Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

преди 15 минути, Гост. написа:

🙊

😇

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Мальчик Бананан написа:

След посещението ми в тази тема, вярвам в пътуването във време-пространството. Попадам в някаква друга реалност, която ми е напълно непозната... Чудя се и...

- Интернет ли е малък или Берковица е някакъв мегаполис и защо в Берковица нямате читав учител по български?

- Айнщайн и Anne, вие сестри ли сте? Или един и същ човек? Или трима в един?

- Ако сте наистина от Берковица... нали знаете, че и другите хора от Берковица имат Интернет и вероятността някой от тях да посещава този форум не е малка?

Ако някой наистина не си прави та6ak, темата верно кърти.

Знам, че всички влизат във този форум "да се разтоварят",  но тази тема стана грозна благодарение на Айнщайн. Не я знам коя е, щом се е писала, че е о Берковица, и все твърди, че ме познава, сигурно е онази съфорумка от форума на "Космополитан" Илияна. Само дето тя не ме познава наистина, а бегло, само ме е виждала навън и е чувала за мен от други хора, кито изобщо не ме познават. Аз приятели нямам.

Въпросната личност взе да тормози сестра ми във фейсбук, ей така, без нищо. Аз даже не съм и давала фейсбука, но тъпите простачки от косматия форум си навиха на пръста преди години, да издирят сестра ми и незнайно как са я намерили. Побеснях много, казах им да я оставят на мира. За съжаление, в интернет има ужасно много прости хор с адски много свободно време, които се занимават с пълни глупости.Сякаш си нямат личен живот, деца, работа и приятели, с мен са се захванали! И сега ми държат сметка за инвалидната ми пенсия и какво си купувам с нея.

Не знам как да се отърва от това нещо, като лепка някаква е. Ще се радвам някой да ми каже коя е тази личност и защо така се е заяла с мен. Вдига врява за стари теми, които админа не ще да изтрие, а в другия форум е мъртвило. Не се занимавам с някои личности отдавна, Айнщйн обаче не мирясва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Anne написа:

Аз приятели нямам.

И що така? Щот май нещо ти куца поведението и се държиш като нацистка дали пък не е заради това?

• Харесване 1
  • Ядосано 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Anne написа:

стана грозна благодарение на Айнщайн.

защото не те съжалявам,а ти казвам истината ли?

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Anne написа:

Знам, че всички влизат във този форум "да се разтоварят",  но тази тема стана грозна благодарение на Айнщайн. Не я знам коя е, щом се е писала, че е о Берковица, и все твърди, че ме познава, сигурно е онази съфорумка от форума на "Космополитан" Илияна. Само дето тя не ме познава наистина, а бегло, само ме е виждала навън и е чувала за мен от други хора, кито изобщо не ме познават. Аз приятели нямам.

Въпросната личност взе да тормози сестра ми във фейсбук, ей така, без нищо. Аз даже не съм и давала фейсбука, но тъпите простачки от косматия форум си навиха на пръста преди години, да издирят сестра ми и незнайно как са я намерили. Побеснях много, казах им да я оставят на мира. За съжаление, в интернет има ужасно много прости хор с адски много свободно време, които се занимават с пълни глупости.Сякаш си нямат личен живот, деца, работа и приятели, с мен са се захванали! И сега ми държат сметка за инвалидната ми пенсия и какво си купувам с нея.

Не знам как да се отърва от това нещо, като лепка някаква е. Ще се радвам някой да ми каже коя е тази личност и защо така се е заяла с мен. Вдига врява за стари теми, които админа не ще да изтрие, а в другия форум е мъртвило. Не се занимавам с някои личности отдавна, Айнщйн обаче не мирясва.

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за личния ти живот по форумите.Каквото и да е станало,каквото и да стане си го пази за себе си или си води дневник например.Няма как да споделяш във форум с хиляди акаунти и да искаш да не обсъждат или пък да говорят само хубави неща за теб. Дала си наща адреса,споделя всичко което стане в семейството и изключително лични неща за “любовния “ ти живот,после ревеш,че не ти трият темите,че ги обсъждаме и че сме те тормозили.Спри се ти да се спрем и ние!

• Харесване 5
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P.S: Пък си и нагла! Ти малко ли хейт изля по Даниела?! Но когато хейта е за теб ревем,че сме тормозени.Егати двойния стандарт!!!!

• Харесване 2
  • Ядосано 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Гост. написа:

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за личния ти живот по форумите.Каквото и да е станало,каквото и да стане си го пази за себе си или си води дневник например.Няма как да споделяш във форум с хиляди акаунти и да искаш да не обсъждат или пък да говорят само хубави неща за теб. Дала си наща адреса,споделя всичко което стане в семейството и изключително лични неща за “любовния “ ти живот,после ревеш,че не ти трият темите,че ги обсъждаме и че сме те тормозили.Спри се ти да се спрем и ние!

• Ядосано 2
  • Ха-ха 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

По добре се ориентирай към моята 😂😂😂😂Онази е изпразнена по чалка касети и списания.

• Ядосано 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Гост. написа:

По добре се ориентирай към моята 😂😂😂😂Онази е изпразнена по чалка касети и списания.

PIN може и да не казва, IBAN ми е достатъчен.  Чалга до дупка и салфетки.

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

ПИН може и да не казва, IBAN ми е достатъчен. Чалга до дупка и салфетки.

Аххх ти...една порода сте 😁😁😁

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

ПИН може и да не казва, IBAN ми е достатъчен. Чалга до дупка и салфетки.

Dance Reaction GIF by GIPHY Studios Originals

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Гост. написа:

Аххх ти...една порода сте 😁😁😁

Да, краставите кучета( магарета) сме, но този Пешо как ще си го поделим.

преди 3 минути, Айнщайн написа:

Dance Reaction GIF by GIPHY Studios Originals

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, acnekt написа:

Да, краставите кучета( магарета) сме, но този Пешо как ще си го поделим.

НЕ ПИПАЙ ПЕШКО,ЧЕ ЩЕ ТЕ ИЗДИРИМ И ЩЕ ТИ ПРАТИМ Я КОНЧЕ,Я МАГАРЕ

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Айнщайн написа:

защото не те съжалявам,а ти казвам истината ли?

Какви истини ми казваш, бе? Аз по - добре от теб си знам здравословното състояние.

Я да те питам, като толкова много претендираш, че ме познаваш: защо според теб отидох да уча за средно образование в София? Да видим дали знаеш причината.

преди 2 часа, Гост. написа:

По принцип си имах анонимност, но тя замина заради онова нагло същество Даниела. Тя започна цялата история! Кой я би по главата да ме търси, а? С кое право? Нито я знаех, нито нещо и бях направила. А като я помолих да ме остави на мира, тя не го направи. Аз ли да съм виновна, че тя ме принуди да стана по - крайна? Понеже се оказа, че тя от нормален разговор и молби хич не разбира.

А адреса си го бях дала в тема за автографи (темата не беше моя, а просто създадена за желаещи да получат автографи от една певица). Това беше преди появата на фейсбук, месинджър и подобни. Това беше начинът да си дадем адресите и да получим автографи, говорим за 2007 година. И никога, ама никога не съм казвала в косматия форум кой ми е никът във форума на "Планета", нито какво точно правя там. Когато съм си давала адреса за автографи, не съм очаквала, че някоя луда ще ми намери профила и адреса. Знаеш ли какъв шок изживях, когато получих от нея лично съобщение с адреса ми? Полудях от страх, побеснях.............Тя нямаше абсолютно никакво право да ми търси други профили. И по онова време тази тема за автографи (темата беше от март, а тя ми намерила адреса през декември)  беше толкова стара, от половин година, доста назад в един раздел, сред куп други теми, а адресът ми беше измежду много други адреси, не беше нито първият, нито последният.

Нямаше да си излагам на показ личния живот, ако не беше това нещо и фенклуба и от защитнички, които не спряха да ми ровят де що профили имам, да издирят и тормозят сестра ми. Исках всички да знаят как постъпи с мен Даниела, но явно съм имала остарели разбирания за морал. Явно вие възприемате интернет тормозът като нещо много забавно и интересно. Да и имам и забавата и сбърканите представи за отношенията между хората.Това, което направи Даниела беше много грозно и злобно. Затри ми цялата колекция от графики, сваляни песни, албуми и видеоклипове на поп- фолк изпълнители, лични снимки и клипчета, игри. Бях събирала всичко това в продължение на 1 година, а тя затри всичко за миг. Възстановяването на затритото ми отне години, време, нерви, сълзи, зрението ми се съсипа, да не говорим за съсипаните коледно - новогодишни празници, стреса, който ми разби здравето, депресията, неразбирането какво ми причини тормоза и. И искате аз да бъда мила с нея след всичко това? Абсурд.

Почти всичко си възстанових, само няои неща не успях, сред тях са лични снимки и клипче с племенницата ми, като беше малка. Не мои, правени от друг човек. А за мен спомените са много скъпи. Тя ги прати в небитието. На нея сигурно няма да и пука, ако някой и затрие нейните снимки с децата..........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Айнщайн написа:

НЕ ПИПАЙ ПЕШКО,ЧЕ ЩЕ ТЕ ИЗДИРИМ И ЩЕ ТИ ПРАТИМ Я КОНЧЕ,Я МАГАРЕ

Въй,въй,въй 😁😁😁

преди 2 часа, Anne написа:

Какви истини ми казваш, бе? Аз по - добре от теб си знам здравословното състояние.

Я да те питам, като толкова много претендираш, че ме познаваш: защо според теб отидох да уча за средно образование в София? Да видим дали знаеш причината.

По принцип си имах анонимност, но тя замина заради онова нагло същество Даниела. Тя започна цялата история! Кой я би по главата да ме търси, а? С кое право? Нито я знаех, нито нещо и бях направила. А като я помолих да ме остави на мира, тя не го направи. Аз ли да съм виновна, че тя ме принуди да стана по - крайна? Понеже се оказа, че тя от нормален разговор и молби хич не разбира.

А адреса си го бях дала в тема за автографи (темата не беше моя, а просто създадена за желаещи да получат автографи от една певица). Това беше преди появата на фейсбук, месинджър и подобни. Това беше начинът да си дадем адресите и да получим автографи, говорим за 2007 година. И никога, ама никога не съм казвала в косматия форум кой ми е никът във форума на "Планета", нито какво точно правя там. Когато съм си давала адреса за автографи, не съм очаквала, че някоя луда ще ми намери профила и адреса. Знаеш ли какъв шок изживях, когато получих от нея лично съобщение с адреса ми? Полудях от страх, побеснях.............Тя нямаше абсолютно никакво право да ми търси други профили. И по онова време тази тема за автографи (темата беше от март, а тя ми намерила адреса през декември)  беше толкова стара, от половин година, доста назад в един раздел, сред куп други теми, а адресът ми беше измежду много други адреси, не беше нито първият, нито последният.

Нямаше да си излагам на показ личния живот, ако не беше това нещо и фенклуба и от защитнички, които не спряха да ми ровят де що профили имам, да издирят и тормозят сестра ми. Исках всички да знаят как постъпи с мен Даниела, но явно съм имала остарели разбирания за морал. Явно вие възприемате интернет тормозът като нещо много забавно и интересно. Да и имам и забавата и сбърканите представи за отношенията между хората.Това, което направи Даниела беше много грозно и злобно. Затри ми цялата колекция от графики, сваляни песни, албуми и видеоклипове на поп- фолк изпълнители, лични снимки и клипчета, игри. Бях събирала всичко това в продължение на 1 година, а тя затри всичко за миг. Възстановяването на затритото ми отне години, време, нерви, сълзи, зрението ми се съсипа, да не говорим за съсипаните коледно - новогодишни празници, стреса, който ми разби здравето, депресията, неразбирането какво ми причини тормоза и. И искате аз да бъда мила с нея след всичко това? Абсурд.

Почти всичко си възстанових, само няои неща не успях, сред тях са лични снимки и клипче с племенницата ми, като беше малка. Не мои, правени от друг човек. А за мен спомените са много скъпи. Тя ги прати в небитието. На нея сигурно няма да и пука, ако някой и затрие нейните снимки с децата..........

Анче,просто си намери хобита които не включват събиране на картинки.Намери нещо нормално за твоята възраст и най-важното стига се оплаквай ,защото писва! Не познавам Даниела но като знам как я кълна като стара циганка... мнението ми за теб не е особено високо.Трябва да се научиш да си тръгваш с достойнство когато се налага,Пепи даже не е бил твой.Човека е женен и с деца,приеми го най-накрая и си насочи мислите и усилията към друго.

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насочила съм мислите си към друго, обаче искам да знам Айнщайн за чий реши да тормози сестра ми и да истерясва за стари теми! Ето това искам да знам!

А относно картинките - май пак не схващаш за какво ти говоря! Не за сега, а преди! Редно ли е, нормално ли е според теб да ми пращат вирус и да ми затриват всичко на компютъра, събирано за 1 година! За нормално ли намираш да се праща троянски кон? Етично? Морално? Като знаеше, че не съм добре с очите и исках да си дам почивка?

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Anne написа:

нали те махнаха от у-ще,че и там го тормозеше ония и после само в помощното си могла да влезеш,че там приема е по документи

• Ха-ха 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Anne написа:

Само дето тя не ме познава наистина, а бегло

Абе, бая детайли осветли...

jcchanukkah GIF by Lawrence Family JCC

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Абе, бая детайли осветли...

jcchanukkah GIF by Lawrence Family JCC

сега го намери и в розово и ще е идеален подарък за Анка

преди 5 минути, Айнщайн написа:

нали те махнаха от у-ще,че и там го тормозеше ония и после само в помощното си могла да влезеш,че там приема е по документи

да не е така,пак лъжеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз приятели нямам.

Защото всички останали са идиоти, както обичаш да им припомняш. А ти си умствено изостанала, пак по твоите думи.

eddie murphy ok GIF by Hollywood Suite

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Насочила съм мислите си към друго, обаче искам да знам Айнщайн за чий реши да тормози сестра ми и да истерясва за стари теми! Ето това искам да знам!

А относно картинките - май пак не схващаш за какво ти говоря! Не за сега, а преди! Редно ли е, нормално ли е според теб да ми пращат вирус и да ми затриват всичко на компютъра, събирано за 1 година! За нормално ли намираш да се праща троянски кон? Етично? Морално? Като знаеше, че не съм добре с очите и исках да си дам почивка?

100 000 000 пъти ти се обясни от къде ти е вируса,как не разбра до сега,ма

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросната личност взе да тормози сестра ми във фейсбук, ей така, без нищо.

Така и не каза как. Като ѝ предава какво пишеш за семейството си ли?

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Айнщайн написа:

Тук вече удари греда! Аз съм учила в 3 училища, 2 в Берковица и едно в София.

И здравата, ама здравата си объркала отговора. За мен тва е ясно доказателство, че не ме познаваш.

Първо, да, преместиха ме заради него в друго училище, но не помощното, а оздравителното, но, или си твърде малка и не си го чувала (закриха го малко след като го завърших, там учих 7 и 8 клас) или не правиш разлика между оздравително и помощно училище, както и къде се намират.

Второ, в оздравителното училище ме приеха просто така, а училището с прием без документи е училището за деца с увреден слух "Проф. д - р Дечо Денев". Там учих от 9 до 12 клас. И отидох да уча в това училище не заради това, че съм с увреден слух, а точно заради факта, че приемът беше без документи. Иначе, ако нямаше задължителни изпити по математика, можеше да си остана в Берковица и да кандидатствам в гимназията. Само заради проблема ми с математиката не го направих. Защото знаех, че нямаше да издържа изпита.

Не знам коя си, но спри да ми четеш старите теми и да ми правиш драми за стари неща!

преди 1 минута, Anne написа:

• Ха-ха 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление, в интернет има ужасно много прости хор с адски много свободно време, които се занимават с пълни глупости.

1. "прости хора".

2. "с адски много време"

3. "които се занимават с пълни глупости"

Познай за кой си мисля - някой, който има списък с 14 страници умопомрачителни теми само в този форум, няма и ден работа през живота си и плюе по хора, с които е общувала преди 20 години.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване