Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

преди 12 минути, petie1 написа:

Ами то по твоята логика аз трябва да съм се изпокарал с целия форум ли/

Точно обратното, тук сме за да си помагаме и да се забавляваме, аз поне съм тук за това. Ся ясно е че винаги може да се стигне до спор или прехвърчане на искри, НО всичко трябва да си има мярка, мисля повечето сме достатъчно големи хора с достатъчно житейски опит за да падаме толкова ниско че да се заплашваме, кълнем и обиждаме на сериозно.
Не веднъж съм казвал по спортните форуми където на времето бяше голям купон да се хапеш с привържениците на съперниковите отбори, всичко трябва да свършва в границите на спортната злоба.

преди 9 минути, Сталин написа:

майка и я е срам предпочитат да си затварят очите макар, че са наясно с 90%от глупостите които пише

Еми тогава ще последва съдбата на един мой познат чийто близки така го бяха зарязали а той още след казармата вече не беше грам добре ще спестя историята защото не е никак приятна, но крайния резултат от неговото състояние и безхаберието на родителите му е 40 годишен мъж който жевее като клошар и се храни от кофите, поне това му беше начина на живот преди да се изнеса от страната, ся вече след толкова години идея нямам.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

преди 5 минути, Bubbles написа:

Точно обратното, тук сме за да си помагаме и да се забавляваме, аз поне съм тук за това. Ся ясно е че винаги може да се стигне до спор или прехвърчане на искри, НО всичко трябва да си има мярка, мисля повечето сме достатъчно големи хора с достатъчно житейски опит за да падаме толкова ниско че да се заплашваме, кълнем и обиждаме на сериозно.
Не веднъж съм казвал по спортните форуми където на времето бяше голям купон да се хапеш с привържениците на съперниковите отбори, всичко трябва да свършва в границите на спортната злоба.

Еми тогава ще последва съдбата на един мой познат чийто близки така го бяхъа зарязали а той още след казаярмата вече не беше грам добрем ще спестя историята защото не е никак приятна, но крайния резултат от неговото състояние и безхабериято на родителите му е 40 годишен мъж който жевее като клошар и се храни от кофите, поне това му беше начина на живот преди да се изнеса от страната, ся вече след толкова години идея нямам.

точно това е, говорили сме с нея тя предпочита да не знае

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Точно обратното, тук сме за да си помагаме и да се забавляваме, аз поне съм тук за това

Точно така и аз съм тук да помагам с каквото мога даже и на АБПФК Кити-Анне съм го казвал, а между другото къде ли изчезна тя пак? Все пак тя е главния герой в комедията

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Точно така и аз съм тук да помагам с каквото мога даже и на АБПФК Кити-Анне съм го казвал, а между другото къде ли изчезна тя пак? Все пак тя е главния герой в комедията

май пак у тях става страшно

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Спокс все ще изкудкудяка от някъде.

преди 2 минути, Сталин написа:

точно това е, говорили сме с нея тя предпочита да не знае

И да предпочита и да не предпочита като я шибне живота по главата ще разбере кон боб яде ли.

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Спокс все ще изкудкудяка от някъде.

Така де комедия без главен герой не бива

преди 3 минути, Сталин написа:

май пак у тях става страшно

Въх не думай бре

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, petie1 написа:

Така де комедия без главен герой не бива

Въх не думай бре

май сестра и е изпяла всичко, дано за да мирясаме малко

• Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Сталин написа:

май сестра и е изпяла всичко, дано за да мирясаме малко

Дано ще мирясаме за няколко дена и после старата песен на нов глас

• Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Myanmar написа:

Това е израз, не съм обвинявал теб, и не мисля, че е твое недоглеждане. Аз съм си общувал с теб и имам добри впечатления. А делението на свои и чужди е факт от както съм се регистрирал от преди 13 години. И това ти опразни форума, точно както предсказах.

Точно така. И напълни всички други форуми в страната. Като ги гледам какви са другите форуми и колко са пълни ме е срам от себе си.

А по темата за мен лично никога не е имало чужди и свои. За това не се сближавам с никой във форумите. За съществуването на Аннето разбрах преди няколко дни, когато ми писа на лично да блокирам Айщайн, че я бил обиждал и дразнел и отговорът ми беше:

Цитат

1. Никога не блокираме някой просто защото някой друг не го харесва. Ами ако някой не харесва вас и ми пише да ви блокирам какво трябва да направя?

2. Има чудесна система за докладвате на постове. Ако смятате, че някой пост нарушава някое от правилата ни можете да го докладвате и ако наистина има нарушение модераторите ще вземат мерки. 

3. Можете да блокирате потребители на които не желаете да четете постовете или да ви изпращат лични съобщения. 

Поздрави и приятни мигове във форумите. 

Това, че той на другия ден и каза ""млъквай лудо " или там каквото беше вече не помня точно ми да даде повод да му дам почивка за известно време. Та ти гарантирам, че няма мои и твои. Аз тази потребителка не знаех, че съществува, тъй като не влизам в разделите в които се подвизава.

А когато е имало произвол на някой модератор съм взимал мерки почти мигновено -  даже по-бързо от колкото Борисов подава оставка.

Бъди здрав и ако забележиш произвол ми пиши.  

• Харесване 6
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Kalin Karaboychev написа:

Точно така. И напълни всички други форуми в страната. Като ги гледам какви са другите форуми и колко са пълни ме е срам от себе си.

А по темата за мен лично никога не е имало чужди и свои. За това не се сближавам с никой във форумите. За съществуването на Аннето разбрах преди няколко дни, когато ми писа на лично да блокирам Айщайн, че я бил обиждал и дразнел и отговорът ми беше:

Това, че той на другия ден и каза ""млъквай лудо " или там каквото беше вече не помня точно ми да даде повод да му дам почивка за известно време. Та ти гарантирам, че няма мои и твои. Аз тази потребителка не знаех, че съществува, тъй като не влизам в разделите в които се подвизава.

А когато е имало произвол на някой модератор съм взимал мерки почти мигновено -  даже по-бързо от колкото Борисов подава оставка.

Бъди здрав и ако забележиш произвол ми пиши.  

Благодаря за разяснението и за рибките

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Сталин написа:

аз ли няма какво да напиша, а? Осиновила съм дете с ДЦП, на мен ли ти ще ми казваш къде да пиша, а?

Интересен аргумент.

Предлагате хора с увреждания да бъдат осиновявани ли?! 

Първо обаче трябва да се мине през социалните грижи, а после, и да се отнемат родителски права. После следва проучване на приемното семейство и ред други неща.  

И всичко това ще е чудесно, но смятате ли, че има достатъчно хуманни хора като Вас?! 

За мен лично ще е интересно да споделите кое Ви накара да направите тази смела постъпка. 

Прощавайте, да, по-добре да имате човешко същество към което да проявявате грижи отколкото към домашен любимец, но усещам вид гняв на самотен човек. 

Смятате, че самотните хора са по-хуманни от другите ли?! 

п.п. Може и да не ми отговаряте, ако прецените, че въпросите са твърде лични. Проявявам любопитство, защото още като студент си задавах въпроса за начина по който вид човек с недъзи и/или увреждания може да се адаптира към обществото по начин хем да не е в тежест на същото, хем и да води сносен живот.  

Само нещо и друго да споделя: Проблематиката, която повдига дамата която е създала "контра темата" е, че Анне по свой необясним начин изцяло присвоява за свои нужди тема която е създала. На вид актуална тема се превръща в поредната и постановка. 

До известна степен се коментира повдигнатата проблематика, но всяка нейна тема в даден момент отива към трагична комедия, за да не е само трагедията на Анне. Не случайно имаше предложение към нея да пиши романи, независимо, че щяха да са еднотипни = трагични, защото във форума отново и отново ще се превръщат нейните постановки в трагично комични, а тя явно няма чувство за хумор.   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете, но тези личности, които пишат тук, не ги познавам. Нито познавам човек, работещ в системата на МВР, нито съм се подигравала на дете с ДЦП, не познавам и такова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anne написа:

Извинете, но тези личности, които пишат тук, не ги познавам. Нито познавам човек, работещ в системата на МВР, нито съм се подигравала на дете с ДЦП, не познавам и такова.

Ама със сигурност си обиждала човек с увреждание и то не един или два пъти, обидите ти още седят :)

• Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Интересен аргумент.

Предлагате хора с увреждания да бъдат осиновявани ли?! 

Първо обаче трябва да се мине през социалните грижи, а после, и да се отнемат родителски права. После следва проучване на приемното семейство и ред други неща.  

И всичко това ще е чудесно, но смятате ли, че има достатъчно хуманни хора като Вас?! 

За мен лично ще е интересно да споделите кое Ви накара да направите тази смела постъпка. 

Прощавайте, да, по-добре да имате човешко същество към което да проявявате грижи отколкото към домашен любимец, но усещам вид гняв на самотен човек. 

Смятате, че самотните хора са по-хуманни от другите ли?! 

п.п. Може и да не ми отговаряте, ако прецените, че въпросите са твърде лични. Проявявам любопитство, защото още като студент си задавах въпроса за начина по който вид човек с недъзи и/или увреждания може да се адаптира към обществото по начин хем да не е в тежест на същото, хем и да води сносен живот.  

Само нещо и друго да споделя: Проблематиката, която повдига дамата която е създала "контра темата" е, че Анне по свой необясним начин изцяло присвоява за свои нужди тема която е създала. На вид актуална тема се превръща в поредната и постановка. 

До известна степен се коментира повдигнатата проблематика, но всяка нейна тема в даден момент отива към трагична комедия, за да не е само трагедията на Анне. Не случайно имаше предложение към нея да пиши романи, независимо, че щяха да са еднотипни = трагични, защото във форума отново и отново ще се превръщат нейните постановки в трагично комични, а тя явно няма чувство за хумор.   

осиновила съм я от познато семейство, защото родителите и я бяха оставили на роднини да се грижат за нея, а на тях не им стигаха и времето и възможностите

• Харесване 1
  • Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Сталин написа:

осиновила съм я от пизнато семейство, защото родителите са я бяха оставили на роднини да се грижат за нея, а на тях не им стигаха и времето и възможностите

Браво!

По мое мнение така трябва да се постъпва. Да помогнем на близки, на познати. Не може да помогнем на всички, но поне на тези които са до нас и сме съпричастни към тях!

Да, само хора незапознати с ДЦП не знаят каква отдаденост се изисква при вид увреждания. 

Успех!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Браво!

По мое мнение така трябва да се постъпва. Да помогнем на близки, на познати. Не може да помогнем на всички, но поне на тези които са до нас и сме съпричастни към тях!

Да, само хора незапознати с ДЦП не знаят каква отдаденост се изисква при вид увреждания. 

Успех!

Благодаря, справяме се някак, кога по лесно, кога по трудно

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Сталин написа:

Благодаря, справяме се някак, кога по лесно, кога по трудно

С това мога да Ви помогна. Минимално е. Просто морална подкрепа!

Имам познато семейство с дете (то вече не е дете...) с тази диагноза и знам как им се отразява не само на тях, а и на другото им дете. 

Живи здраве бъдете!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

С това мога да Ви помогна. Минимално е. Просто морална подкрепа!

Имам познато семейство с дете (то вече не е дете...) с тази диагноза и знам как им се отразява не само на тях, а и на другото им дете. 

Живи здраве бъдете!!!

Благодаря още веднъж

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кого съм обиждала, бе? Никого не съм обиждала.

А Сталин, ако обича, каже кой/коя е, защото наистина не се сещам. Приятелите и познатите на родителите ми са от други професионални сфери. Да не се е объркала и да става въпрос за друг човек? Някой друг да е обиждал момичето? Къде е било - на живо, в интернет, в кой сайт/форум?

А това, че възприемате  мнението ми за общуването с напълно глухите хора като обида........... Лесно ви е да го квалифицирате като такова, аз 4 години играех ролята на тълковен речник и накрая просто ми писна!

И нямаше как да си зарежа учението заради език, който не използвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

Кого съм обиждала, бе? Никого не съм обиждала.

А Сталин, ако обича, каже кой/коя е, защото наистина не се сещам. Приятелите и познатите на родителите ми са от други професионални сфери. Да не се е объркала и да става въпрос за друг човек? Някой друг да е обиждал момичето? Къде е било - на живо, в интернет, в кой сайт/форум?

А това, че възприемате  мнението ми за общуването с напълно глухите хора като обида........... Лесно ви е да го квалифицирате като такова, аз 4 години играех ролята на тълковен речник и накрая просто ми писна!

И нямаше как да си зарежа учението заради език, който не използвам.

тук обиждаш не само мен а и човек с увреждане. И за да ти отговоря-не не съм те объркала с др. човек, то едва ли има друг/а такава в интернет и е. ати логиката извади за хората с които общуват родителите ти, нямам думи уж 12 години образование и накрая това😂

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Сталин написа:

тук обиждаш не само мен а и човек с увреждане. И за да ти отговоря-не не съм те объркала с др. човек, то едва ли има друг/а такава в интернет и е. ати логиката извади за хората с които общуват родителите ти, нямам думи уж 12 години образование и накрая това😂

Кое ти е смешното, наистина не познавам човек, работещ в системата на МВР, нито момиче с ДЦП. Наистина нямаме такива хора в обкръжението си. Или кажи коя си или ме остави на мира!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

Кое ти е смешното, наистина не познавам човек, работещ в системата на МВР, нито момиче с ДЦП. Наистина нямаме такива хора в обкръжението си. Или кажи коя си или ме остави на мира!

то когато ти е писала не си го е сложила като титла, тя не парадира с това, а това, че не помниш само говори за теб-ама толкова народ прокле и обиди, че им загуби бройката, а? 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Сталин написа:

то когато ти е писала не си го е сложила като титла, тя не парадира с това, а това, че не помниш само говори за теб-ама толкова народ прокле и обиди, че им загуби бройката, а? 

Коя е тя? Кажи, че да си спомня. Щото като ми пишат анонимно, откъде да знам, че ми пише някоя с увреждане? Можеше да каже, не е срамно.

И не съм проклинала щял народ, само Дани, ама тя, като е луда и не разбира от думи, си го изпроси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

Коя е тя? Кажи, че да си спомня. Щото като ми пишат анонимно, откъде да знам, че ми пише някоя с увреждане? Можеше да каже, не е срамно.

И не съм проклинала щял народ, само Дани, ама тя, като е луда и не разбира от думи, си го изпроси.

ти чуваш ли се какво приказваш, ако знаеш, че е инвалид няма да я прокълнеш с това доказа само какъв човек си, нямам думи

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Сталин написа:

ти чуваш ли се какво приказваш, ако знаеш, че е инвалид няма да я прокълнеш с това доказа само какъв човек си, нямам думи

Извинявай, аз не се подигравам на хората с увреждания!

Пак казвам - Дани си го заслужи. Като досаждаш и следиш някого, след като някой ти е казал да го оставиш на мира, ти каква реакция очакваш? Държа на личното си пространство и на това да не ми дават наклон на чувствата, как да се обличам и по какво да се увличам. Като съм казала, че не искам повече да общувам с някого и д ме остави на мира, то този някой би трябвало да ме остави на мира. Ако е нормален. Дани не е. Аз не съм знаела за нея. Не знам кой и е казал за мен. Не е имала право да ме търси и тормози. Абсолютно никакво право!

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване