемат така както аз ги принудих хехе

Казах вече - физическият труд ми е забранен, да уча няма как, не искам да си натоварвам още зрението,  а и ученето е с пари.

Аз опитвам да принудя хората с темите и да ги накарам да се замислят малко, но не искат.

А въпросните теми нямаше да ги има, ако имаше кой да се грижи за мен и ако обществото не беше толкова арийско.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Ти... да не намекваш, че не си ти на снимката? 261px-Mascot_konqi-app-dev.thumb.png.1fe

Не намеквам а го твърдя :) Много забавно взе да става

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anne написа:

да уча няма как, не искам да си натоварвам още зрението

Айде бе. Цял ден форуми, инстаграм, филми, Хистори ченъл, YouTube, Интернет ровене, чалга по ТВ Планета, обаче те уморяват очите, ако е за учене.

преди 6 минути, Anne написа:

въпросните теми нямаше да ги има, ако имаше кой да се грижи за мен

На мама принцесата от какво е била лишена? Нещо почна и да послъгваш вече в желанието си да привлечеш съжаление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде бе. Цял ден форуми, инстаграм, филми, Хистори ченъл, YouTube, Интернет ровене, чалга по ТВ Планета, обаче те уморяват очите, ако е за учене.

В гимназията знаеш ли колко се лишавах от гледане на "Телевизия Планета" и "Дискавъри" за да уча?

А и какво да уча сега? Имам сто интереси. Не може да съм вечна студентка.

И не съм по цял ден във форуми и фейсбук, просто си държа на линия, когато съм будна, скайпа и фейсбука, ако някой  ме потърси за нещо. От приятелите де. Ако търсят някого за разговори, съвет, идея - насреща съм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Казах вече - физическият труд ми е забранен, да уча няма как, не искам да си натоварвам още зрението,  а и ученето е с пари.

Аз опитвам да принудя хората с темите и да ги накарам да се замислят малко, но не искат.

А въпросните теми нямаше да ги има, ако имаше кой да се грижи за мен и ако обществото не беше толкова арийско.

Нищо не опитваш да принудиш, освен да ревеш и да се жалваш друго не правиш във форума, аз например помагам с Линукс и така ги принуждавам да ме приемат, обяснявам на здрави хора как се работи с компютри и т. н. Висшето е безплатно за нас хората с увреждания

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, J.P. Montoya написа:

а какво искаш?

Да има кой да се грижи за мен, защото родителите ми са възрастни и много болни и вече не могат. Сестра ми не иска, а племенницата ми се срамува от мен и не ще заедно да излизаме на разходка. Не иска да я виждат с леля и Квазимодото.Представяте ли си?:crying10:

• Тъжно 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, J.P. Montoya написа:

а какво искаш?

Да я съжаляват. Виж и 13-те страници с теми.

преди 1 минута, Anne написа:

Да има кой да се грижи за мен, защото родителите ми са възрастни и много болни и вече не могат.

Ауууууууууууууууууууул, де жа вю! Ние като ти казахме да се научиш да смяташ да може сама да си купиш хляб ти ни се присмиваше, нали?

преди 8 минути, Anne написа:

В гимназията знаеш ли колко се лишавах от гледане на "Телевизия Планета"

Знам, знам, помня още. В раздел "Музика", докато още нямаше забрана за качване на пиратски файлове, ни затрупваше с прищявки за чалга изпълнения и чалга видео с висока резолюция, че и монтажи на чалгарки просеше.

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви съжаления и присмивания бълнуваш? Като не знаеш какво е да си човек с увреждания, вземи си замълчи. Че се излагаш. Като Даниела, дето кифленският и мозък не може да смели разликата между човек с увреден слух и напълно глух човек.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

klz1598476048k.png

Познай на кого трябва да се мръщиш сега, като не поемаше акъл, когато опитвахме да ти помогнем да имаш пълноценен живот, вместо да лентяйстваш със слуги, които да ти правят отмък-примък?

Какви съжаления и присмивания бълнуваш? Като не знаеш какво е да си човек с увреждания, вземи си замълчи. Че се излагаш. Като Даниела, дето кифленският и мозък не може да смели разликата между човек с увреден слух и напълно глух човек.

Последно каква е темата - немците, Даниела или се сети, че имаш някакъв проблем с теб?

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Myanmar написа:

Знам, знам, помня още. В раздел "Музика", докато още нямаше забрана за качване на пиратски файлове, ни затрупваше с прищявки за чалга изпълнения и чалга видео с висока резолюция, че и монтажи на чалгарки просеше.

Викаш свидителите са още живи та на маскираната нацистка номерата й не вървят?

• Ядосано 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе....я кажи за колко се борш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, J.P. Montoya написа:

Абе....я кажи за колко се борш

?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Anne написа:

Да има кой да се грижи за мен, защото родителите ми са възрастни и много болни и вече не могат. Сестра ми не иска, а племенницата ми се срамува от мен и не ще заедно да излизаме на разходка. Не иска да я виждат с леля и Квазимодото.Представяте ли си?:crying10:

Абе според мен е друга причината и тя май няма нищо общо с вида ти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

klz1598476048k.png

Познай на кого трябва да се мръщиш сега, като не поемаше акъл, когато опитвахме да ти помогнем да имаш пълноценен живот, вместо да лентяйстваш със слуги, които да ти правят отмък-примък?

Последно каква е темата - немците, Даниела или се сети, че имаш някакъв проблем с теб?

Какъв акъл? Сто пъти ви казах - физическият труд ми е забранен. Да уча, няма как. И не съм казала, че си търся слуга, това вие си го измислихте. За вас грижата за хората с увреждания е слугинстване. Хубу. Като ви се случи проблем, да ви видя вас колко ще сте самостоятелни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване